Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1411/9202 anonim ***** válasza:
86%
jó reggelt lánykák :) Meli,nem lenne jobb a lombik?mert ezzel az inszemmel csak az időt húzzátok :( persze hogy szorítunk Neked! ott is leszünk veled mindvégig :) A hőm még mindig fent 37.15 :))) de görcsölgetek :((( a petefészkem is szokott néha fájdogálni,tegnap este is olyan mellegem volt hogy már szinte izzattam meg ma reggel is,most még kicsit a hideg is rázott pár percig. Még 2 napot kell valahogy kibírnom :( utána olvastam az x-epil tesztnek és sokan írták hogy mensi kimaradása után 2 nappal mutatott halvány pozít!
2012. szept. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 1412/9202 anonim ***** válasza:
86%

Jó reggelt Lányok!!!


Klau, köszi, hogy együtt izgulsz majd Velem. Nagyon rám fér a drukkolásotok, mert iszonyatosan rettegek a beavatkozástól :(

biztos sírni fogok előző nap előtte :(


Pixi, olyan jó volt, mikor kint volt a neved. Miért vetted le?

Szerintem is várj legalább keddig a teszteléssel. 10-est kéne beszerezned. Én most ellőttem 3 tizest is, de hiába.


Tegnap délutánra megjött ezerrel, most is :)

legalább kitisztul két hónap után a szervezetem. Ha már nincs baba :(


Meli


Többi lányka, írjatok, mi van nálatok????


Évi, nagyon eltűntél!


Csajok, kivel mi van???????

2012. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1413/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Pixi sajnalom de meg korai volt a tesztecske!!!De ezt tudod.Ha nem jon meg csinald meg es akkor majd pozi lesz remeljuk:-)Kini koszi az infokat meg a kepet is.Akkor nem kellemes de hat ki kell birni.Meli orulok hogy megcsinaltaod a vizsgalatot:-) nagyon szoritunk majd ne felj latod mindenki kibirja te sem leszel kivetel.Minden jo lesz!Szilvi hogy van a babuci?:-)Irszi mi a helyzet?Klau bizti ovulalsz azert vannak a petefeszek fajdalmak!!!Tok jo mar lehet hogy meg is termekenyultel!!:-)nekem ez a 4. clostis nap.Mar csak egy nap van hatra:-) Aztan 5 napig nincs szex majd csak utana:-) bromocriptint kezdem megszokni!!:-D mar kakilok is igaz nehezen es kicsit de az is jobb mint eddig a semmi :-) fejem nem faj mar nem szedulok nem dugul el az orrom csak neha:-)Hanyingerem nincs attol nagyon feltem de szerencsere megusztam:-D Dobalom be az e vitamit meg minden ugyhogy meglatjuk :-) es persze varom a jo kis peteerest:-) Meg mensizek de mar csak kicsit.Anyaeknal vagyok meg mindig nagyon nagyon jo most nekem:-):-) de egy kicsit szomoru is vagyok mert a legjobb pajtasom kimegy ma nemetbe dolgozni es nagyon fog hianyozni.:-(:-( nagyon nagyon.ez most nehez de nem tudok mit csinalni. majd szenvedek.tenyleg nagyon szeretem olyan nekem mint a tesverem.Minden nap egyutt voltunk es nagyon fog hianyozni hogy most eg sosem latom majd csak novemberben.:-( hat ez van ez most nagyon nem jo.Majd megvigasztal ha most ebben a ciklusban sikerul a baba:-)Ha meg nem sikerul akkor kesbe dolok:-D csak okorkodtem:-) Szep napokat nektek Lanyok!!Jo megtermekenyuleseket meg minden <3<3<3<3<3<3
2012. szept. 2. 12:19
 1414/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok! Velem semmi extra, tök jó volt a vendégség, kerti parti volt:) Képzeljétek, benyakaltam egy üveg vörösbort, és semmi bajom sem lett! Azta! Ilyen még nem volt soha:)

Mi már nem szexelhetünk szerdáig:) Izgi! Ilyenkor olyan vicces húzni egymást!)

Meli! Írj valamit a lombikról, már nem csak én kérdeztem, és nem válaszoltál. Megpróbálnád? VAgy azt egyáltalán nem szeretnéd? Irszi

2012. szept. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1415/9202 anonim ***** válasza:
86%

Videó a spermák útjától a terhesség végéig:) Nézzétek meg, így talán könnyebb vizualizálni! Én majd ha stimulálunk, naponta megnézem az elején, abban a pár napban amikor termékeny leszek. Tetszett amit Meli is írt, hogy ő hogy képzeli el a dolgokat. Talán segít:)

[link]

Irszi

2012. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1416/9202 anonim ***** válasza:
86%

Kini, tényleg! Köszi a képet, igazán megnyugtató volt! NAgyon szép picikék a hegyek:) Így már nem olyan félelmetes:)

Meli: itt vanna az átjárhatósági eljárások:

[link]

Én remélem hogy tényleg tud a dokim Uh-sat csinálni! Nekem az a leg szimpibb, és ha gáz van, akkor altatásben egy laparoszkópiás, mint Kininek. Így nincs akkora fájdalom. Várom a lombikor véleményed! Én egyébként attól sem zárkózom el, csak szeretnék előtte biztosra menni, hogy nincs más út. Irszi

2012. szept. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1417/9202 anonim ***** válasza:
86%

Irszi, köszi a videot, nagyon szép volt, már láttam máskor is.

Nekem tuti UH-os átjárhatoságim lesz. Talán túlélem :(


A lombik bébi nem jöhet szoba egyenlőre. Most még kihasználjuk decemberig a 3 inszemet.


tudjátok, a lombik egyáltalán nem veszélytelen. Velunk leult a doki szemtől szembe és elmondta, hogy 4x lehet belehalni a lombikba. Nagyon veszélyes akkor, ha valaki valamelyik folyamatra érzékeny. pl. gyogyszer, sok-sok mellékhatása van és lehet belőle mindenféle embolia, trombozis stb. És maga a leszívás sem veszélytelen, hiszen az UH-on ők nem látják az ereket, nem tudják,hogy véletlenul átszúrtak-e a leszívás folyamán egy eret, ami vérzik ott bent szépen csendben. Át lehet szurni a holyagot is, ami szintén nem látszik, hogy épp megsérult.

Nem veszélytelen, persze ezeket mind-mind aláíratják velunk, hogy tisztában vagyunk a veszélyekkel és vállaljuk.

Nekem az a baj, hogy nagyon vérzékeny vagyok, és egy ilyen baleset az életembe kerulhet. Hajlamos vagyok trombozisra is, nem is szedhetek fogamzásgátlot, nagyon viszeres vagyok, ezért nem kaphatnék nagyon hormonokat sem. Az pedig nélkulönözhetetlen a lombiknál.


Egyszoval a doki azt javasolta, hogy inkább nem javasolja nekem a lombikot. Hiszen két gyerkőc vár még rám amíg felnőnek :)


DE persze ha az ember gyereket akar, mindent bevállal.

ezzel én is így vagyok. MOST nem látom elérkezettnek az időt a lombikhoz.


Tudjátok, ahhoz a páromnak valami iszonyatos nagy fordulatot kell tennie, hogy megérdemelje és kiérdemelje ezt tőlem.

Nem tudjátok, hogy milyen a kapcsolatom. Amíg a párom minden hétvégén elmegy a volt feleségéhez mert tutujgatni kell a gyagyás nőt, és engem itthagy minden hétvégére, addig nem érdemli meg a lombikot tőlem.

És amíg nem vállal fel 7 év után a világ előtt, eltitkol... addig sem érdemli meg!!!!


Még sok mindent le kell tennie az asztalra!!!!!!!!!!!

nem vagyok egyszerű helyzetben, higgyétek el!!!!!!

Nagyon akarom a babát, hiszen 7 éve várom.


DE a lombikot nagyon át kell gondolnom. Akár az életem mehet rá.....

Meli

2012. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1418/9202 anonim ***** válasza:
86%

Irszi! Nagyon szívesen. Azért tettem fel a képet, hogy lássátok, szinte semmi nem látszott már másnap sem:)


Meli, Jesszusom! Most már értem, hogy miért parázol az átjárhatósági miatt! Oké, hogy az orvosnak tájékoztatnia kell, de miért kell elijeszteni a babát tervező nőt????? Mekkora egy tirpák ez a pasi!!!

Nekem a lapar előtt elmondták,hogy mik a veszélyek, de meg is nyugtattak,hogy ha gond lenne akkor még ott, altatásban korrigálják is. Soha nem tudhatják,hogy ki hogy reagál a beavatkozásra!!!

Ha belegondolunk, a fogorvosnál is bármi történhet. Ilyen áron ne menjünk oda sem, mert az orvos bármikor belefúrhat a nyelvünkbe + lehet,hogy allergiásak vagyunk az érzéstelenítőre... folytassam?

Nem kell ennyire parázni!!!

K.

2012. szept. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1419/9202 anonim ***** válasza:
86%

Meli,most már értem miért vársz a lombikal :)

Kini,ugye te is szoktál barnázni mensi előtt pár nappal?és hány nappal?mert én mensi előtt 2 nappal szoktam barnázni,most épp itt tartok és hál Istenek ma nem! :))) ha 30 napot számolok!a görcsölés egésznap van :(

Pixi

2012. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1420/9202 anonim ***** válasza:
86%

Pixi: igen, én már 3 nappal korábban pecsételni szoktam. Viszont most hétfőn (kopp-kopp) kezdtem el pecsételni és kedden dél körül meg is jött :)

Nagyon boldog voltam. Talán kezd normalizálódni a helyzet:)


Kérlek ne agyalj Te sem ennyit! Nyugodj meg!

A lelki béke mindennél fontosabb!

K.

2012. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!