Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1311/9202 anonim ***** válasza:
84%
óh,Szilvi kicsit elbizonytalanítottál a végén :D de akkor jó ha szerinted is oké még ilyenkor a hőleesés :)
2012. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1312/9202 anonim ***** válasza:
81%

Csak egy tizedet esett te,az semmi:)

Szép ez a görbe,ne aggódj,már alig várom,hogy tesztelj:)))

Drukkolok nagyon:))

Sz.

2012. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1313/9202 anonim ***** válasza:
88%

Sziasztok drága Lánykák!!!!!


Most reggel teszteltem egy csont NEGATÍVAT. Este fél 11-kor megjött, most meg barnás. De nem sikerült most sem a baba.

Mikor tegnap este láttam, hogy 3-4 vércsepp pottyant a WC-be, magamon kívül lettem, olyan dühös voltam, hogy nem jött össze, pedig higgyétek el, minden jel arra utalt, hogy sikerült, mert a melleim úgy fájtak, mint soha eddig és semmi jele nem volt mensinek.


Soha nem fog sikerülni. Tudjátok mennyire imádom a párocskámat, már 7 teljes éve fülig szerelmes vagyok bele, de komolyan! de most amikor megint kezdte az átjárhatósági vizsgálat megcsináltatását a jöv.héten, nekiugrottam és mindent a nyakába zúdítottam. Ami bennem volt, Kiabáltam vele, még a gyerekek is beszaladtak a szobába, hogy ne veszekedjünk.

Mit képzel ez magáról? Két gyerekem van, akik azonnal elsőre összejöttek, nem nálam van a gond, Ő az, aki már több tucat nőnek próbált gyereket gyártani, de soha egyetlen egy nőt nem ejtett teherbe. Akkor miről beszélünk?

És még mindig azt állítja, hogy biztos nem vagyok átjárható.


Lekiabáltam a fejét. Kész, elég volt. Nincs tovább. Nem megyek soha többé orvoshoz. Nincs gyerek. Ezt szánta a sors nekünk :(


Most kész vagyok ám nagyon. Ráadásul a hőm még mindig 37 volt reggel is, nem esett le, nem is értem már ezt sem :(


És most csak sötét barna valami van, kevés. Legalább jönne meg a dög!!!!


Nem bírom lelkileg. Most kicsit megzuhantam.


Ti meddig mennétek el? nem látom értelmét tovább folytatni.


Meli

2012. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1314/9202 anonim ***** válasza:
81%

A clisti nekem túlnöveli a tüszőket, 4 cm-esen repednek csak, amikor már túlérett benne a petesejt. Tehát ezt kétszer eljátszottuk.

Most szuper méretem volt closti nélkül, szuper volt az időzítés, 20,5mm-esen repedtem, mégsem jött össze.


Meli

2012. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1315/9202 anonim ***** válasza:
81%
2012. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1316/9202 A kérdező kommentje:
Na hello!!Hat megvolt a doki.Felirta megis a Bromot!:-\:-\:-\ mar be is vettem.Meg a.clostit is bevettem most kell kezdeni azt is.Felek tole hogy milyen hatasa lesz :-( de bevettem majdnem bogtem kozbe ugy felek de remelem nem lesz veszes.:-\ Vettem e- vitamint is.A doki azt mondta jo a.nyalkahartya vastagsagom.Ha ez nem sikerul utana lapar lesz azt mondta.De szte a Bromo majd megoldja a dolgokat.Hat remelem.Eszek sok sajtot Szilvi megigerem!!:-) Melike mar nem kell az info mert vmi 300 Ft volt a Bromo :-) sokkal tobbre szamitottam.Jaj Szilvi ezek nagyon szep nevek!!Mindketto tetszik!!!En csak azt tudom mar evek ota el dontottem ha lanyom lesz Pálma lesz :-) ha fiu akkor meg majd a Viktor ad neki nevet :-) Most sztem haza megyek a szuleimhez par napra.Mar nagyon hianyoznak :-) alig varom hogy olelgessem oket meg puszilgassam :-D A cickat iszom azt mondta a.doki fuvel faval nyugodtan rasegithetek a dolgokra :-) az csak jo meg hogy ami nagyon fontos pozitiv hozzaallas:-)olyan edes ez az ember nagyon kedves nagyon szeretem.Sosem adtam neki meg penzt de ha.meg lesz az eredmenye /bar halapenz ellees vagyok / akkor adok neki de csak azert mert kamazom a burajat:-):-):-):-)meg meg is szoritottuk egymas kezet mikor elkoszontem :-) Na szoval akkor kapdosom be ezeket most ....hat majd irom ugyis hogy hogy birom.Pixikem nagyon orulok a hodnek sztem tok magas az a pici tized meg le van tojva.;-) Attol meg sikerult a baba.Ja kerdeztem a dokit a.tuszomrol hat azt mondta mensivel ki is johet de ott is maradhat novekedni...azt mondta a biologiaban nem ugy van ahogy mi azt feltetelezzuk felhozta peldanak hogy egy aktus alkalmaval is megnohet egy pici tuszo es meg is reped.:-)igaza van a termeszet csodas ... akkor novesztunk tuszoket amikor a testunk ugy gondolja :-)
2012. aug. 30. 10:37
 1317/9202 anonim ***** válasza:
25%

Drága Meli!

Teljesen megértelek!! Annyira sajnálom h.nem sikerült! A párod elég.furin áll a dolgokhoz.Hisz ha jobban belegondolunk te nem lehetsz meddő hisz van 2 gyereked,de ha neki nincs az nem lehet véletlen!!

Jobban tenné ha ő is elmenne dokihoz,és csinálna valamit,ne csak azzal nyugtassa magát h.biztos veled van a baj....

Én nem tudom mit tennék a helyedben.De tuti nem hagynám abba a dokihoz járást hisz egyszer ha végetér,és akkor sem sikerül elmondhatnam h.én mindent megtettem!!!!!!

Probálj megnyugodni,bár tudom h.nem könnyű,de nem tesz jót sem neked sem a gyerkőcöknek ha kivagy.

Én.tuti h.addig nem beszélnék a párommal mig észbe nem kap.

Tudod jól itt mindenkire számíthatsz...Leirhatod a bánatod!!!!

Nagyon.sok erőt kívánok neked h,talpra tudj állni minél hamarabb.

És bocsi ha valamivel megbántottalak,csak a véleményemet irtam le!!

2012. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1318/9202 anonim ***** válasza:
81%

Meli,én nem csodálom hogy teljesen kikeltél magadból,én még most is csodálom hogy ilyen sokáig cipelted a terhedet,és a párod?ő mit mondott neked?nem akarjátok kipróbálni a lombikot?

Lányok,most voltam wc-én és törléskor kis barna golyócskák voltak a wc papíron,kicsit megilyettem :/ mi lehetett az?

2012. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1319/9202 A kérdező kommentje:
!!Pixike nem tom mi a barna leht beagyazodasi barnazas:-) nem? ma vagy a....hanyadik dpon???:-) Meli sztem most h.igy elmergesedett a helyzet hat semelyikotoknek nem lesz igy jo...meg ramehet a hazassag is meg a gyerekek is serulhetnek...sztem fuggeszd fel.a babaprojektet.csak jot akarok.kesz vannak az idegeid amit nem csodalok...7 ev nagyon hosszu ido.Csak egy par honapot pihenjetek ne foglalkozzatok ezzel jojjenek helyre a dolgok lelkileg idegileg parkapcsilatilag!!Lehet hogy akkor majd sikerul utana!!!Utana meg megprobaljatok a lombikot jo lesz lesz baba.Az orvosom ma azt mondta lehet inszem nekem is ha nem sikerul igy de az szte idohuzas.A.lombik a jo!!De ezt most ki kellene pihenned.Sajat magad miatt a hazassagod a gyerekeid miatt minden miatt!!!Es ugyanazt irom mint Klau ha megbantottalak vmivel akkor bocs.csak velemeny es rank mindig szamithatsz!!!Ha oszinteseget akarsz hallani azert irtam ezt le.Mondogathatnam hogy jaj ne hagyd abba meg minden...meg most tuti terhes leszel...persze...de igy is van...az leszel csak pihenj elotte picit ne foglalkozz vele sztem mert igy minden csak rossziranyba megy.
2012. aug. 30. 11:44
 1320/9202 anonim ***** válasza:
86%
Meli,igaza van Krisztinek!pár hónap pihenés az lenne a legjobb!mi itt leszűnk továbbra is :) Kriszti,lehetséges hogy beágyazódás miatt van,nem tudom :/ ma vagyok a 10. dpo-n,most meg a bal petefészkem fáj,görcsösen,úgy mint a múlthónapban pé-kor csak kicsit enyhébben,és a méhemre is kisugárzik néha, kezdek félni nem tudom miért :( már a sírás kerűlget,mi van velem?ennyire nem érzékenyűlhetek el!!!! :/
2012. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!