Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1101/9202 anonim ***** válasza:
100%

Kini, ez egy szuper görbe!!! Az enyém gázos, mert tök egyenesen indult. A tied nagyon jó görbe, szépen fent van a hőd.


Jaj, nagyon drukkolok, hogy most ne barnázz!!!!!

Meli

2012. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1102/9202 anonim ***** válasza:
89%

Holnaptól én is hőmérőzök.

De nem tudom h.hogyan csináljam...

Azt tudom h.kell mérni...de azt nem h.az eredményeket hova írjam???

A ciklus.hu t h.kell használni,??

Bocsi a buta kérdésért...

2012. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1103/9202 anonim ***** válasza:
100%

Miért írtátok azt, ha a 8 DPO-n lennék, akkor megmagyarázható lenne a 0.2 fokos esésem? Ez még kimaradt!

Meli: nekem ez az első hónapom,hogy minden nap mérek. Eddig nem tettem :)

Kérdés: ha a 12 napon egy 14.5 és egy 6 mm-es tüszőm volt, akkor lehet,hogy rá egy hétre a másik petefészkemben azért megrepedt a másik is?

K.

2012. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1104/9202 anonim ***** válasza:
100%

Hűűűűűűűűűűűűűű Meli.... Máskor is szokott fájni a cicid????? Ezt a lázsa vagyok dolgot én is éreztem, de én nap közben is, de csak hőemelkedésre gondoltam. Nem is mértem meg soha, mert úgy voltam vele, ha egyébként nem érzem magam betegnek akkor nem is érdekel, biztos a kémia:) És igazam lett.

Én a 8. ciklusnapon vagyok:) Normál esetben a 13. -on szoktam repedni (12 -14 között az uh-k alapján, de érzésem szerint pont a 13.-on). Addig már csak 5 nap:) Az jövőhét hétfő:) Hétvégén indul a szexmaraton:D Irszi

2012. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1105/9202 anonim ***** válasza:
100%

Klaudia itt van pár oldal ahol tudod vezetni ingyen a görbéd

-ciklus.hu

-tervezettbaba.hu

-fertilityifriend.com (ez a legjobb)

-urbi.de

-wunschkinder.de

a ciklus.hu arra jó hogy feljegyzed a hőd de ha behúza az alaphőt vagy az ovut akkor nem biztos hogy jó is,de sok mindent fel tuc jegyezni

2012. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1106/9202 anonim ***** válasza:
89%

Véletlenül nem tudtok.olyan.oldalt amin hőt is vezethetek?? A ciklus.hu nem jó nekem,mert telon nem fogadja el a mensi napot.A gépünk meg meghalt.

Regisztráltam a tervezettbaba.hu- ra,de kéne még 1 amin hőt vezethetek

2012. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1107/9202 anonim ***** válasza:
90%
ohh mot vettem észre h.itt a tervezettbaba.hu -n is lehet hőt vezetni;) ugyh.vegyétek ugy h.semmit sem kérdeztem;)
2012. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1108/9202 Emerencia76 ***** válasza:
100%

sziasztok kislányok!

Hűűűűű mennyi sok minden történt itt... alig bírom visszaolvasni :( nem is nagyon tudom követni kivel mi van :( de a lényeg hogy mindenkinek megy azért ezerrel a drukk :D Olvasom hogy kom egom megyéből azért vagyunk egy páran :) ki honnan közelebbről? lehet tudni? Velem semmi nincs dolgozom... időnként szeretnék hányós kismami lenni mert annyira nem érzem h kismami vagyok és olykor parázok hogy minden rendben van e... de pénteken megyek kukucskára jövőhéten meg kombinált tesztre. majd azért megírom az eredményt. Volt kérdés h vásároltam e már. nem... még korai körbenézni körbenéztem hogy még kb ft mennyi? de inkább nem számolgatok :s :) csajok sajnálom h ilyen ritkán jutok ide de minden nap eszembe juttok és szurkolok mindenkinek egy egy zebra tesztért :D

2012. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1109/9202 anonim ***** válasza:
100%
szia Emerencia!de jó hogy jellentkezel,még ha ritkán is :) majd rakd fel az új UH képet a pocaklakodról :) puszi nektek! Kini,én úgy tudom hogy megrepethet a másik is,bár én nem vagyok nagy szakértője ennek :)
2012. aug. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1110/9202 anonim ***** válasza:
100%
most néztem meg hogy pont jókor voltunk együtt,ovu előtt, ovukor és ovu után :D meg a hosszú hétvége is itt volt :D remélem lesz belőle baba :) jújj de nagyon izgulok Uristen :D
2012. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!