Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1271/9202 anonim ***** válasza:
96%
aranyos vagy Klau :) figyu egy kis segítség,letöltöd a grafikont a telódra majd feltöltöd a Képfeltöltés.hu-n és belinkeled,vagy ezt már próbáltad?
2012. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1272/9202 anonim ***** válasza:
100%

Pixike!

Fogalmam sincs miért ment fel a hőd:)

Reméljük baba miatt,de ovu után lehetséges hogy igy felmegy,a lényeg hogy fennt is maradjon:)

Szivesen segitenék,de csak találgatás a dolog még ilyenkor.

Nekem is általában fennt volt 37-37,1-en ovu után.

Szilvi

2012. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1273/9202 anonim ***** válasza:
100%

Pixi, én már olvastam régebben, hogy van olyan, hogy valakinek trifázisos a görbéje, azaz az ovu után jó néhány nappal kb. a 9.-10.nap körül még feljebb megy a hője.


csodaszép görbe, tuti baba lehet a dologban :)

Meli

2012. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1274/9202 A kérdező kommentje:
Meli!Legyszives megirnad nekem hogy mennyibe kerul a Bromo???Koszonom szepen!!
2012. aug. 28. 17:29
 1275/9202 anonim ***** válasza:
86%
köszönöm nektek! holnap már 9. dpo annyira kíváncsí vagyok a holnapi hőre :) 1 hét múlva már tesztelhetek is! :)) ja igen,ma megint semmi folyás visszont 2-3 cseppnyi barnázás van
2012. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1276/9202 anonim ***** válasza:
86%

Pixike! Ott a baba, indenki babája nálad van! Benned van az utolsó reményünk!!!!!!!!!!!!!!:D Azért nem azt írtam hogy az utolsó utáni, mert azt tartogatom nektek: Kini, Meli, Kriszti!:))) Oké, sz...*r a helyzet, de még nincs veszve semmi!

Szilvike, basszus lehet hogy majd a végén én is megyek:) Ez tök jó, mert sok olyan dolog van az életemben, amit szinte látok, érzek, biztos vagyok benne hogy az én életutam lesz, és viszonylag rövid időn (max. pár év, de volt hogy csak 5-6 hónap) be is jön. ÉS nem érzem idegennek hogy épp én fekszem ott:) Ez azért jó, mert látom magam terhesen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) Persze nem a legjobb helyen, de látom!

Kislányok! Tessék meghallgatni azt a PAya Bea dalt!!!!!! Amit a multkor belinkeltem! Aki minden nap meghallgatja vagy dúdolja, babás lesz!!! Az lesz, mert bebeszéli magának! Meli, te is hallgasd meg, van benne szó a pasikról is!:))))))

Évike, olyan boldogok vagyunk veletek!!!! Tessék szépen velünk maradni a végéig, és az után is!:)

Kriszti, nekem is jobban bejött a Merional mint a Closti:)

Irszi

2012. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1277/9202 anonim ***** válasza:
86%

Csajok, ezt nem is írtam.... tegnap előtt nagy órákig tartó szex... én már tök fáradt voltam, jó is volt, vártam az adagom:D

Erre az utolsó pillanatban, az élvezés pillanatában az én drágám kirántja a szerszámot, és nekiáll a hasamra pazarolni.....!!!!!!!!!!!!!

Én meg: Úristen!!! Tedd vissza!!!!!:DDDDDDDDDDDDD

Gondolhatjátok, kész kabaré! A feltételezett tüszőrepim utáni napon!!!!!!!!!!!!!!! NA, mondasnom sem kell, talán egy csepp bejutott......

Eltelik 10 perc, közeledik az édes... mondtam hogy ma már semmi nem lesz benne, majd holnap. Nem, nem, ma!:) Oké, beadtam a derekem. El tudjátok képzelni hogy az is hogy végződött????? Hát én úgy röhögtem............... Természetesen ugyanezt megismételte.....

Meli: a lombikkal hogy álltok? Lehet hogy nem is kéne az inszemmel bajlódni! Ott vagy a spermák döntenek, vagy ha olyan rossz a helyzet, akkor kiválasztja a biológus, és megcsinálja nektek a gyereket!!!!!!!! VAn egy ismerősöm, ő most van a 13. hétben a 4 sikertelen inszem után, a 2. lombikjuk sikerült! 2 gyönyörű babájuk lesz!!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2012. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1278/9202 anonim ***** válasza:
86%
Meli,mi az a trifázisos görbe?utána néztem de nem nagyon értem :/ csak annyit értek belőle hogy a trifázisos görbe általába terheségre utal,de nem mindegyik, 4.5% nem terhesség miatt van
2012. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1279/9202 anonim ***** válasza:
100%

Pixike! Gyönyörű a görbe, én nagyon bízom Benned!

Jajj Irszi: ez a "pazarlás" nem semmi :) EL tudom képzelni, hogy más csak nevettél a második után...


Rólam: holnap kellett volna megjönnie, de ezek szerint 2 hete kedden megvolt az ovu, nem szerda hajnalban.


Most legalább 3-4 napig nem leszek, vigyázzatok magatokra és szeressétek egymást nagyon a párotokkal :)


Kini.

2012. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 1280/9202 anonim ***** válasza:
100%
köszi Kini :))) én is nagyon bízom magamba és ilyen görbém amit a 6 hónap alatt mértem soha nem volt ilyen :))) megint felfedeztem a bugyimon újabb barna maszatokat :) lehet hogy régebbi hónapokba is voltak? már nem tudom :/ de csak leírom nektek hogy hátha baba lesz :))) Irszi,én azért kicsit kiakadtam volna ha az én párom csinálta volna ezt :/ de Te elég jól vetted a helyzetet :D Kini,akkor már késik a mensid? én megyek aludni hogy minnél hamarabb 5:30 legyen :) mérés után rögtön jövők hozzátok és írom az eredményt! :))) jó éjt és álmondjatok sok-sok +++++++++++++++++++++++ tesztet :D
2012. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!