Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1051/9202 A kérdező kommentje:
Szia Melikem<3!!Megy a drukk mar szaguld a mehed fele a Kincsed!!!Engem most et a sok feher folyas " izgat fel" :-D na meg ilyen nem volt :-) ilyen sok.Bar Szilvi is irta hogy lett neki a clostitol...lehet hogy eddig nem de most nekem is van tole:-D vagy baba okozza kitudja.Utana olvastam persze.Na azt irjak hogy beagyazodaskor lehet sok folyas mert a mehnyalkah. megvastagodik mar a megtermekrnyulestol elkezdi es vmi szovetek szaporodnak a.huvelyben vagy mi...ahh nem is ertem miert nem vagyok orvos:-) vagy az is lehet hogy ovu meg mensi kozott megegyszer megugrik az osztrogen termeles es attol van.Ugyh.erre se lehet alapozni...de jo :-D nehogyma egyszeru legyen,mi? :-) Hat ezek vannak.Megyek furdeni immar harmadszor nem lehet kibirni ezt a hoseget.Puszikak!!
2012. aug. 20. 19:19
 1052/9202 A kérdező kommentje:
Jaj Lanyok!Szilvim HELP!Ilyesztoen sok a folyasom feher kremes!Ez most normalis?Nekem meg sose volt ilyen bő.A closti okozza?Ha igen akkor eddig miert nem volt az elozo 2 ciklusban amig szedtem?Na hat csak egyre tobb jon ki mar ha pisi utan kitorlom is csupa folyas a papir. :-( :-) sirjak vagy oruljek?
2012. aug. 20. 20:38
 1053/9202 A kérdező kommentje:
Na!:-D vegig szerelmeskedtuk a tuzijatekot :-D az ablakba :-D remelem nem latta senki :-) de olyan izgis volt.Kitartam az ablakot a Viktor meg vhogy mogem kerult :-D hat emlekezetes meg ilyen tuzijatek nem volt!!:-):-D:-D
2012. aug. 20. 21:30
 1054/9202 anonim ***** válasza:
90%

Nem semmi,bátrak vagytok:) az tuti.h.emlékezetes lesz az a bizonyos tűzijáték:)

Nem tudom mitől lehet az a folyás....nem ártana elmenni vele.dokihoz..már ha valaki nem tudja megmondani h.mi az...

2012. aug. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1055/9202 anonim ***** válasza:
90%
jó reggelt! de jó lehetett nektek tegnap a tűzijáték :D meg szép is ;) a folyásod lehet azért van mert ágyazódik a baba vagy a cickatea miatt is lehet,tegnap mi is majdnem elkaptuk a tüzijátékot :D csak mi épp akkor élveztűnk el mikor felküldték az elsőt :D a pocim még mindig fáj mikor fújjom az oromat,allergia miatt :/// na meg a tegnapi szex,pfúú más pózba keztük de nem bírtam úgy lenni annyira fájt :( az éjszaka is alig aludtam mert a páromnak fájt a foga :( sőt ő nem is aludt,nemsokára megyünk is a fogászatra
2012. aug. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1056/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!:-D Hat igen jo kis tuzijatek volt ez!:-D Klau es Pixi koszi hogy valaszoltatok.Nem tom ma mennyire lesz folyas de nem faj meg nem budi meg semmi csak jon.Most reggel annyira nem tapasztalom de mikor ebredtem el is felejtettem megnezni sajna.Erdekes mindenesetre.Szep napot Mindenkinek!!!
2012. aug. 21. 07:40
 1057/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Kriszta!

Iszonyu sok folyásom volt nekem is:)

Ez jó jel,ha még sosem volt.Ne ijedj meg tőle,mert ha nincs szaga és nem zöld,akkor természetes:)

Nekem van hogy a mai napig sok van.Egyik nap nagyon sok,másnap semmi,hol krémes,hol vizes,épp mikor milyenje van.

De nincs baj,ne félj,reméljük a baba okozza,mert a folyás védi őt a fertőzésektől ha megtapadt:)

Szilvi

2012. aug. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 1058/9202 anonim ***** válasza:
100%

Jó reggelt Lányok!

Nahát, ennyi kis csibész nő! Szerelmeskedünk tüzijáték alatt? De jó nektek!!!! :)

Nagyon tetszett, ahogy olvastam :)

Pixi, Ti nagyon sokat szexeltek ám :)


Krisztikém, szerintem az a folyás nem jelent bajt, tuti ágyazódik a babád, jaj de jóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!


Nekem soha semmilyen folyásom nem volt. Soha :( Mindig száraz vagyok.


Pixi, ha ennyit nyomatjátok a szexet, tuti összehozzátok most a babátokat.

Nálam ki kell várni a csütörtök reggelt, akkor biztosan én is hozzájutok valami jó dologhoz :)

Már alig várom :)


Irszikém, mi a helyzet Nálatok??? Jól vagy????


Emerencia nagyon eltűnt, remélem jól vannak a picikéjével.

Évi? Hogy alakulsz? Mit érzel????


Klau, mikor mész vérvételre????


Szilvusom, mikor is mész megint dokihoz? UH is lesz ugye???? várjuk a képet a pocaklakódról :)


Írjatok csajok :)


Szép napot mindenkinek!!!!


Meli

2012. aug. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1059/9202 anonim ***** válasza:
100%
én épp most ülök a fogászaton és megöl az ideg pedig nem is az én fogamat húzzák :/ a párom meg nagyon fél mert már beletörte 1x a fogát a doki és el is ájult,remélem nem lesz semmi baj vele :/ Meli,nem így akartam programozni a szexet de ha egyszer így jött össze :D legyen igazad és most a sok összebújással legyen baba :) nagyon jó lenne már! talán holnapra már meg is repedek :)
2012. aug. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1060/9202 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, most ügyesebb lesz a fogdoki!!!!!

Neked pedig tényleg nagyon drukkolok, hiszen tényleg jó sokat szerelmeskedtek, és hát abból lesz az ember gyerkőce :)

Mikor repedsz már???????????

a tegnapi együttlét is tuti jól volt időzítve!!!

Már most alig bírom kivárni a hónap végét, hogy ne jöjjön meg Neked és a többieknek sem :)

Meli

2012. aug. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!