Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1351/9202 anonim ***** válasza:
86%

Óhhh akkor még 2 nap:S

Ma nem tudsz venni sehol?:S

2012. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 1352/9202 anonim ***** válasza:
86%

Hát Pixi ez naon lehetséges....

de kár h.nincs teszted....hova mesz tesztet venni? meg hova jársz dokihoz? mikor mész még? jolenne talizni

2012. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1353/9202 anonim ***** válasza:
86%
sajnos csak holnap tudok bemenni miskolcra :( Klau,hogy mikor megyek orvoshoz?ha terhes vagyok akkor 5-6 héten szeretnék menni,de nem tudom hogy melyik városba :/
2012. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 1354/9202 anonim ***** válasza:
86%

ohh...kár!!!

hát megvannak.a vérvétel eredményeim,az is ami hiányzott!

Minden rendben van a hormonjaimmal!

Szóval nem hiszem h.ez gátolja a babásodást....

Most próbálkozunk ezerrel hátha sikerülne es ugy mennék vissza a dokihoz

2012. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1355/9202 anonim ***** válasza:
86%
hátha nektek is most fog sikerűlni :)) ha meg nem irány a párodat kivizsgálni!
2012. aug. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1356/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok!

Pixi, terhes vagy!!!!!!!!!!!!!:DDDDDDDDDDDDD Én már előre örülök!!!!! Minél később tesztelj, ha rám hallgatsz!!!! Annál szebb lesz a csíkocskád!!!!!! A barátnőm 3 naponta tesztelt, és csak a 34. napon volt halvány csíkja!!!! Szeptemberben szül:) Jajj, úgy örülök neked Édes Kis Pixike!!!!!!!!!!!:))))

Meli, te is terhes vagy Drágám!!!!!!!!!!!! Vagy ha mégsem, akkor az voltál, mint én, ez teljesen biztos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kérdezd Szilvikét.:) És említsd meg a dokidnak!!!!!! És válts dokit! És menjetek el a dr Kopa Zsolthoz!!!! Semmit sem válaszoltál arra a sok mindenre, amit írtam:(

Az átjárhatóságitól ne félj, ne laparost csináltass, hanem ultrahangost először. Az állítólag nem olyan vészes, nekem a dokim maszek rendelőjében lesz ha meg kell majd csináltatni. De még 2és fél hét, és kiderül!

Kini: igen, érdekelne a lapar! Mint írtam, nem tudom hogy lesz-e és milyen, de az orvosom a múltkor már említette az inszemet, és az előtt kell, ő csak úgy csinál. És én is szeretném tudni hogy minden rendben, mert szerintem tök szép, átjárható vagyok. A maszek rendelőjében csinál ultrahangosat, szerintem azt fogja javasolni. Ha nem, akkor Pest, a dr Krasznai csinálja a ... nem is emlékszem hogy hol, de nagy koponya, ő műtött 3 hónapja is:)

Mesélsz róla? Mindent:)

4. dpo... Irszi

2012. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1357/9202 anonim ***** válasza:
86%

Egyébként a történtek fényében az inszem nyilván eltolódik, de ez függ attól is, hogy szerdán mit monnd a Kopa... Annyira izgulok, de nagyon félek is a rossz hírektől...:(((((((((((

És szintén a történtek fényében az átjárhatósági alól nem tudok, és nem is akarok kibújni. Nagyon durva volt az a méhen kívüli gyanu! Ha még meg is műtöttek volna..... Irszi

2012. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1358/9202 anonim ***** válasza:
86%

jajj,Irszi ne is gondolj a múlthónapra mert nagyon elszomorít :((( lányok,tudom hogy Ti nagyon bíztok abban hogy végre nekem is sikerűlt :) DE csak akkor fogom én elhinni hogy tényleg baba van ha a teszt mutatja és az orvos is megfogja majd erősíteni :)

Ui.: tömöm magamba a gumicukrut :D

2012. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1359/9202 anonim ***** válasza:
86%
lányok legszívesebben most elrohannék a tesztért de nem tudok :((( alig várom már hogy megmutassam az eredményt nektek :))) de hát türelem rózsát terem,szokták mondani :)
2012. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1360/9202 anonim ***** válasza:
83%

Most nehezen fognak telni a napok...

de hátha neked babát terem...:)

2012. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!