Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1421/9202 anonim ***** válasza:
86%
próbálok nyugot lenni :) valamikor sikerűl is :D holnap reggel jellentkezek a hőmel :) meg veszek 10-es tesztet :) jó éjt lányok!álmodjatok +++++++ tesztekkel!!!!! jó éjt!
2012. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1422/9202 anonim ***** válasza:
86%
jó reggelt!ma sem esett le :))) 37.2!!!
2012. szept. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 1423/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok lányok!

Hát tegnap megvolt az évnyito,tök örülök,hogy elkezdödött végre a suli:))

Pixike!Bizok a hődben,remélem holnap is fennt marad és akkor tesztelhetsz:))

Kini!

Ez minimális vágás,gondolom már nem is látszik semmi,amugy én is bevállaltam volna.

Hát csajok alig tudom,ki hogy áll,de megy a drukk mindenkinek.Irszi!!!!

Lassan te is elkezdhetsz izgulni:))))

Mert ugye sosem tudni:)))

1 hét mulva megyek uh-ra,már nagyon várom,most szerdán meg a 12 hetes vérvételre,na azt már annyira nem várom,de sebaj,nem is félek tőle,szóval nem igen érdekel:)

Irjatok lányok,drukkolok mindenkinek:))

Sz.

2012. szept. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1424/9202 anonim ***** válasza:
86%

Szilvi,én is nagyon bízok a görbémbe :))

[link]

Lányok!szerintettek ha ma megcsinálom ma a 10-est akkor fog mutatni valamit?vagy várjak holnap reggelig? valamelyikötők írta nekem hogy ha déltől este 7-ig nem megyek wc-re akkor olyan lenne mintha aludtam volna egy éjszakát,ma már nem görcsöltem edig legalábbis :) a petefészkem még néha fájdogál,remélem ez jót jellent :) Irszi,nemsokára már Te is jössz utánam :) hanyadik dpo-n jársz?érzel már valamit?Kriszti,a hőd hogy alakul?

2012. szept. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1425/9202 anonim ***** válasza:
86%

mindig elfelejtem a nevemet oda írni :D

Pixi

2012. szept. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1426/9202 anonim ***** válasza:
86%

Pixike, csodálatos és nagyon bíztató a görbéd, te tuti terhes lettél :) Istenem, de jóóóóóóóóóóóóóóóóó :D


Figyu, kinyírlak, ha ma megcsinálod a tesztet!!!!

Tessék kibírni a holnap reggeli pisiig és abból tesztelni. Könyörgöm, nehogy megcsináld ma este!!!!!!


Léccccccciiiiiiiiiiiiiiiii!!!!


Meli

2012. szept. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1427/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Juju Szilvi de jó már a 12 hetesre készülsz :)) Olyan jó neked! :) MInden rendben lesz!Jah elkezdődött a suli most majd ellepik a várost a diákok.De ez van.Azért örülök hogy te örülsz :) én ugy döntöttem maradok a héten Anyáéknál mert olyan jó itthon.:D Pixike!Örülök hogy jól áll a hőd! Te figyu Pixi ugye elirtad es nem engem akartál kérdezni a hőmről??! :) Mert tudod hogy én nem mérem:) Bird ki reggelig ne puffogtasd el a teszteket hiába!!!Puszikák!Holnap csináld meg csak!
2012. szept. 3. 10:33
 1428/9202 A kérdező kommentje:
JA!MA van az utolsó clostis napom:)
2012. szept. 3. 10:34
 1429/9202 anonim ***** válasza:
86%
Meli,annyira nehéz kibérni :/ :) majd csak túl vészelem a mai napot :/ vagy veszek 2 tesztet? :D jajj,nem tudom :( Pixi
2012. szept. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1430/9202 anonim ***** válasza:
83%
jajj,elírtam igen :D Klaut akartam írni :)
2012. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!