Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1241/9202 anonim ***** válasza:
86%
Meli,legalább egy kicsit kikapcsolodtattok :) bár ez a vérzés beárnyékolta a napjaitokat :( mikor nekem volt ilyen akkor hüvelygyuladásom volt ugyan ezek a tünetekkel,bár akkor ilyeszgetek itt a gyakori k. hogy méhszájsebem van,és mikor tesztelsz?
2012. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1242/9202 anonim ***** válasza:
81%

Van 10-es tesztem, de félek. Mindig csak kudarc van minden tesztelésnél :(

Meli

2012. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1243/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Szilvi nagyon orulok hogy lattad a picit!!!Tok jo lehetett!!!!:-)<3<3<3varjuk a 2 het mulva kepet :-) De edes hogy epp aludt!!!:-)Meli vegre visszajottel.Nem tom mi lehet ez a sok verezgetes...en meg nem voltam igy...lehet beagyazodasi verzes??Nem tom.es hogy hogy meg nem teszteltel?mikor fogsz????Pixi sztem a hasgorcs lehet beagyazodas!!:-) juj de izgis. naam semmi mensi csak nagyon nagyon enyhe tompa megjon erzes van feher folyas es estefele ereztem kozepen alul hasszurkat.Ma van a 15.dpo.ilyenkor mar szoktam nektek irni vagyis a 14.-en hogy megjott.de most nem jott meg!:-) hat nem tom mit gondoljak.egyebkent abszolut nem elem bele magam mert felek hogy.csalodok.inkabb minden orat ugy elek meg hogy barmikor megjohet.Holnap reggel irany a doki.B*sszus azert nagyon fogok izgulni mit mond majd...most meg nem is annyira majd reggel leszek tiszta transzba.Elkiser egy jo baratom :-) hogy a nyakaba tudjak majd ugrani ha sikerult :-) de gondolom lesz vervetel is sztem ilyenkor meg nem latszik a petezsak sem.Hat egyebkent olyan hihetetlen hogy nem jott meg...de lehet mas oka is.Nem faj a cicim az aggaszt nagyon.De volt mar mikor nagyo fajt megse voltam terhes.Hat drukkoljatok Dragaim es remelem holnap a legjobb hirekkel szolgalhatok!!!!<3<3<3Legyszi nagyon drukkoljatok!!!!!!Puszikak szep almokat!!!
2012. aug. 27. 22:06
 1244/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt Lanyaim!:-)Nem tom hogy vhogy alaludtam.Este a szex utan szurkalt a hasam lent kozepen.meg is ilyedtem kicsit hogy megjon de nem.Ez a 16.dpo!Semmi mensi.Amikor feebredtem nemreg en ugy elkezdtem sirni a furdobe.Mert hogy nem jott meg es hogy orulok meg hogy mi van ha nem baba en meg mar remenykedem meg minden.Aztan abbahagytam.Gondoltam lesz ami lesz.De inkabb ugy allok hozza hogy nem es akkor nem lesz olyan sz*r.:-)Bizti lesz vervetel is.szoritsatok kerlek nagyon!!!!:-)Nem tom mit erzek.Nem tom mit gondoljak.Semmi mensi de nem erzekeny a cicim.Nehany ora es kiderul.:-|
2012. aug. 28. 06:15
 1245/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok! Évi, olyan nagyon örülök!!!! Kérjük a képet a szépséges tesztedről! Sőt, ha lehet mindet hotózd le egymás mellett, hogy lássuk hogy erősödött!:)

Szilvi, olyan édes a Pincurkás hogy épp alukált!!!!!!!!!!:D Kis cuki! Figyelj, én mindenképp szeretnék majd VÉRBŐL genetikai vizsgálatot csináltatni! NEm tudom hogy a kombinált vagy az integrált a drágább, de azt! ÉS csak akkor menni magzatvízmintavételre, ha feltétlenül indokolt. A korod miatt muszály? 2 barátnőm volt, állítólag nem vészes, csak 2 napot feküdni kell utánna. De azért szívem szerint megúsznám:)

Kriszti, a világért sem biztatlak, de nemek nagyon jó megérzésem van! Kit izgat a cicifájás? Majd meglátod, te fogod bebizonyítani nekünk hogy anélkül is kezdődhet egy terhesség! Írj hogy mi volt ma! Remélem néznek vérvételt, mert ha nem, még lehet hogy pár nap mire látszik. Bár asszem felritkulás már látható ilyenkor, esetleg gesztációs gyűrű.

Meli, tuti ott lapul a Csöpp!:D Azért szakadnak le a didkóid! Neked fáj Kriszi helyett is!:P A vérzés lehet hogy attól van hogy felsértette a méhszájad. Ilyenkor jellenző a szex utáni vérzés. Semmi baj, le lehet ecsetelni, gyönyörűen elmúlik, és a babának sem árt! MAjd ha mész, akkor jó lenne ha olyan ketyerével néznének meg, ami egy lámpás kamera, ami kivetíti a képet egy normál tévényi monitorra! Ottvették észre az enyémet is, a sima nődokis vizsgálatoknál nem. Pedig havonta jártam, és akkor már fél éve véreztem emiatt. Irszi

2012. aug. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1246/9202 anonim ***** válasza:
86%

Pixike! Ott van az a baba nálad is, majd meglátod! Szuper ez a hónap, jó sok kismamánk lesz!

Kini, mi újság? Lányok ban aki nem írja alá, és így nem mindíg tudom hogy ki kicsoda! Kini, hamarosan gömbölyödni fog az a pocak!

Klau, nálad is! Számolgass, és szexeljetek:)

Én ma vagyok az 1.dpo-n szerintem, bár a tesztemről eltűnt a halvány csík. Nem is csináltam tegnap, mert most mi is minden nap szexelünk így-is, úgy -is. Így tök mindegy hogy mikor van tüszőrepi:) Bár hozzáteszem hogy az az érzésem hogy még nem volt, és nem is lesz ebben a hónapban. LEgalább nem izgulok annyira:) De tegnap volt a 13. ciklusnap, akkor szoktam repedni.

Kriszti, izgulok érted ngyon! Veled vagyok, fogom a kezed ugyanúgy, mint te nekem annó!!!!!

Klau, várom a véreredményt! Puszi: Irszi

2012. aug. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1247/9202 anonim ***** válasza:
86%

Kriszta!

Dtukkolok nagyon,de az orvos tutira mondnai fogja hogy csinálnod kell egy tesztet biztos ami biztos alapopn:)

Nekem ez a megérzésem és a tapasztalatom,nálunk legalábbis igy müködik!

Szilvi

2012. aug. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1248/9202 anonim ***** válasza:
86%

Irszikém:)

Annyira aranyos vagy:)

Én bevállalom az amniot,nem akarom végig idegeskedni a terhességet.Eddig 2 doki javasolta a korom miatt.Van 2 egészséges babám,de akkoris na.

A vértesztek csak számok,csak statisztikai adatok amik nem 100%-ak,szóval marad az amnio.Állitólag nem fáj és semmi gáz,a dokim azt mondta egy arányban van a vetélés és a beteg baba aránya is.Végülis rákérdeztem tőle,mi van akkorha jó a 12 és 16.heti vérképem is és az uh-k is.Erre ő:Hát a maga döntése,de ő megcsináltatná,mert az ő praxisában pl nem történt vetélés ez miatt még.

Anyukám munkatára annyi idős mint én,20 hetes volt mikor meg kellett szülnie a babát,nem akart amniot,de az uh miatt muszáj volt és nem volt egészséges a baba sajnos:((

Nem kockáztatok,ha már ennyit küzdöttünk a babáért akkor kibirom,nem lesz baj!

És a vérvétel nem ugyanaz mint az amnio,tehát én bevállalom,de majd ugyis megirom,most kivárom a jövö heti vérvételt és 2 hét mulva az uh-t,csak utána tudok időpontot kérni Pestre.

Szilvi

2012. aug. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1249/9202 anonim ***** válasza:
86%

Jó reggelt! Irszikém: nagyon édes vagy! Az én pocakom a lustaság miatt gömbölyödik csak! Ma leesett a hőm 36.6-ra, már vérfoltom van és görcsölök! Nem lepődtem meg, de szomorú vagyok! Irszi: remélem tegnap összebújtatok :)

Kriszti: nagyon drukkolok Neked, gyere az eredménnyel!

Meli: sajnálom a vérezgetést, de nagyon örülök,hogy jól érezted magad. Barcelona csodás!

Pixikém: gyere, mesélj, hogy vagy?

K.

2012. aug. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1250/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok drága Kislányok!!!


Évi, hamar mutasd a teszted képét kérlek!!!!

Irszike, tehát már TE is a dpo-kat számolod :) Nem tudom miért, de van egy olyan érzésem, hogy most babás maradsz :)


Szilvusom, azért gondold meg még ezerszer a pocak szúrást. A kombinált vérvétel is kimutatja a bajt !!!! Ott nincs vetélési arány :)


Pixike, mit érzel???? Nagyon drukkolok!!!!


Krisztikém, azonnal gyere az eredménnyel, tuti babás lettél :)


Kini, nagyon sajnálom a vérezgetést. Nem korai még?


Társulok hozzád :(


Lánykák, reggel teszteltem 10-essel. Ma vagyok a 12-13.dpo-n, ki kellett volna mutatnia. Csak péntekre nem várom, de ma a WC papíron láttam pirosas valamit. Még nem jött meg, de ez már az lesz. Barnás-pirosas felváltva.


Nagyon magam alatt vagyok, nem bírom lelkileg és most picit visszavonulok, képtelen vagyok most tovább csinálni az inszemeket és az átjárhatóságit. Nem megy :(


Meli

2012. aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!