Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1201/9202 anonim ***** válasza:
88%

Sziasztok! Emerencia, nagyon sajnálom, és igaz, mielőbbi testi -lelki felépülést kívánok neked/ nektek.

Aztért ezek után kérdezz rá hogy nem akarnak-e kivizsgálni, mert ha ez nem az első volt, akkor nem ártana, lehet hogy sajnos oka volt, akkor viszont ha rájöttök hogy mi, talán lehet orvosolni. Látod, nekem erre a vérszegénységre is azt mondta a főorvosnő a véradóban hogy nem jó így kezdeni a terhességet, jó hogy időben kiderült. ÉS ezek után te is vérszegény leszel, a vetélés után mindenki az állítólag!!!

Gyere helyre minél előbb drága!


Kislányok! Nagyon izgulok, jó hogy már a dpo-k vége felé jártok! MElire vagyok nagyon kíváncsi, nekem a cici tünetei hallatán nagyon dejavum volt, én amellett teszem le a voksom, hogy nekik most biztosan sikerült!

Pixi, te sem voltál még ilyen magabiztos egy hónapo illetően sem, az is nagyon jó jel! Kriszti, izgulok nagyon!!!! Hű, jövőhéten minden kiderül!!! Kini, te viszont ne izgulj. A férjem mondogatta állandóan hogy ne izguljak, az nem tesz jót:) Akkor az idegeimre ment, de van benne valami. Rosszat sem tesz, de jót sem. Én ilyenkor az esélytelenek nyugalmával várom hogy mi lesz.

Most pl. amikor tegnap megcsináltam az lh tesztet, írtam nektek hogy nagatív. MAjd egy óra múlva láttam rajta egy halvány vonalat. De jó, akkor alakul, mondtam is a férjemnek, alig tudtam visszanyelni az örömtől a könnyeimet. Férfiak... persze nem vette észre hogy nekem milyen fontos:) Aztán estére megint nem láttam semmit rajta, akárhogy nézegetem. Nem is csinálok ma, majd holnap.

Évike drága!!! Mi van veled? mikor csinálod a következő tesztet? Érzel valamit???? Olyan nagyon izgalmas, és annyira örülünk neked!!!! Most mindent előről le kell ám írnod! Mióta próbálkoztok, volt-e már siker, mit éreztél először, mikor gondoltad hogy talán most sikerül... Olyan boldog vagyok!:)

Szilvi! De jó ma mész -nem hétfőn??? ÉS akkor megnyugodhatsz. Ne izgulj, minden rendben lesz. Et írtam már a múltkor is, de tényleg így van: a természet az egyikl kezével ad, a másikkal elvesz. NAgyon sok (3) volt itt a pozitív teszt mostanában, amiből nem lett baba. ÉS Emerencia is.... Már így is olyan természet anyánk, mint GAnesha... Több keze egyszerűen nem lehet amivel elvesz, mostmár adnia kell. Méghozzá ennek fényében sokat... Veletek minden rendben lesz végig, és lassan a rosszullétnek is vége. Mi pedig sorban kapjuk a babákat, meglátjátok! Remélem Emerenciát is hamarosan kárpótolja, vagyis próbálja majd kárpótolni a sors... Irszi

2012. aug. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1202/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Dragaim.Nagyon felek.Meg nem verzek de ... felek megint a csalodastol.Ahogy mi mindannyiannyian.Mar nem izgulok hogy mi lesz ma reggelre elmult minden izgalom.Csak a felelem maradt.Tegnap semennyire nem fajt a hasam csak a cicim erzekeny .Nagyon megsokkolt Emerencia babajanak az elveszese nem is birtam a sajat tuneteimmel foglalkozni.Mert ez az amitol a legjobban felek hogy van egy baba es elmegy.:-( Mindenhonnan probaltam de sehogyse birtam pozitivan gondolkodni.Mert ilyenkor sztem nem lehet.Hat husvetkor kaptam egy nyuszit.Masfel het mulva meghalt.2 honapba telt mire kihevertem.Az a baj h. nagyon durvan lelkis vagyok.Nem tudom mi lenne velem ha elveszitenem a babamat foleg ha mar ilyen nagy baba mint Emerenciae.Tenyleg nem tom...Megprobalok ilyenekre nem goldolni persze csak ezt most leirtam nektek.Mert van.De elhessegetem!!!:-)Szilvi olyan jo hogy holnap mar Te is megnyugodhatsz vegre!!<3<3<3varjuk a kepet a tronorokosrol:-) Minden rendben lesz ne aggodj!!Miert porogsz az agyban annyira gorcsol a hasad?Vagy miert hanyinger?Pixikem en is remelem ha nem jon meg nem a tea miatt teszi!!:-)Annyira utalom a mindjartmegjon erzest!!Mert akkor nekem mindjart meg is jon:-( barcsak ne ereznem tobbet!!Egyenlore meg nem erzem de jaaaj de hosszu meg ez a nap.es nem boldog varakozassal telik hanem felelemmel :-( Nagyon forro vagyok napok ota de betudom a hosegnek termeszetesen.Meg tegnap du. nagyon almos voltam bealudtam a barataimnal!Aztan meg felkeltem hogy megyunk le a kutyaval es megkaveztattak mert ha 20-at nem asitottam egyet se.Akkor egy.kicsit orultem mert Szilvi is olyan almos volt mielott kiderult a Babo!Nekem is van napok ota de betudtam a hosegnek hogy a munkahelyen is folyton asitok konnybe labadt szemekkel dolgoztam es ugy ereztem hogy egyszeruen ott helybe elalszom.De biztos megvisel a hoseg.Ma nagy fozes lesz megint meg suti sutes talan majd az elfoglal es nem fogok annyira felni!Szep napot Nektek Csajok!!es Kini nagyon drukkolok Neked ne aggodj probald meg bar tudom mit erzel de vhogy ki kell birnunk!!Remelejuk sikerul!!!!
2012. aug. 26. 09:02
 1203/9202 anonim ***** válasza:
61%

Szilvi,én is tudok ám mutatni szép görbét :D ehez mit szólsz?

[link]

2012. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1204/9202 A kérdező kommentje:
Hű milyen egyszerre irtunk Evivel meg Irszivel!:-)Most olvastalak benneteket:-)Evi orulok hogy pozi a teszt tovabbra is jajj nagyon jo es meglatod minden rendben lesz.A doki majd szepen igazolja a terhesseget es akkor megnyugodtatsz!Pihen sokat es ne menj sehova ebben a melegben.Engem is megvisel.Irszikem!!Szia!Orulok hogy alakul a dolog de nem erzel most semmiket?Hanyadik dpon vagy ma Draga?En a 14.-en.Ha ma nem lesz barnazas akkor remenykedni fogok.Mert tudod mindig ugy van nekem hogy 14.nap barnazas es 15.nap reggel delelott rendes ver.Szorits nagyon legyszi!!Annyira szeretem hogy itt vagy nekunk!!Mi meg neked!!Most majd sikerul a Babo neked is es veled is marad!!!Szoritok!!!Pusszanat Csajok!!!!
2012. aug. 26. 09:16
 1205/9202 A kérdező kommentje:
Jaj de sotet vagyok.bocs Irszi!Most fogsz mejd repedni en meg mar vmiert azt hittem dpok vannak :-\ ahhh megyek is csinalok bundaskenyeret mert ugy felek hogy mar beszelek ossze vissza itt nektek.
2012. aug. 26. 09:21
 1206/9202 anonim ***** válasza:
88%

Sziaszok:) Igen, jó egyszerre írtunk! MA van a 12. ciklusnapom, és semmit a világon nem érzek. Néha mintha icicpicit szúrna a bal oldalam, de lehet hogy ott mégis ciszta van, és attól. De végülis a pár héttel ezelőttihez egyre kevésbé. Tegnap este szexnél éreztem megint a meleimet (ez az ide -oda lökdösés), és megint meg kellett fognom, mert máshogy nem esett jól. A férjem szemei meg felcsillantak, azt hitte majd pajzánkodni fogok:D Szerencsére beérte ennyivel, így nem is említettem neki. Hát, kíváncsi leszek, van-e tüszőm. De ez vagy az lh tesztből, vagy abból fog kiderülni hogy nem lesz semmi.

Kriszti, nem is emlékeztem hogy ilyenek a tüneteid! Tök jó az álmosság is, és a melegérzet is!!!!!!!! Hű lányok, nagyon durva lenne ha most hárman babásodnátok!!!!

Kini, ki tudja mi lesz, sokaknak épp az a tünet hogy nincs tünet, vagy abban a hóanpban biztosak benne hogy nem sikerült.

Én most mondjuk biztos vagyok benne hogy nem fog, de ez még a jövő zenéje, Másfél hét múlva andrológus, azért izgulok nagyon!!!!!!! Puszi: Irszi

2012. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1207/9202 anonim ***** válasza:
88%
csajok bennem úgy kavarognak az érzések miközbe olvaslak titeket! tegnap Évi pozít tesztelt meg barátnőm is,aztán szegény Emerencia elvesztette a 3. babáját,meg Irszi is :'( Krisztike érted meg annyira izgulok hogy mi is lesz,főleg ezzek a tünetek! Kininek ez a furcsa hője,Neked is 2 nap múlva kiderűl minden! És itt van még Meli is,7 éve várják a babát most volt inszemje és az a nyugalom ami belőle árad,hihetlen! főleg hogy még mindig nem adta fel ennyi év után sem,csodálom a kitartásáért! na de hogy magamat se hagyam ki,nem is tudom mit érzek,sikerűlni fog vajon?és ha nem milyen érzések fognak elöntenni?teljesen elbizonytalanottam :/
2012. aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1208/9202 anonim ***** válasza:
88%

Szegénykéim... amennyire irigykedtem pár napja, most annyira nem lennék a helyetekben! Igen, szörnyű rossz ez az utolsó pár nap! Én a bizonytalanságot nem bírom! Annál bármi jobb!!!!!!!

Nem baj, most már kibírjátok, próbáljatok meg nyugodtak lenni, végülis az teljesen biztos hogy az idegeskedéssel csak a saját idegeiteket nyírjátok ki! Jutalmazzátok meg magatokat valamivel ha mégsem sikerül: egy közös egy napos wellness, egy mozi, egy vacsi valahol.. Nekem a barátnőm ajánlotta, és igazából valamilyen szinten beválik. Legalább kimozdulunk, vannak közös élményeink. Mi a következő hétvégén lecsó partit rendezünk a barátainkkal:) Bográcsban csinálunk lecsót, és sütünk kürtős kalácsot! Már nagyon várom! Télen szoktunk forralt bor partikat is tartani!

A jövőhónapban pedig szintén a barátokkal Pizza hétvége lesz! Olyat szoktam sütni, aminek a szélén a tésztában van egy jó ujjnyi sajt körbe! A Stahl szakácskönyvből van a recept, én csinálom a tésztát, a szószt. NAgyon szeretjük:)

Lányok, bár tudnék segíteni, és bár mindenkihez küldhetnék egy gyönyörű kisbabát:) Persze magamhoz is....

NAgyon szorítok, és rengeteget gondlok rátok!!!!! Gondoljatok Évire, neki is sikerült, akkor nekünk is fog! Lassan, de biztosan babás lesz itt mindenki! És tényleg, ez a rengeteg pozitív teszt is magáért beszél... És csalódtunk már eleget, ezek a babák akik innentől jönnek vagy már velünk vannak, mind gyönyörűek, okosak, egészségesek! Mind boldog kismamák leszünk hamarosan!!!! Tessék pozitívan gondolkodni, és végig reménykedni! Irszi:)

2012. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1209/9202 anonim ***** válasza:
88%

Nézzétek kislánykák: tessék innen pozitív gondolatokat meríteni! Csak a nagyon elkeseredetteknek ajánlom!:)

[link]

...most én is épp itt olvasgatok, mert per pillanat én is magam alatt vagyok... Irszi

JA, és még egy kis plussz: innen fogok bandázst rendelni ha állapotos leszek:

[link]

2012. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1210/9202 anonim ***** válasza:
88%

Ez nagyon fontos!!!!!! Szépen kérlek mindannyiótokat, hogy kattincsatok rá, és legalább az első 2 versszakot hallgassátok meg:)

Én ennél többet nem tudok tenni, de nagyon büszke vagyok magamra!!!!:)

Elmentettem a kedvencekhez, és mindíg megnézem /hallgatom majd ha itt ülök, és meg is tanulom az elejét, amit énekelgetni fogok magamban:) Meglátjátok, 1012-ben kismam leszek:) Irszi:))

[link]

2012. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!