Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1141/9202 anonim ***** válasza:
88%

Persze, tudom... vannak még rémképeim:) Tudod Pixi, én attól félek, hogy most az esélytelenek nyugalmával indulunk neki ennek a hónapnak... És ettől egy cseppet sem vagyok nyugodt a nevével ellentétben! Sőt...

Ha úgy nézzük, amit nagyon várok, az az andrológus véleménye. Addig még 13 nap van hátra. Az olyan, mintha az első dpo.n lennék, és csak a 14.-en tesztelnék. Szóval végülis izgi, csak nagyon félek is tőle hogy mit monnd. Meg aztán a dokimmal való találkozástól is félek egy kicsit, az csak szeptember 17.-én lesz. Oda már visszük az andrológustól az újabb papírt, de érdekelne hogy majd mire számíthatok, hogy egyáltalán stimulál-e 2 hónap múlva, vagy csak 3 múlva.... Vagy egyből inszem... vagy egy stimu, és ha nem jön össze akkor inszem.. Tök szar ez így, nem tudom miért nem működhet nálunk is normálisan, mint minden más embernél.

Meg persze előre félek az átjárhatóságitól, biztos vagyok benne hogy javasolja, és nem annyira akarom. Meli, gondolom te megértesz:) De tudod, ha mégsem jön össze -de össze fog, hidd el, akkor együtt megyünk! Punktum! Persze tuti hogy egyedül megyek, ti meg ott csücsültök majd mindannyian az ultrahangon:D De aztán majd én is megyek:) Irszi

2012. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1142/9202 anonim ***** válasza:
88%

Ja, és ezek anyagi vonzatáról nem beszélek. Képzeljétek el, hogy egy abszolult átlag (iletve kettő:)) fizetésből minden egyes hónapban ki kell préselni az orvosra és a gyógyszerekre kb. 40.000forintot. Van hogy nagyon nehéz, sakkozok a számlákkal állandóan. Az inszem is 40-60.000körül van -gondolom. Nekem a Merionalos hónap: 7.000Ft volt a 7 szuri, 4*5.000Ft a 4 ultrahang, és a D vitamin krém ősztől tavaszig 6.000Ft/hó, a progeszteron krém 10.000Ft/ 2.5 hó, és az Utrogesztan úgy 4.000Ft/hó. Ja, a Gravida, a rengeteg e és C vitamin... Szóval minimum 35.000Ft/ hó egy stimulálás innentől, és ehez jön az inszem... Tartalékunk nulla, minden pénzünk erre megy el. Ha inszem lesz, egy hónapot ki is kell hagynunk, mert egyszerűen nem fog rá összejönni a pénz... Nagyon gáz. Szegény Meli, te tudod igazán.

Na mindegy, attól nem leszünk előrébb hogy sopánkodok. Puszi, és legközelebb igyekszem az optimista formámat hozni! Irszi

2012. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1143/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Pixim nem tom mi lehet az a barnazas :-( de csak nem semmi karos.Reelem nem lesz baj.De legyszi vizsgaltasd mar ki magad ha ESETLEG nem sikerul a baba.De.sikerulni fog<3!!Meli hat naad se tudom talan beagyazodas!!!!Nekem ma kozepen szurkal a hasam a mehemnel neha erzen de akkor meg is allok meg a beszeddel is mert mintha csak azzal kellene fogalkoznom ugy erzem.Nem tom fura.Lehet a baba jelez hogy Anya ram figyelj!!!Vmi ilyen jellegu erzes lelkileg es testileg meg szur.Mellem tovabbra is semmi.Nem erzekeny.Haadnak a napok...ez a 11.dpo.Hat Meli ha nem jon meg akkor majd csinalok tesztet igen de akkor mar tudni fogom es csak azert hogy eltegyem emlekbe:-) Irszi! Hat igen nagyon sokba kerulhet ha az ember gyereket akar sajnos :-( de.semmit nem.tudunk csinalni.es nem sirankozas amit leirtal hanem ezt is meg kell beszelni a mocskos anyagiakat.Hat en meg nem koltok rasemmit csak a clost es metformint egyenlore jo meg a teaim...meg evitamin...meg elevit...meg cvitamin...pfffffff na!!megy itt is azert a penz de legalabb a penzehes magandokikra nem koltok juj remelem nem is kell majd soha...remelem.Kini a holeeses ...hat ti tudjatok mit jelent en nem.de nagyo szoritok hogy most sikeruljon:-) Mindenki baasodjon meg<3:-)!!Megyek belokom a palastfuvet!:-)puszikak!!!Csajok nem lesz semmi baj!!!
2012. aug. 23. 18:10
 1144/9202 anonim ***** válasza:
84%
ez borzasztó sok pénz :/ és ez mind-mind egy hónap alatt? :O na de gondolj bele hogy 1x meghoza a gyümölcsét és ez a sok pénzt majd nem magadra hanem a babátokra fog elmenni :))) néha én is attól félek hogy mindenki babás lesz csak én nem :( de ezt próbálom kisőpörni a rejtett kis zugaimból is amit az agyam kreál :D na de lányok lassan itt az őssz a gólyák mennek el innen de én biztos vagyok hogy azért Afrikába menet lepottyantanak pár lúrkot hozzánk :) és ugyebár mondják a hírekbe hogy pár gólya itt telel nálunk na azok meg tartogatják nekünk a babákat :)))
2012. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1145/9202 anonim ***** válasza:
92%

Igen, minden stimulált hónapban ez van. És a férjemről még nem is beszéltünk:) Neki is kell az e és a c vitami, és a multivitamin, és a saját gyógyszere......

De tudom hogy egyszer vége lesz. Annyira örültem ennek a pozitív tesztnek! Végre elmehettem volna megint fodrászhoz! Meg pedikűröshöz... meg természetgyógyászhoz..... Na mindegy! Ez van! Meggazdagszunk ha terhes leszek végre, az tuti!!!!

Meli! Az is az eszembe jutott, hogyah mégsem, akkor lehet hogy ti is kereshtnétek egy normális andrológust, házha fel tudja higítani a cuccot! De már csak ezért is ott van az a kis lurkó, meglátod! Hogy anyáékat megkímélje ettől a sok cécótól!!! Puszikák! Irszi

2012. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1146/9202 anonim ***** válasza:
84%

Csajócák: [link]

Éljenek a zebrák!!!!!!!!!! Irszi

2012. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1147/9202 anonim ***** válasza:
84%
Kriszti,én már most rohanék az orvoshoz de minden hol időpontot kell kérni,és csak 2-3 hónap múlva adnak :( endodokihoz is már juniusba kértem időpontot és csak augusztusba kaptam,mire nagy nehezen eljött augusztus ott ültem a dokival szemben közli velem hogy nem vizsgálhat meg mert nem vagyok MÁV dolgozó menyek átt a megyeibe :@ kérdeztem Anyukámat hogy ott is időpont kell?azt mondta igen de 2-3 hónap mire bejutok az orvoshoz :(( :@
2012. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1148/9202 anonim ***** válasza:
84%

Igen, egyébként kérjetek időpontot, és ha itt a baba, lemondjátok!

Krisztikém... nálad is ott kopogtat az a picike! Én mindent éreztem amit Te és Melink:)

Tudod mit csinálj? Én sokszor csesztettem hogy jelezzen nekem. Na ezt ne:) Neki most nem azzal kell foglalkoznia hogy anyát szórakoztassa, hanam valami egészen más, nagyon fontos dolga van. Arra kell bizatni, hogy legyen egészséges, és jól ágyazódjon be a pocóba! Irszi:)

Jajj de várom már lányok!!!!!!!!!!!!!! bevallomirigy vagyok nagyon... már előre...:( De jó szándékból irigy, szeretnék én is közétek tartozni... úgy, kismamásan. Irszi

2012. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1149/9202 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Valaki jós tesztelt már közületek? Én már 3 napja csinálom,és ma erős két csík lett a teszten. Az első nap teljesen negatív lett, tegnap nagyon halvány, alig látható, ma meg majdnem egyforma a két csík. Szerintetek ez esetleg jelezheti, hogy sikerült a baba? Nem élem bele magam a de nagyon izgatott lettem!
2012. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1150/9202 anonim ***** válasza:
84%

Évi: íme egy oldal, ami segít ebben. A jobb oldali LH teszteket nézd. Ha így erősödik napról-napra, akkor nagy az esély a babára :)))

Én is gondoltam rá, hogy ma elkezdem, de gyorsan pisiltem és elhessegettem a dolgot. Ugye reggelente csinálod?


Irszi: elhiszem, hogy nagyon sok pénzt kell költened! Szomorú,hogy ezt a pénzt nem a megszületett babára "kell" költeni:(


Én biztosan nem várnék hónapokat egy orvosra! Milyen városba van ez???

Ha Baranyában van az ember, azonnal megnézik a klinikán... ha vérzel vagy görcsölsz! Nem kell napokat/heteket várni!


Meli: azóta tapasztalsz valamit? Hogy érzed magad?


Kriszti: rajtad a világ szeme :)))


K.

2012. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!