Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1371/9202 anonim ***** válasza:
91%
már tök hülye ötleteim vannak :D most pl azon gondolkodok hogy mi lenne ha nem pisélnék holnap reggel :O beszaladok miskolcra gyorsan megveszem a tesztet keressek egy wc-ét és lepiseilem a tesztet :D csak az a baj hogy kb 1.5 órát nem fogom kibérni pisélés nélkűl :/ áh megvan! a reggeli első pisit begyűjtöm egy pohárba haza rohannok és beleteszem tesztet :D milyen jó ötlet nem? :D
2012. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1372/9202 anonim ***** válasza:
88%

Sziasztok Lányok!

Ma is tréningen voltam, de csak 2 órát kellett utaznom.

Ne haragudjatok, képtelen vagyok visszaolvasni. Megtennétek, hogy leírja nekem valaki, ki hol tart?


Lapar: kedden volt a műtét. Pénteken voltam altathatóságin. Előtte vérvételen+vittem a vércsoport meghatározó papírt. Hétfőn vettek fel 11-kor. Megvizsgáltak, utána ebédet már nem ehettem. Kikönyörögtem, hogy aludhassak otthon:) Hajnali 5-re mentem vissza. Otthon bevettem a tisztító port, amit a háziorvos írt fel. Másfél órán belül elkezdődött a wc-re járás. Este 9-kor már vége is lett. Ennek ellenére kaptam beöntést reggel :(

Mindennel együtt 1 óra volt. Engem már 3-szor altattak, ez volt a negyedik. Eddig minden alkalommal tiszta kómásan ébredtem, most úgy mint reggel :)))

Gyenge voltam, mert másfél napja nem ettem és 12 órája nem ittam, de ezt leszámítva nem éreztem nagy fájdalmat. 3 vágásom volt: köldök, bal oldalon lent(a jobb oldalon a vakbélműtét helye van) és lent a szeméremdombon 1 öltés.

A felülés fájt kicsit, illetve a "felfújás" miatt a bordáimhoz szorult a levegő... nah, az fájt k...-ra.

Az éjszakát bent töltöttem, de 11-kor már otthon voltam. 3-dik nap nagyokat csuklottam és akkor jött ki a levegő a bordáim közül :))))

Más kérdés?

Kini.

2012. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 1373/9202 anonim ***** válasza:
81%
Pixike, hajrá! De ha csak egy óra múlva látszik, és akkor is csak a napon, ha gúvasztani kell a szemed, akkor is pozitív! És ha nem látszik semmi, akkor is lehet 2 nap múlva pozitív!!!!! Ha ezt meg tudod magaddal beszélni, akkor.... de szerintem az is jó, ha reggel veszel tesztet, és pl. déltől nem iszol este 7-ig. Az is olyan mintha aludnál, koncentrált lesz a pisid. Nem? Persze addig ne is pisilj, bár az nem könnyű... Az lenne a legjobb, ha kibírnád. De pohárba is elteheted, de a lényeg hogy NE egy tesztet vegyél szerintem:) Puszika! Irszi
2012. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1374/9202 anonim ***** válasza:
86%

Szia Kini! Huh... én ezt nem akarom!!!!!!!!!!!!

Mekkora a 2 vágás? A köldökös gondolom nem látszik. Vagy látszik?

Nekem van köldökpiercingem, nem szeretném ha csúnya lenne a köldököm. Odalenn is olyan a helyzet, hogy nem mutatna túl jól egy vágás... És a pocim oldalán sem. Hű de durva...

Na és a beöntés is... minek? Felfújnak annyira hogy a sok levegő még a kakit is kinyomná???? Jujj..... Az UH-s remélem nem ilyen ilyesztő...

Az altatástól nem félek, már egyszer volt benne részem, tök vicces volt -utólag. Jujj Kini.... szegénykém, min mentél keresztül!

Én a 4. dpo.n vagyok, már ha volt egyáltalán tüszőrepim. Pixi a hétvégén tesztel. Melusnak mensiznije kéne, a tesztje negatív, de nem igazán vérzik és fájnak a cickói. Kriszti kap brómot vagy mit, és már szedi a clostit megint. Klauéknál most volt a középidő pár napja. Évi terhes, de pár napja nem jelentkezik, remélem minden rendben! Szilvike jól van a babával együtt. Remélem nem hagytam ki senkit! Veled mi újság? Te hol tartasz pontosan? Irszi

2012. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1375/9202 anonim ***** válasza:
86%
Kini! Most olvastam vissza a dolgokat. Írtad, hogy genetikailag gyorsan kiürül a petefészked. Ti nem gondoltatok az inszemre, esetleg a lombikra? Irszi
2012. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1376/9202 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg Emerencia, ha olvasol minket: nagyon hiányzol ám! Sokat gondolok rád, ezzel biztosan a lányok is így vannak. Hogy vagy? Gondolom dolgozol.... Hogy bírod a mindennapokat? Párod hogy viseli? Ez olyan szörnyű dolog.... Irszi
2012. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1377/9202 anonim ***** válasza:
86%

Jó reggelt lányok!!

Kepzeljétek végre megy.fel a hőm ma már 36,6 volt.Elvileg ma lenne ovum de sztem most pár napot csúszik,bár szurkál a hasam.Nah nem tudom...de az tuti h.már alig várom h.túl legyek rajta....

2012. szept. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1378/9202 anonim ***** válasza:
86%
jó reggelt!de jó hogy itt vagy Kini :))) Klau,ha tovább megy fel a hőd és nem esik le akkor megvolt az ovud ;) a hőm még mindig fent van :))) 37.15!!! a reggel annyira jól indult a szerelmemmel :))) már kora reggel megnevetetett :D tegnap 2 őszibarackot ettem meg,rögtön át is ment rajtam,legalább fellazította a széklettem :) már irigyeltem a párom hogy milyen jókat tud szelenteni én meg alig,de már tegnap óta jókat tudok én is :D már a reggel is szelettésel kezdődött,a párom meg erre "Na az elefánt!" úgy meg röhögtettel ezzel hogy tovább jöttek a gázok :D ő meg azt kérdezi "Mi az Dumbó?" :D gondolhatjátok hogy alig bírtam abbahagyni a nevetést és a gázok eresztését,hogy az egész szoba tele lett szagokkal :D
2012. szept. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1379/9202 anonim ***** válasza:
86%

Hát látod Pixi az ember milyen kis dolgoknak tud örülni;) ez jo...elefánt...meg Dumbo...mostmár majd gondolkozom rajta h.hivjalak;)

Nekem is jól indult a napom...drága páromnak baja volt kora reggel.... de ez.nekem csak jól jött:)

Mielőtt elment dolgozni azt mondta.nekem h." nah picim menj és írd meg a barátnőidnek gyakorin,h.kora reggel bajom volt" olyat nevettem:)

De hát nah igaza lett...

2012. szept. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1380/9202 anonim ***** válasza:
86%
így van Klaudia ;) Csajszik,9 órakor elindulok be a városba :) és rá 1 óra múlva talán meg is lesz a Nagy kérdésre a válasz :))) küldjétek a pozítiv gondolatokat,most lesz a legnagyobb szükségem rá :)
2012. szept. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!