Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1041/9202 anonim ***** válasza:
81%

sziasztok! gyors leszek mert a párom be van indulva már tegnap este óta és nem hagy :D Szilvi nagyon vigyáz magadra puszi a pocidra! :))) a többieknek jó dpo számolásokat hamarasosan én is számolok kb. 2 nap múlva :D és egy kérdés,tegnap együtt voltunk és fájt az egész méhem szex közbe ez jó? majd még jellentkezek puszi

Pixi

2012. aug. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1042/9202 anonim ***** válasza:
90%

Pixi, nekem akkor szokott fájni ennyire, amikor PÉ-m van!

Hajrá, mindent bele! De csak óvatosan :)

K.

2012. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1043/9202 anonim ***** válasza:
90%

akkor ez jó ha érzem? :D még ma is fájt a hasim de nem úgy mint tegnap

[link]

2012. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1044/9202 anonim ***** válasza:
90%
a görbémet megnéznétek görbések? lehet csak én vagyok ennyire kritikus magammal?nekem még mindig nem tetszik :/
2012. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1045/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Irszikem orulok hogy jol vagytok:-):-D szexre fel!!:-D Pixi nyomassatok ti is ha faj akkor most van a peteeres ugyhogy mindent bele.En termeszetesen nem veszek tesztet de mar ezt sokszor megirtam.Soha tobbe nem tesztelek.Nincs az az Isten!!:-Digy vagyok nyugodt.Faj most gorcsolget a hasam kicsit es ami fura az a sok feher folyas.Most nagyon boseges eddig meg ilyen sok cucc nem volt egyszersem.Az is lehet hogy a closti.De van.Az tuti.Fuj jo sok :-\ de jo lenne ha babat jelentene:-) Na ennyi ujdonsag van:-) Puszikak Dragaim!!<3<3<3
2012. aug. 20. 16:13
 1046/9202 anonim ***** válasza:
90%
jól teszed Kriszti hogy nem tesztelgetsz többet én is ezért nem tesztelek plusz még pénzkidobás is :/ helyette inkább a gyógyteára költöm a pénzt :D nézitek amúgy a Tv2-ön a Juniort?milyen egyszerű is lenne így babásodni... :(
2012. aug. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1047/9202 A kérdező kommentje:
Persze hogy neztem!Imadom:-)Nemsokara nekunk is lesz!!!:-)Szep Kisbaba:-)
2012. aug. 20. 17:39
 1048/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szia Lányok!


Végre én is gépközelbe kerültem ici-picit. Délelőtt már volt annyi időm, hogy elolvastam a hozzászólásaitokat, jókat mosolyogtam Rajtatok.

Annyira imádlak Titeket!!!


Pixikém, nyomasd a szexet, annyira jót mosolyogtam rajtad :)

Főleg jó az időzítés, ha fáj a pocakod!!!!!


Irszi, Te is hamarosan elérsz a termékeny időszakodhoz :) És ne feledd, általában egy vetélés után azonnal terhesek lesznek a nők :) Fel a fejjel, le a bugyival, ugrás apára :)


Kriszikém, ne is tesztelj. Most én is megfogadtam, hogy nem tesztelek. És így is lesz. Múlt hónapban 8 tesztet lőttem el. Most megvárom a nemvárt-at, ne is jöjjön, tünjön el jó pár hónapra az életemből, hiszen NEM VÁROM!!!! Babát akarok és kész.


Bár a görbém alapján nincs esély, hiszen most először nem megy feljebb 36,8-nál a hőm. De sebaj :(


Kini, számold a napokat, Évikém Te is számolgass, Én is számolok.

Most tényleg egymás után szépen sorba fogjuk várni a gólyát :)


Ne feledjétek, valakire vár az álombeli pozitív terhességi tesztem :)


Szilvikém, millió puszim!!!!!!!

Meli

2012. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1049/9202 anonim ***** válasza:
90%

hali csajok!!

Én a 4.ciklus napon vok...alig várom h.elmuljon már;)

Valaki szorakozik,lepontoz állandóan,pedig nem naon irok válaszokat mostanság...ez naon érdekes...

ugy látom lassan kiderül h.hová ment a gólya,amelyik ide indult csak eltévedt;)

Izgultok csajok??

2012. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1050/9202 anonim ***** válasza:
100%

Én még féken tartom magam, mert semmit sem érzek az ég világon. Ma 5.dpo-n vagyok, de semmi. Kíváncsi leszek, érzek-e majd valamit a 7. dpo-nál ?????


Majd igazán a jöv.hét közepe táján fogok eléggé izgulni.Majd jöv.hét csütörtökön kiderül.....

Meli

2012. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!