Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1151/9202 anonim ***** válasza:
84%

Bocs Évi, lemaradt:

[link]


K.

2012. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1152/9202 anonim ***** válasza:
84%
jajj,lányok eszembe jutot hogy miért barnázok! túl ittam a cickateát,tegnap már a 3. dpo-n jártam és még ittam ez okozhata a barnázást,olvastam valahol hogy egy nő aki már kismama ha túl itta a cickateát barnázott tőle,hát ennyi :) rejtély megoldva ;) jó éjt puszi nektek holnap reggel talizunk :)
2012. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1153/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!N Pixi akkor lehet hogy tenyleg attol van!!De mar elmult ugye?Remelem!!Na ez a 12.dpo- m :-D haladas van ezerrel :-) most vhogy gyorsabban telnek a napok es boldogabb is vagyok mert jon a hidegfront!!Mennyire jo lesz az a 25 fok!!:-)Most epp semmit nem erzek talan a cicim kezd kicsit erzekenyebb lenni de ez ugye mensis tunet.Is lehet.:-)Pixike olvastam olyat toled hogy mindenki babas lesz csak te nem naaaaaa ezt gyorsan elfelejteniiiii!!!Sztem mindannyiunkban van neha ilyen erzes de ezzel nembszabad foglalkozni mert ha melyen magunkba nezunk tudjuk hogy elobb utobb sikerulni fog mindannyiunknak!!!Neked is!!Jo?Nem kell besz*rni!:-)Millio puszi nektek Csajszikaim es szep napot<3<3<3!!!
2012. aug. 24. 06:39
 1154/9202 anonim ***** válasza:
89%

jó reggelt! :) Kriszti,mindig elhesegettem ezeket a negatív gondolatokat ;) ha most nem fogol tesztelni Kriszti akkor hány nap késés után?remélem nem a tea miatt fog késni :/

Meli,már bocs de nagy butaságot írtál tegnap!nem azért volt tegnap vérfoltod mert az embrió vagyis inkább zigóta ami egy picike kis málnaszemecske kijött belőled,mert ezzel azt írtad hogy elvetéltél,ami lehetetlen főleg ha szemmel lehetne látni a kis málnaszemet akkor már UH is lehetne látni már 10. dpo-n,de mivel nem lehet ezért az a kis vérfoltocska nem az volt az beágyazódás és kész! :) tudom hogy minden fura dologra fel tudunk figyelni és már a legrosszabbra gondolunk,pedig lehet nem kénne :)

Kini,ha megnézzük a görbédet lehet igazad van mert még 1x leesett a hőd és tényleg akkor lehetett ovud DE! attól függetlenűl hogy 8. dpo-esett a hőd ami még túl korai a mensihez is! ezért biztos hogy beágyazódásos hőleesés!a babatervezőkotthona.hu-n is ha megnézed az ilyen görbéket nem törvényszerűen 7. és 10. dpo-n esik le a hő,na és itt van a remek példa Szilvi! neki igaz hogy a 10. dpo-n esett le a hője DE! még 11. dpo-n is lent volt és csak 12. dpo-n ment fel,na szóval Neked és Melinek is csak azzal magyarázható hogy ágyazódik a baba és kész!!!!! :))

2012. aug. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1155/9202 anonim ***** válasza:
88%
Kriszti,elmúlt a barnázás helyre hozott a palástfű :)
2012. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1156/9202 anonim ***** válasza:
89%

Kini!

Milyen lett a mai hőd????

2012. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1157/9202 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom ki érdeklődött, de kedves Tőled :)

Íme a mai:

[link]

K.

2012. aug. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1158/9202 anonim ***** válasza:
88%

Én érdeklődtem,de szép ez a görbe,ha holnap még feljebb megy,lesz ott valami:)))

Remélem babuci:)

Szilvi

2012. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1159/9202 anonim ***** válasza:
84%

Közben rájöttem, csak nem akartam külön még 1 bejegyzést nyitni:) Szilvim: ma azért elgondolkoztam, mert enyhén sárgás folyást tapasztalok... vajon mi lehez ez???

K.

2012. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 1160/9202 anonim ***** válasza:
88%
na láttod Kini megy ez fel ;)
2012. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!