Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1181/9202 anonim ***** válasza:
88%

Sziasztok!

Emerencia... nagyon nagyon sajnálom!!!!!!!!!!! Bármikor ha beszélgetni van kedved, vagy sírdogálni egy picit, mi itt leszünk! Elképesztő. Folyamatosan ráz a hideg... Végre sikerül a csoda, hosszú hetekig minden rendben (nem is minden, hiszen az első baba akkor már nem volt veled), és végül egy ilyen szörnyűség történik!!!!!!!!

Nem veszel ki egy kis szabit? Szegénykém... Gondolom akkor műtenek. Azt megkérdezhetem hogy otthon történt, vagy az uh-n vették észre? Nagyon -nagyon együttérzünk veled! És tényleg, ha szeretnéd kibeszélni magad, írj! Annyira szeretnék valami biztatót mondani, annyira szeretnélek megölelni.... Ez izonyatos tragédia.

Puszi, és nagyon várunk vissza. Most pedig pihenj sokat, sírd ki a fájdalmad, hogy egyszer, ha újra felkészült leszel rá, akkor ujjult erővel vághass neki... Irszi

2012. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1182/9202 anonim ***** válasza:
85%

Lányok... nem is tudok mit írni. Szerencsétlen.....


Évike drága, neked természetesen tiszta szívből gratulálok!!!!!! Tegyél fel nekünk egy képet légyszíves, had gyönyörködjünk benne!!!!!! Nagyon szerencsés vagy hogy már látszik! Nekem a 15. dpo-n mutatta meg magát.

Mikor tesztelsz legközelebb? Kivárod a 2 napot? Nagyon izgulunk!!!!!!!!!! Olyan boldogság ez, és látjátok, tényleg milyen az élet... Az egyik kezével ad, a másikkal elvesz....

Én ma csináltam egy lh tesztet, tök negatív. 10. ciklusnapom van ma, a 13.-on szoktam repedni. Tuti nem is érett tüszőm... Azért holnap és holnap után csinálok, több nincs is itthon. Puszi nektek: Irszi

2012. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1183/9202 A kérdező kommentje:
Emerencia :-(((((((((( most sokkolodtam.:-(:-(:-(:-( jaj nem tudom mit mondjak :-((((( de hat hogy tortent?mi tortent??:'( irj valamit :'( nagyon sajnalom bőgök :'(:'(:'( Ha nem irsz semmit azt is megertem de ha akarsz mi itt vagyunk neked es mindig gondolunk rad szeretettel varunk!!Mindig!!!Jaj Istenem ez borzaszto.
2012. aug. 25. 16:32
 1184/9202 A kérdező kommentje:
Jaj Csajok :-(:-(:-(:-(
2012. aug. 25. 16:34
 1185/9202 anonim ***** válasza:
88%
ketőtt adott egyet elvet tőled és most megint?!!!! ezt nem lehet elhinni!!!! miért?!!! gondolom te is ezt kérdezed magadtól Emerencia :((((
2012. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1186/9202 anonim ***** válasza:
89%
Szegény lány...naon sajnálom!! De mi történt?
2012. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1187/9202 anonim ***** válasza:
100%

Jaj Emerencia,nagyon sajnálom:(

Ilyen szemét az élet:(((

Ha bármiben segiteni tudunk,csak ha ki szertnéd magad beszélni,mi itt vagyunk,ne felejtsd el....

Borzasztó,ilyenkor vannak gondolataim és iszonyu dühös vagyok:(((

Szilvi

2012. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1188/9202 A kérdező kommentje:
en is duhos vagyok. :'(((((( nagyon sajnalom Emerenciat :-(((((( ezt nem hiszem el hogy megtortent olyan borzaszto hihetetlen.:-(((((((
2012. aug. 25. 19:04
 1189/9202 Emerencia76 ***** válasza:
88%

Sziasztok kislányok!

Nagyon aranyosak vagytok köszönöm

Hogy mi történt???? Ez jó kérdés nem tudom … de nagyon sokat beszélgettünk a nődokimmal tegnap és hát így utólag voltak jelek… de ezek lehettek volna terhesség jelei is.

A lényeg hogy tegnap a babó 11+3 napos korában fele akkora volt mint a 8 hetes uh ahol dobogott a kicsi szíve. A petezsák és a szikhólyag nagyobb volt tahát valamennyit fejlődött de kb 1-1,5 hete nem. hétfőn kell mennem a tbányai korházba ahol megnézik még uh-val és majd akkor derül ki hogy kell e műteni vagy sem. Mert ha ikyen ütemben zsugorodik akkor lehet kitisztulok műtét nélkül. Nem tudom melyik lenne a jobb… így nem „roncsolódnék” de így meg nincs szövettan …. nem tudom …

Nehéz… sírni már nem tudok csak nagyon fáj…. de örök hálám a nődokimnak mert sok mindent átbeszéltünk és bár szörnyű volt de segített.

Tünetek? először is abbamaradt a mellfeszülés, de –én balga- nem tulajdonítottam neki jelentőséget mert a bimbóm érzékeny maradt. Nem annyira mint előtte de fájt. És ami érdekes és a dökinőm rögtön mondta h ott kezdődött a probléma hogy visszajött a lefogyott súlyom. szinte egyik napról a másikra. Tudjátok írtam hogy „sokat” fogytam állítólag a gyerek rendezte a hormonjaimat azért. Ja és visszajött az étvágyam is.

Lehet én voltam tapasztalatlan és ezek másoknak rögtön intő jelek lettek volna… nem tudom. Azt tudom hogy megtettem mindent hogy maradjanak… Dolgoztam ez igaz de fizikailag nem… nagyon rendesek voltak a kollégái és a főnökeim még egy üres papír dobozt sem emelhettem meg uh ez nem lehetett a baj…. keresem az okokat próbálok bűnbakot keresni … de nincs… ez az élet… most nehéz … fáj… ugy érzem feladom ez a két vagy inkább 3 baba elvesztése rövid időn belül sok volt. Nem tudom mikor szánom rá magam a következőre…

Jelen… időzített bomba vagyok… ha elkezdek görcsölni vérezni azonnal korház és műtét… ha nem akkor hétfőn eldől… Ez rossz utálom ezt a bizonytalanságot… jobb lenne túl lenni és lezárni… de erre még várni kell…

Kislányok!

Nektek továbbra is nagyon szorítok a zebrákért mind megérdemelnétek végre!!! Én egy kis időre kiszállok de ha tudlak olvaslak titeket tovább.

Puszi mindenkinek!

2012. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1190/9202 anonim ***** válasza:
100%
Emerencia :( okokat erre nem is lehet találni,talán nem volt élettképes a baba... :'( teljesen megértelek/jük hogy most szünetet akarsz tartani egy ilyen tragédia után... de már hétfő nincs messze tarcs ki! és ha van kedved írd meg hogy mi lesz,mi továbbra is fogunk várni,bármikor írhatsz mi itt leszünk!
2012. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!