Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1391/9202 anonim ***** válasza:
86%
még midig nega az a fránya teszt :( de most meg a másik petefészkem szurkálgat :O ki érti ezt? :) a görbémnek fogok már hinni a nem vártig,a nem várt napján úgy is leesik reggel aztán már nap közbe meg is jönn
2012. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1392/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok Kislányok!


Pixike,nyugi, ott az a baba. Korai a teszt, ráadásul 25-ös!!! A 10-es lett volna a jó!

gondolj csak bele, ha már 5 mUI a HCG-d, akkor terhes vagy. Ugyanis vérvételnél is ez az alsó határ. Ezt pedig nincs az a 10-es és 25-ös teszt, ami kimutatná.

Kell még pár napot várnod.


Két nap múlva tesztelj újból. Mikorra nem várod???????


Másik: Én is bíztam a babában, éreztem már beágyazódásos szúrkákat és hányingert és mindent, ami babára vall, a hőm is csodaszép volt, halvány volt a tesztem és mégsem volt babám, de ez én voltam.


Nálad ott a baba!!!!!!!


Most nálam az van, hogy elvileg megvolt a mensim, ami 5-8 csepp vér volt a WC papíron. Egy árva tisztasági betétet nem véreztem össze.


Milyen mensi az ilyen??? Ezt hétfőn elmondom a dokinak.

A melleim iszonyatosan fájnak, csak halvány leheletnyit csökkent a fájdalom, Inkább azt mondhatanám, hogy már nem pukkadnak ki a feszességtől, mintha a feszítés lejjebb ment volna, de a fájdalom az bezzeg megmaradt.


Nem értem hogy mi a fene van Velem? Miért nem jött meg rendesen? Legalább 1 árva betétnyit. Miért??????????????????????????????


Eldöntöttem Lánykák, hogy a jövhéten megcsináltatom az átjárhatósági vizsgálatot.

Remélem, a Jó Istenke megsegít és nem lesz bajom a vizsgálatnál.


Ez a hónap tehát totál kimarad nálunk mint gyermekgyártás.

Lesz még 3 inszem lehetőségünk, okt.nov.dec. és vége.

Ha nem jön össze a baba, akkor kikészülök és bedilizek :(


Meli

2012. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1393/9202 anonim ***** válasza:
87%
Pixi nyugi....lehet h.korai volt a teszt.Én érzem h.babás vagy...
2012. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1394/9202 anonim ***** válasza:
86%

igazad van Meli :) de nem találtam 10-est :/ kedd vagy szerdára nem várom,hétfőn újból tesztelek és még beszerzek pár tesztet is

Pixi

2012. szept. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1395/9202 anonim ***** válasza:
86%

Pixike!!!! Jesszu, ha TE keddre vagy szerdára nem várod, tényleg képtelenség, hogy kimutasson bármit is egy 25-ös teszt.

Tényleg csak azt tudom mondani, hogy várj keddig. Muszáj kibírnod. Addig ne is vegyél másik tesztet, mert csak gyötröd a lelkedet TE drága!


Meli

2012. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1396/9202 anonim ***** válasza:
86%
akkor hétfőn se teszteljek?nahát mintha valaki tudná odabent hogy róla van szó :D elkeztem picit görcsölgetni :) megint reményt adtatok!!! köszi lányok!!!! <3 <3
2012. szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1397/9202 anonim ***** válasza:
87%

Jajj csajok naon.megfájdult a petefészkem...

a bal oldali picit de a jobb oldali naon fáj.

Néha mensi görcsöm is van.

Ez mitől van???

2012. szept. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1398/9202 anonim ***** válasza:
86%

ugyanez volt nekem múlthónapban,szerintem ovulálni fogsz :))

Pixi

2012. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1399/9202 anonim ***** válasza:
86%
mensisen görcsölök :(
2012. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1400/9202 anonim ***** válasza:
86%
mensisen görcsölök :( Pixi
2012. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!