Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1401/9202 anonim ***** válasza:
84%

nah ne....nem baj addig amig nem jön meg addig nincs baj!!

Nyugodj meg még korai lenne a mensid...

2012. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1402/9202 anonim ***** válasza:
83%

Irszi: a piercinget mindenképp ki kellene venned a műtét előtt, nem is műtenek, amíg bent van.

A beöntés pedig a saját érdeked! Ha ki vagy pucolva, akkor sokkal egyszerűbben és alaposabban meg tudnak nézni. Nekem volt olyan,hogy UH előtt nem voltam wc-n és már akkor is nehezebben vizsgáltak meg.

A vágások pedig tényleg nagyon kicsit. Ha kíváncsi vagy, akkor teszek fel egy képet, amit a műtét utáni reggel csináltunk.

Én pozitívan éltem meg az egészet, nem kell sajnálni. Ismét végigcsinálnám akár többször is!!!

Ne legyetek beszarva!!!

Az UH-s pedig szerintem felületes és csak azt látják, hogy átjárható vagy-e vagy sem. Az összenövéseket, endometriózist nem látják. Ha nem vagy átjárható, akkor ígyis-úgyis kell a műtét...

Nem tudom meddig várunk, szerintem novemberben már elképzelhető, hogy lesz inszem. A lombikkal meg szeretném várni az új évet, mert akkor több szabadságom lesz.

Persze remélem,hogy nem kerül rá sor!!!


Pixike: nem semmi ez a Dumbós sztory. A kedves Férjem minden hétvégén egy hatalmas nagy koncerttel ébreszt. Volt olyan, hogy röhögve ébredtem :)

Sajnálom a negatív teszted Pixi! De ha csak szerdára nem várod, akkor valóban nagyon korai volt!!! Én szerdáig várnék! Saját magad kíméled meg ezzel.


Én ma vagyok az 5-dik ciklusnapon. Hétfőn hívom az orvosom,hogy mikor mehetek UH-ra. Remélem megint jövő vasárnap lesz ügyeletes :)

K.


Meli: csináltál azóta tesztet? Tuti nem vagy babás?

Laparod lesz vagy egyéb más átjárhatósági? Büszke vagyok Rád, hogy így döntöttél. Fent írtam,hogy a lapar alaposabb, nekem a dokim is azt ajánlotta!

2012. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1403/9202 anonim ***** válasza:
83%

Nem mosolyogni a körítésen:


[link]

2012. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1404/9202 anonim ***** válasza:
84%

jobb oldalon abba maradt a fájás...már csak a bal oldalam fájdogál...

szerintetek miért múlt el ilyen hamar és hírtelen??

2012. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1405/9202 anonim ***** válasza:
86%

Jajj Lányok! Nem szabad minden tünetet kielemezni! Várni kell türelemmel és érkezni fog a baba!

K.

2012. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1406/9202 anonim ***** válasza:
83%

Lányok, úgy néz ki, hatott a mai 2 órányi tenisz. Végre megjött. Már nem tudtam elképzelni, miért nem jön meg, ha már 3 tesztem is negatív volt. SAJNOS :(


A dokim azt mondta a múltkor, hogy az egész átjárhatósági beavatkozás kb. 10 perc előkészítéssel együtt és ott ambulánsan a Dévai Intézetben megcsinálják UH-on keresztül.

Azért azt nem értem, hogyha felvezet egy vékonyabb kanült a méhnyakon át a méhbe és azt ott hagyj bent, és még utána bedugja a "műfügyit" - így hívom a hüvelyi UH-ot, akkor az ott nem sérti-e fel belül a méhem, hiszen a "műfütyi" felfelé nyomja alulról a méhem. Nah, nem is filozofálok rajta, mert még meggondolom magam.


Utána olvastam több helyen és telecsináltam a nadrágomat.

Imádkozzatok majd értem kérlek, jóóóóóóóóóóóóó???????????????


Meli

2012. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1407/9202 anonim ***** válasza:
83%

Basszus, egy nőnek mennyi mindent kell elviselnie :(


NAGYON-NAGYON FÁJ A LELKEM, HOGY NEM SIKERÜLT MOST SEM :(

Nem értem egyszerűen, hogy miért.

csajok, ha mindkét petevezetékem átjárható (márpedig tuti hogy az, hiszen soha semmilyen gyulladásom vagy felfázásom nem volt), akkor még inkább tanácstalanok leszünk, hogy miért nem jön össze a baba.

Akkor a spermák annyira lassúak, hogy még azt a 10-15 cm-es utat is képtelenek megtenni.


De azzal meg nem tudnak mit kezdeni. Jaj, csak az a fránya idő ne ketyegne felettünk. Nem is felettem, hanem a szerelmem felett. Miért nem 7 évvel ezelőtt jutott eszébe a baba????????????


Meli

2012. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1408/9202 anonim ***** válasza:
83%
Kini, ez a picike vágás nem is fog látszani :)
2012. szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1409/9202 anonim ***** válasza:
83%

JÓ ÉJT MINDENKINEK, ÁLMODJATOK SZÉPEKET :)

Meli

2012. szept. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1410/9202 anonim ***** válasza:
84%

Meli.én naon.együtt érzek veled....és hidd el én is végig izgulom majd vele ezt az egészet...

Nagyon sok érőt kivánok

2012. szept. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!