Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1031/9202 anonim ***** válasza:
91%

Sziasztok csajaim:)

Remélem mindenki számolgatja a dpo-kat,drukkolok nektek ezerrel:)

Irszike!

Válaszolok a kérdéseidre:)

Még nem vettem semmit a bébikének,korainak tartom,majd a 12 hetes uh után,akkor már ha ott minden oké,akkor belevágunk:)

A gravida vitamint szedtem,de folyton rosszul vagyok tőle,igy váltok az elevitre:)

MEllette szedem a magne b6-ot és a folsavat is.A folsavat már régóta szedem,még a baba előtt vagy 3 hónappal alőbb kezdtem el szedni.

Én nem csináltam ügyet belőle hogy mondjam el a családnak:)

Vasárnap délután megcsináltam a digitális tesztet,oda dobtam apának,ő meg nem vigyorogva felrakta a facebookra:))

Aztán estig ott maradt a vigyor a száján.:)

Felhivtam Melusomat,elmondtam neki is,utána anyukámat:)

Ennyi volt:)

A barátnőmnél dolgozom,igy ő már aznap tudta mi van:)

Nem bejelentve melozok most kb fél éve,én még a lányommal vagyok itthon gyesen,mert ő asztmás.

Igy mióta eljöttem az elözö munkahelyemről,dolgozom,de nem bejelentve.2 munkahelyem van,kicsit nehéz,de megoldom:)

2 szobás lakásban lakunk,igy nem lesz külön babaszobánk,mert a pici velünk lesz,de mivel még semmit nem akarok venni,igy ég nem alakitunk.

MAjd decemberre gondoltam,hogy megvesszük a babaágyat és majd ráérünk februárba összerakni.

NA ennyi,hamar,gyorsan,ha érdekel még valami kérdezz nyugodtan:))

Hajrá csajok,mindenkinek drukkolok:))

MElusom tesztjei várnak valakire:))

Szilvi

2012. aug. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1032/9202 anonim ***** válasza:
91%

Kini!

Itt a görbém,a 10 napon esett a hőm a csik alá,ez volt fura,mert nekem sosem esett le,visszanéztem a régi görbéimet és soha nem volt ilyen:)

Gondolom akkor volt a beágyazódás:)

[link]

2012. aug. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1033/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!:-) Irszi jo kerdes amire vaaszoltal:-D:-D:-Dhalalos:-)Szilvikem puszillak!!:-) Ma van a 8.dpo -m :-)Most mar feszulnek a melleim is elegge de az eddig is szokott.Ugyhogy nem tunet.A hasam mensisen faj picit ugy enyhen.Hat nem tom.Az se tunet.Nem is lehet mert meg tart a beagyazodas:-) Tegnap azt mondta a Viktor: "Elhiszeg hogy lesz Baba?" /csak ugy neztuk egymast es ezt mondta.En meg mondtam neki hogy : "el" :-D utana kerdeztem hogy tenyleg igy gondolja?es azt mondta hogy ugy erzi,igen. Na tessek!!Csak bejojjon az apai megerzese:-D meg sose mondott ilyet ennyire hatarozottan olyan igaz volt amit mondott AHOGY mondta :-D Meglatjuk:-) Meg 6-7 nap es kiderul!:-)Aaaa olyan jo Csajok hogy nincs itthon tesztem :-) rendesen nyugodt vagyok:-) Kicsit amugy para a palastfu tea mert felek hogyha nincs babo akkor se jon majd meg ki tudja milyen hatassal van remelem nem zavar be.En meg majd azt hiszem sikerult.Na erdekes lesz majd.Azert mondom egyebkent mert olvastam mar hogy bezavarhat...keshet tole a mensi...meg ilyenek.Na megyek reggelizni!Puszi Mindenkinek!!Ma este egyutt nezzuk a Dragammal a tuzijatekot az ablakbol:-D jo lesz mar varom.Szeretem.:-) Pusszmussznyussz!!!Eljenek a dpok!!:-D:-D:-D
2012. aug. 20. 08:56
 1034/9202 anonim ***** válasza:
91%

Kriszti: drukkolok! Te vagy most a legközelebb a 14 DPO-hoz :) Jajj, ilyenkor már kezd izgalmas lenni a dolog...


Ha jól sejtem utána Évi jön, aztán Meli és én, utána pedig Pixi... szuper, hogy pár nap különbséggel vagyunk egymástól:)

Irszi, Neked pedig hamarosan középidő :)))


Én is néztem, valaki engem is lepontozott, de vajon ki? Nem is írtam semmi olyat, ami valótlan lenne... na mindegy...


K.

2012. aug. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1035/9202 A kérdező kommentje:
Koszi Kini a drukkot :-) Ja vhogy igy van most a sorrend:-) nagyon izgis!!a lepontozast nem tudom milyen en azt se tudom hol kell megnezni eddig csak 1 kerdesre valaszoltam.:-) sose voltam meg babas ugyhogy nem merek es nem is tudok erdemben nyilatkozni.de szoktam latni hogy vki hany %-os de engem nem mozgat a dolog :-D megyek sutok egy jo meggyes kozeput:-)Puszi Kini!Meg Mindenkinek!:-)
2012. aug. 20. 09:26
 1036/9202 anonim ***** válasza:
91%

Sziasztok! Én meg most mindenkit jól felpontoztam! HA mindenki csak egysezr felpontoz mindenkit, akkor tök jók leszünk! Egyébként van amire én már ez miatt nem is válaszolok, mert persze nem érdekel, de azért rosszul esik a dolog. Többiek, néztétek a megválaszolt kérdésemet? Adjatok szegénynek ötleteket:)))))))))

Szilovike, még egy kérés:)

Írnál nekem egy kicsit arról hogy hogy jött össze a fiad? Csak hogy hátha találok némi párhuzamot, amiből erőt meríthetek.

DPO-s dráim, nagyon drukkolok nektek!! Kriszti, hogy bírod hogy nincs teszted???? Kíváncsi vagyok mikor veszel;) De ügyi vagy! Meli, Kriszti, Pixi, Évi, Kini: hű mennyi kismamánk lesz heteken belül:)

Nekem most van a 6. ciklusnap. Klau, te is valahogy így állsz, nem?

Én éjjel nem tudtam elaludni, így felkeltettem az én drágámat -először nem nagyon örült, na de aztán.... Reggel meg ő keltett:) Úgyhogy most kisimultak a ráncaim:)) Irszi

2012. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1037/9202 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Nekem biztos, hogy nem sikerült most teherbe esni, mert borzalmas a gorbem! Ma vagyok a 6. dpo-n. Már voltam kétszer is terhes, és ilyenkor már 36.8-36.9 volt a hőm, most meg 36.5. Reggel nagyon szomorú voltam, hogy ilyen alacsony. Évi
2012. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1038/9202 anonim ***** válasza:
90%

Évi! Sajnálom, de azért a nemvártig még bármi lehet! Huncutok ezek a csemeték, szeretnek minket jó előre megviccelni:)

Az előző 2 terhességedből lett baba? Bocsánat, de nem emlékszem. Irszi

2012. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1039/9202 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett baba, mindkettő vetélés volt. Az első tavaly októberben, 7 hetesen, a másik májusban korai vetélés, Sajnos még nincs gyermekem! Évi
2012. aug. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1040/9202 anonim ***** válasza:
90%

Hú Irszi, nem vagy semmi! Én a 3.5 év alatt talán 5-ször ébresztettem fel a Férjem :) Ha viszont Ő próbálkozik, akkor jól elküldöm melegebb éghajlatra :) Engem hagyjon aludni! Hozzá kell tennem, rossz alvó vagyok! Ha hajnalban felébredek, akkor nagyon nehezen alszom vissza :(


Évi: találtam egy oldalt, ahol a furcsa görbével lettek babásak...

Íme: [link] (fent a hőgörbe menü alatt)

K.

2012. aug. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!