Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1281/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Megjott. :-) Ennek most azert orulok mert gondolom belefer ennyi keses es lehet hogy megse magas a prolaktinom es akkor nem kell szedni azt a.rossz gyogyszert.7-re megyunk vervetelre a Dragammal.3 het... :-) de legalabb meg lesz.:-) Igy mar nem pisiltem a csobe se nem kell a terhessegi vizsgalat.Pixike remelem a hod jo lesz amikor mered!!Tudod en nem ertek hozza de azert szoritok hogy jo legyen!!!:-)Na kivancsi leszek majd holnap mit mond a doki.Gondolom kezdhetem a 4.clostis honapot.Meg egy utolso proba.De ha nem jon meg akkor legalabb nem fogom magam hitegetni.Puszikak Nektek!!Majd legkozelebb sikerul nekunk is!!Pixike te meg babasodj!!!!<3<3<3
2012. aug. 29. 05:29
 1282/9202 anonim ***** válasza:
86%
jó reggelt lányok! ahogy igértem jövők!!!! Kriszti,sajnálom :(( De jó hír hogy nem kell szedned azt a rossz gyógyszert amitől annyira rosszul lennél :@ Csajok a mai hőm 9. dpo-n 37.25!!!! :D ez csak jó lehet nem?
2012. aug. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 1283/9202 anonim ***** válasza:
87%

Irszi az én párom.is csinált már ilyen kis meglepetéseket,azt hidte csak az én emberem ilyek.okos...1 x nem mondtam neki h.mikor lesz ovum,hát ovukor együtt voltunk,de a drágám kihúzta a szerszámát és a hasamra verte.Nah akkor olyan mérges lettem,:)

Ma kezdünk próbálkozni...veszek palástfű teát...hátha segít...Amugy szerintetek h.kell inni napi hányszor??és meddig??

Ma 36,5 volt a hőm...megy lassacskán fel..alig várom az ovum...h.utánna dpo-kat számolhassak...

Pixi naon kíváncsi vagyok h.sikerült e...de naon remelem h.igen!!

Jah és Irszi.asszem te tetted fel a zenét.Minden nap meghallgatom többször is...picit feldobja a kedvem...köszi h.feltetted a linket;)

Nah meek lassan a vérvétel eredményért....majd megírom az eredményt délután..

Puszy lányok.....

2012. aug. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1284/9202 anonim ***** válasza:
87%

Kriszti sajnálom.De fel a fejjel...örülök h.nem borultál ki...de megnyugodhatsz nem kell szedned azt a rossz gyógyszert!!

Pixikém örülök h.ennyire boldog vagy...de én.ugy látom ugy beleélted magad h.babás vagy;) ugyh.remélem tényleg az vagy:) Szoritok!!!!!!!

2012. aug. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1285/9202 A kérdező kommentje:
Koszi Pixi :-(.hat most nem jott ossze de majd maskor!!:-)Neked meg majd most!!Egyebkent en is olvastam mar a trifazisos gorberol.Ha az van neked most akkor sztem orulhetsz mert azxolvastam terhesseget jelent!!!:-)Juj de szupi!!Drukkolok Nagyon!!:-)Irszi hajnalban meg enekletem a szamunkat a Paya Bea dalt a Szerelmemnek fekudtem az agyban es erezetem hogy kifolyik a ver :-D hat vicces volt :-) de mar o is ismeri a dalt mert megmutattam neki:-D megorult :-D Jo kis dal majd hallgatgatom mindig:-)Meli?Kini?Hogy vagytok?Szilvikem annyira irigyellek!:-) Kis Bebibogyo ott van mar a pocoban:-)nagyon vigyazz ra!!Emerenciam ha van kedved irj nekunk hogy mi a helyzet veled es hogy hogy vagy!!Evi?tunetek??Szep napot Nektek!!!
2012. aug. 29. 06:11
 1286/9202 A kérdező kommentje:
Koszi Klaudia!!!Haz igen nem borultam ki talan mert felek a gyogyszertol:-)de jo ez igy most orulok hogy megjott ha mar nem vagyok terhes.Pixi a teaszakertonk en is tole kerdeztem.En reggel meg este is ittam egy cseszevel teaskanal palastfu leforrazva 1.5-2 dl vizzel.Peteeres utan mensiig.Tegnap is itam meg a reggel mar nem mert megjott ugye.A dokim azt mondta nagyo jot tesz igyam nyugodtan neked is csak javasolom!!Meg hogy higgy benne hogy hasznal!!!Puszikak!!Most mar huzunk lassan a vervetelre!Ird majd meg mi lett az eredmenyed am!!!
2012. aug. 29. 06:18
 1287/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok lánykák!

Sajnálom hogy megjött Kriszti!:((

A vérképből legalább megtudjuk,hogy mi lehet a baj....

Hát nálunk a closti ugy van hogy 3 hónap closti után szünet van,mert a cisztásodás miatt nem engedi a doki.

Sokan a szünetes hónapban lettek babásak.

Azért nem feladni és próbálkozni:))

Pixike!

Szép a hőd,létezik trifázisos görbe:))

Már nem kell feljebb mennie,de maradjon is igy:))

Mikor tesztelsz amugy?

Szilvi

2012. aug. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1288/9202 anonim ***** válasza:
86%
Klaudia,igen eléggé beleéltem magam de azért próbálom visszacsalogatni magam a földre :D óriási nagy csalódás lenne ezek után ha mensi lesz a vége :((( Klau,én 2 dl vizeg felforralol majd egy csészébe teszek 2 k.kanálnyi palástfűvet,majd leforázzom 5 percig áztattom,leszűrőm és amilyen mellegen csak lehet megiszom,éhgyomora reggel és 30 perc múlva reggelizek,este én nem szoktam inni és ha nekem sikerűlni fog akkor nektek is!!!! és amit Kriszti írt a legfontosabb hogy hinni kell benne!!!! :)
2012. aug. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1289/9202 anonim ***** válasza:
86%
Szilvi jövőhét kedden tesztelnék,akkora nem várom :) hacsak nem fog megint leesni 2 nappal hamarabb :(
2012. aug. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1290/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok Lánykák!


Tegnap volt egy kis barnázásom, de annyi nem volt, hogy nyoma lett volna a bugyimon, épp csak a WC papíron látszódott.

Ma viszont sötétebb a barna, tehát várható, hogy délutánra megjön.

Görcsöl a hasam mensisen, viszont ha fekszem, se barnázás, se mensis fájás.


Csak épp nem feküdhetek, mert menni kell a kölyköknek tanszereket és ruhákat, cipőket venni, mindent kinőttek a nyáron.


A hőm 37 fok változatlanul.


Puszillak Titeket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Meli


Ui: Ha reggelre csak barnázás marad, ellövök még egy tesztet, hátha......

2012. aug. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!