Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1321/9202 anonim ***** válasza:
86%

Pixi nyugodj meg!!!!!!

Lehet h.tényleg beágyazodási pecsét vol!! Próbálj picit megnyugodni! Gondold azt h.nem sikerült és megint próbálkoznotok kell.Ha meg babás vagy akkor.naon örülsz majd neki.

Hidd el mindenki izgul érted...szóval fel a fejjel ;)

2012. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1322/9202 anonim ***** válasza:
86%

Pixi nyugodj meg!!!!!!

Lehet h.tényleg beágyazodási pecsét volt!! Próbálj picit megnyugodni! Gondold azt h.nem sikerült és megint próbálkoznotok kell.Ha meg babás vagy akkor.naon örülsz majd neki.

Hidd el mindenki izgul érted...szóval fel a fejjel ;)

2012. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1323/9202 anonim ***** válasza:
86%
bocsi megint elment 2x ;)
2012. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1324/9202 A kérdező kommentje:
Pixi most meg mi a baj??ne sirj hat orulj hogy szep a hod es jo a barnazas is mert lehet beagyazodas jele!!!!nem felni!!!10. dpo :-D mar nem sok vaaaaaaan!!!Nyugii!!!
2012. aug. 30. 13:13
 1325/9202 anonim ***** válasza:
86%
köszönöm a nyugtatásokat :) ma a kelleténél kicsit érzékenyebb vagyok :') már csak 3 napot kell aludni :)))
2012. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1326/9202 anonim ***** válasza:
86%
egyre jobban fáj a petefészkemnél :((
2012. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1327/9202 anonim ***** válasza:
86%

Jajj te csaj remélem tényleg babás vagy,mert totál kibuknal ha megjönne...

De van reményed h.sikerült....én annyira szorítok neked!!!!!!!!

2012. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1328/9202 anonim ***** válasza:
86%
Klau,köszi hogy ennyir szorítasz értem :) jól esik! :))) az biztos hogy kibuknék :(( de akkor is talpra fogok állni!!!!
2012. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1329/9202 A kérdező kommentje:
Nem hánytam a Bromotól :D ez megnyugtató :D de van ám tőle orrdugulásom eléggé.Gondolom attól mert náthás nem vagyok és azonkivul maskor nem szokott eldugulni.De ez legyen a legrosszabb :) Csak ugy irtam hogy az első fél szemet túléltem :) remélem később sem lesz gáz!Ja és nagyon álmos vagyok de sokkolóan ... az is attól van az tuti ,mert furan érzem magam. Puszikák drukkkkkkk !!:D
2012. aug. 30. 17:56
 1330/9202 anonim ***** válasza:
88%

Lánykák! Mi a csuda van itt????? Ejnyebejnye!!!!!!!!!!!! Kikaptok!

Meli Édes! Imádunk, ezt tudod! Egy dolgot nem értek: A szerelmedet is vizsgálták inszem előtt, nem?

Mintha írtál volna már eredményeket, meg hogy lassúak....

Szerintem több lehetőség van: Ma jól igyatok meg 1 vagy 2 üveg vörösbort, jót tesz az ereknek, és az idegeiteknek is:)

2.: mi lenne, ha elmennétek az én jó kis dr Kopa Zsoltomhoz????? Olvass utánna a neten! 2 helyen rendel, az egyik olcsóbb, de később van időpont, a másik fordítva. Most legyen a szerelmed a porondon! Az úgy is 1-2 hónap mire lesz időpont, utánna 3 hónap ha kap gyógyszert. Addig szünetel a projekt, mert úgysem jön össze, de mégsem szünetel, mert tudod hogy jó pár hónap múlva kezdhetitek újult erővel!!!!!

3.: lombik. Már én is kérdeztem a múltkor. Tudod ki szenvedne az inszemmel!!!!!!!! Olyan sok fajtája van a lombiknak is! A spermát is lehet úgy nyerni mint inszemnél, és lehet venni a herékből is, punkciós tűvel akár..... Szerintem jól piáljatok be, aztán holnap, vagy egy hét múlva, vagy egy hónap múlva beszéljétek meg. Irszi

2012. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!