Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1441/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok! Jujj de izgi Pixike!!!!!!:) Hű, hogy fogom kibírni reggelig! Sőt, nem is biztos hogy gépközelben leszek holnap estig..... Ah!

Nálam semmi. 20. ciklusnap, 6. dpo -de ezt csak gondolom, lehet hogy tüszőm sem volt. Csak a statisztikát nézem:)

Én tök hülye vagyok, de egész jól kordában tudom tartani az agyam!:) Tegnap mintha finoman szúrkált volna a hasam... előtte ez a hüvelybe nyilalás finoman, de ebben biztos vagyok hogy írtátok, és ezért képzeltem be. Határozottan éreztem, de tudjuk milyen csodás az emberi agy....:D

Ma reggel finom kis mensis görcsökre ébredtem, de gyakorlatilag még az ágyban el is múltak. Lehet hogy csak elfeküdtem magam. Én most nem Utrogesztanozok, és a másik progi krémet sem kenem. Tényleg maga lenne a csoda ha itt lenne valaki.....

Igyekszem nem figyelni semmi féle "jelre" vagy furcsaságra, mert azt gondolom, hogy amíg a férjemnek nem javítanak a cuccon, vagy engem nem stimulálnak, addig mindegy is. De persze 11-13. körül nem várom, akkor már biztosan fogok izgulni... ÉS amilyen frankó a természet, tuti késni fog!

Szerdán vizsgálat!!!!!! Úgy várom már!!!!!!! Remélem viszonylag jó híreket kapunk!!! Holnap is igyekszem jönni -Pixike, leginkább miattad, de szerda este szerintem tuti megpróbálom leírni hogy mi volt!

Mit szóltatok a filmhez? Megnézte valaki? Irszi

2012. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 1442/9202 anonim ***** válasza:
86%
Klau,én is nagyon remélem hogy legalább egy gólya hozott nekem egy kis csomagot :))) és hogy rólatok sem feledkeztek meg a gólyácskák ;) Irszi,nemsokára ágyazódik a babád!!!! De izgalmas :))) Én sajnos még nem tudtam megnézni a videót de majd igyekszem visszakeresni és megnézni :) Megint,görcsölgetek és ilyenkor elő jön belőlem a hisztis p*a,ma kicsit fáratabb vagyok mint általába,simán eltudtam volna aludni :)
2012. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 1443/9202 anonim ***** válasza:
84%

Pixike, ne izgulj, nyugi!

Irszi, én megnéztem a videót :)

Tetszik nagyon!!!!!


Lányok!

Voltam dokinál. Nagyon gázos ez az átjárhatósági vizsgálat.

Ma vett kenetet, és holnap egy őrölt nagy vérvétel vár, sok-sok kémcső vér levétele, mindent megnéznek, mert semmilyen gyulladásnak nem szabad lenni a szervezetemben, különben óriási bajt lehet okozni a műtéttel.


Pénteken éhgyomorra, se pia, se kaja, se kávé fél 10-re kell menni a műtőhöz. A doki nem kertelt, mondta, hogy nagyon fog fájni, szülési fájdalmat fogok érezni.


Lehet, hogy hányni is fogok, ha leesik a vérnyomásom, mert gyakran előfordul.

Vérzés is lehet utána, ezért 8 órát megfigyelés alatt tartanak, feküdni szabad csak!!!!!!


Rettentően félek csajok!!!! Nekem mennem kell a lányomért a suliba 2-re, hiszen senki sem tudja, hogy mit fognak velem csinálni, ugyanis titokban megy az egész :(

Hogy fogok érte menni, ha kb. 6-ig bent kell feküdnöm?

Muszáj lett fél 2-kor megszöknöm :(


LÁNYOK, KÖNYÖRGÖM NAGYON DRUKKOLJATOK, MERT ÉN BELE FOGOK PUSZTULNI :(

Meli

2012. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1444/9202 anonim ***** válasza:
86%

Valami 3mm-es hosszú katéterfélét felvezetnek a méhnyakamon át a méhembe és a méhnyak tetején felfújnak egy nagy szondát, olyan lesz mint egy felfújt lufi, ami elzárja a méhnyakamat, hogy a felfecskendezett folyadék ne tudjon visszafolyni. És aztán ezerrel nyomják belém a löttyöt, amíg a hasüregembe nem távozik a petevezetőn keresztül. Fájdalmas és nem veszélytelen műtét a doki szerint.


meli

2012. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1445/9202 anonim ***** válasza:
88%
3mm az átmérője a hosszú csőnek :(
2012. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1446/9202 A kérdező kommentje:
pfuuuu Meli nem irigyellek :-( ajjjjjj szegenyke!!nekem is kell majd de en sztem lapart akarok egybol ott elaltatnak es nem kell fajnia.Nincs vmi rokon v.barat aki el tudna hozni a sulibol????Te ne menj nem szabad.nem veletlen kell fekudnod gondolkozz!lehet hogy artasz vele magadnak aztan meg majd sirunk.Vagy a Parod?nem tud elmenni?Nagyon szoritok!!!!!Pixike!!mikor lesz mar reggel ayyyyy de izgalmas!!!! nagyon varom a pozitiv beszamolodat!!!Sirhatunk majd oromunkben remelem!!!mar nem sokat kell kibirni.Lehet hogy nem is birsz majd aludni:-) Irszikem nagyon jo a video imadom!!!:-) Lehet neked meg csodagyereked lesz<3<3<3!!!nem lehet tudni!!!:-)Nah lassan beveszem az utolso szem clostit aztan nekiallok petesejtet noveszteni:-):-):-) ez amugy olyan nyugis korszak imadom.A mensi elotti hetet meg nagyon nem imadom :-\ de most nyugodt vagyok :-D:-D:-D
2012. szept. 3. 19:15
 1447/9202 anonim ***** válasza:
86%

Meli,én csak olvasom mit fognak veled csinálni de így is szörnyű belegondolni nemhogy végigcsinálni :((( Kriszti,olyan álmos vagyok hogy szerintem az alvással nem lesz gond :) csakhát a párom hamarabb kell mint én és titokba akarom csinálni a tesztet így az lesz nehéz kivárni hogy ő elinduljon itthonról :) Klau nem sokkal vagy lemaradva Irszítől,ez így még izgalmasabb

Pixi

2012. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1448/9202 anonim ***** válasza:
88%
sziasztok!a mai hőm 37.05 a teszt totál negatív :'( nem is értem miért gondoltam én azt hogy pozítiv lesz a teszt :@ :( hmm,szép álom maratt :((( amit megláttam rajta hogy hófehér egyből elöntött a meleg és a rosszullét,ennek a tesztnek már ki kellett volna mutatnia a van babám,de semmi még mindig egyedűl vagyok :'( ma vagy holnap meg is fog jönni,ne bíztasatok azzal hogy amíg nem jön meg van remény,mert ez nem igaz :((( most félre vonulok pár napra aztán majd jellentkezek... puszi nektek és köszönöm a drukkokat!
2012. szept. 4. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1449/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sajnálom Pixi!!!De nem szabad feladni!

Mész kivizsgálásra és meglátod,jönni fog az a baba!

Aztán a párodat is elküldik és akkor az orvosok is jobban és tisztábban látnak majd.

Olyankor már megy minden mint a karikacsapás!

Nem szabad szomizni,igaza van Irszinek,ilyenkr kell 1-2 üveg bor és szarni bele mindenbe!

Én is azzal gyogyitottam a lelkem:))

Leültem a gép elé 1 üveg borral és zenéltem:)))

Mire benyomtam az 1 üveg bort még jo kedvem is lett,hya nem,akkor jol kibőgtem magam:))

Bár én cefet mód be tudok karmolni:D

Szilvi

2012. szept. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1450/9202 A kérdező kommentje:
Pixike sajnalom...:'(
2012. szept. 4. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!