Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1491/9202 anonim ***** válasza:

Tessék csajok!!!!!!


Olvassátok és tegyétek ezt,van benne valami sztem,legalábbis én hiszek benne:))

"Minden Energia, mindössze ennyit kell tudnod. Hangolódj rá annak a Valóságnak a frekvenciájára amelyet meg akarsz élni és megkapod. Nem is lehet másképp. Ez nem filozófia. Ez fizika." - Albert Einstein

2012. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 1492/9202 anonim ***** válasza:
84%

Sziasztok Lányok!

Tanácsot szeretnék kérni. Ma vagyok a 13 napon. Hétfőn voltunk utoljára együtt, mert ugye beteg lettem. Tegnap együtt szerettünk volna lenni, de iszonyatosan köhögtem :(

Ma már 6 naposak a spermák. Szerintetek ez nagy baj így?

Kedden vagy szerdán le repedés?

Én arra gondoltam, hogy ma este együtt leszünk (dolgozom 18-ig) és utána lesz friss holnap vagy azután.

Mit gondoltok? A 6 naposból is lehet baba?

K.

2012. szept. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1493/9202 A kérdező kommentje:
Kini!persze higy lehet!!!minden lehetseges monda a dokim.a biologia nem igy mukodik amiket mi gondolunk azok csak feltetelezesek!!ezt a dokim mondta :-) nem lesz semmi gond!!jo lesz az!!!!! :-D jo suru gyerekragasztooo:-)azt nem tom mikor fogsz repedni :-) azt se hogy en mikor.Ma vagyok a 11.cn-on.Ma lesz az elso szex.Megkertem a.Vikuszt hogy csapja ki a kukijat 5 nappal ezelott :-)azota tilos volt neki :-) de sztem vegul is mindegy hany nap.Megmondta a doki hogy szeretkezzunk egyszer egy nap peteereskor es a multkor is duplaztunk naponta mert ugy esett jol!A legfontosabb hogy szeressuk egymast :-D Babo ugyis jon ha jonni akar ha a sperma 10 napos ha 1 oras es a sokadik aznap...egy spermike kella kisbabohoz:-)
2012. szept. 9. 08:35
 1494/9202 A kérdező kommentje:
ayyyyyyy veletlen elkuldtem :-D szoval mos csak a prolaktinom miatt aggodom egy picit hogy levitte e gyogyszer...es hogy most mar ez se gatoljon minket!hatha tenyleg ez volt a baj es most sikerul.Meglatjuk!!Puszi Kini!!!Szexre fel!!!Szep napot mindnkinek Csajok!!!!!puszikak!!!
2012. szept. 9. 08:38
 1495/9202 anonim ***** válasza:
83%

Meli Drága, örülöük hogy túl vagy rajta! És látod, igazad lett, ráadásul te mindent megtettél!!!!:) Szuper hogy átjárható vagy!:))) Tudtuk mi ezt!:) Remélem lassan alábbhagy a fájdalom és a vérzés is! A kikötözés nagyon kellemetlen, amikor a méhszájsebem műtötték 4 hónapja, akkor engem is így kötöztek össze-vissza:) Nekem az volt a leggázabb, hogy egyedül kellett felmászni a műtőasztalra. Szerencsére engem vénásan altattak, nem éreztem semmit. NAgyon sajnálom hogy ennyire fájt... Mi a következő lépés?

Kini, én mindíg valahogy a 13. nap körül repedek! A 12.-en még ott vannak a tüszők, a 14. napon már megrepedtek v. elkezdtek. MA mindenképp szexeljetek, mert bár tény hogy bármi lehetséges, azért az az általános, hogy 3 napig él a sperma. Én 5 napnál többet eddig még nem hallottam! De ha ma szexeltek, az tuti, mert ha ma meg is repedsz, a petéd is él 12-24 órát, és tuti megvárja a fiúkat! Szex, és feküdj utánna egy fél órát feltétlenül! Drukk!

Pixi, örülök hogy jobban vagy! Én nem is tudom hogy vagyok... Tudom Kriszti hogy írtad a csodababát, azt írtam én is hogy írtad.. Én a lombikon vagyok ... mármint nem vagyok... szóval nem igazán tudtam még megemészteni. Az max. 6 próbálkozás, és esetenként 4-6 hónap szünet, és úgy 150.000Ft/ alkalom. ÉS iszonyú hormon megterhelés. Én ajánlom mindenkinek, mert tök jó dolog, csak rémisztő hogy egyből ezzel indítanánk. Persze még nem tudni semmit, az is csak 1-6 hónap múlva dől el hogy mi lesz, hogy mi lehet egyáltalán... Nem is tudok semmit. Szóval ez a bajom. Egy barátnőm azt mondta, ha lombik, akkor lombik. Fogadjam el, és örüljek a lehetőségnek. CSak egy spontán terhesség után, akkor is ha épp hogy észrevettük, ott vannak a fotók is... Olyan durva hogy augusztusban elvetélsz, majd 3 hétre rá közlik hogy többé biztosan nem leszel terhes spontán, sőt: inszemmel sem valószínű. Ráadásul feszül, görcsölget a hasam tegnap óta... 12. dpo.... Gondolom megjöhet akár ma is, én nem is tudom milyen hosszú a ciklusom. Útálok várni, és olyan mintha a halálos ítéletemet mondanák ki ezzel, hogy csak lombik. ÉS hogy mikor derül ki, azt sem tudom, Hogy a hormonlabor után rögtön, vagy várunk még 3 hónapot, vagy gyógyszer, ami nem biztos hogy most segít - 3 hónapig - és utánna mondanak "ítéletet"? Passz. Azért kíváncsi vagyok, és tényleg próbálom magamba beszélni azt a csodababát....:/ Jövőhéten kiderül, az tuti. Puszi lányok! Irszi

2012. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1496/9202 anonim ***** válasza:
84%
JA, Kriszti! Mindegy hogy a 3 lehetőség közül melyiket választod, mindegyik jó! Talán szólj előre hogy lesz egy nagyon szexi meglepetésed, hogy úgy készüljön. De ne monnd meg hogy mi!:) KEllemes ...:) Irszi
2012. szept. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1497/9202 anonim ***** válasza:
84%

Sziasztok Lányok!!!!


Szép napot Nektek!!! Kinikém, jó az a sperma, bízzál benne! Nekünk is volt úgy inszem, hogy már 6.naposak voltak és annyi de annyi volt akkor a páromnak, hogy még a doki is röhögött, honnan gyűjtöttünk ennyit. És fürgék voltak!!!! Szuper az anyag, mehet a szex, hajrá!!!!


Krisztike! Nálad is akciózni kell ám! Okvetlenül ugorjatok egymásnak és maradjon bent éjszakára a cucc!!!!!

Én anno mind a két kölyköm gyártásánál beraktam utána egy törölközőt a lábam közé, ha esetleg kijönne a cucc és reggelig bent hagytam. totál siker volt :)

És kedden is legyetek együtt!!!


JAJ CSAJOK, MEGINT EGY HÓNAP, MEGINT LESZ BABÁNK, TUTI!!! VALAKINÉL LESZ POZITÍV TESZT!!!!!!!


Irszike, nagyon-nagyon drukkolok Neked, bárcsak lenne pozi teszted!!!!! Figyelj, én azért nem rontanék ajtóstul a házba, ez alatt azt értem, hogy mondhatnak bármit a dokik, látod spontán babás lettél a múltkor. Nem fix az, amit mondanak, hogy csak lombikkal eshetsz teherbe. Egy jobb szex,, egy nagyobb löket, és feljut az az egy sperma, ami kell a babához. Csak higgyél benne! Nehogy elveszítsd a reményt, mert a doki azt mondta.....


Szilvikém, holnap megy a drukk, kérjük azonnal a sztárfotót a babuciról :)


Pixike, örülök, hogy jobban vagy! Nálad is ott az esély, tessék szerelemeskedni!!!!!!!!


Évi biztos olvas néha minket, ha igen, Évikém küldj fotót és írj azért néha!


Emerencia Te is!!! Írjál néha nekünk helyzetjelentést, jó????


Én még vérzek picit, fáj a pocóm, nem is merek semmi megterhelőt csinálni, mert akkor jobban vérzik.

Nagyon megviselt ez az egész, még álmomban is beugranak a képek. Lelkileg megtörtem picit.


A legnagyobb baj az, hogy a párom még most is lement tegnap a volt feleségéhez Balatonra, ott hajózgat, medencézik. Engem meg itt hagyott. Én mosok, főzök, takarítok stb.... és ő elment.


Ezek után kislányok azt hiszem úgy döntöttem, hogy NEM ÉRDEMLI MEG TŐLEM AZT AZ ÁLDOZATOT, HOGY ÉN ELMENJEK LOMBIK BÉBIRE!!!!!!!

Ezt nagyon elcseszte..... nem kellett volna elmennie most :(


Úgyhogy drága Írszike, nálam nagy a valószínűsége, hogy nem lesz lombik. A 3 inszemet még végig csinálom, de utána feladom :(


NEKEM LEHET BABÁM, NÁLAM MINDEN OK!!!!! DE úgy látszik, a párom nem érdemli meg.....


Meli

2012. szept. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1498/9202 anonim ***** válasza:
84%

Most csak gyorsan, mert dolgozok:

Kriszti: nálunk is így van, szólok mindig a Férjemnek, hogy mikor ne legyen magánakció :)

Irszi: siettem és rosszul írtam az írásjelet! Nem kérdeztem,hanem írtam a keddet/szerdát repedésnek! Tegnap még negatív volt az ov. teszt, tuti nem repedek ma. Ma este tuti együtt leszünk, szerintetek hagyjunk ki napot és kedden délután bújjunk össze? Holnap 12 napozok :(

K.

2012. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1499/9202 anonim ***** válasza:
72%
12 órazok, rosszul írtam :)
2012. szept. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 1500/9202 anonim ***** válasza:
87%

Igen, hétfőn ne szexeljetek, kedden meg ezerrel!!!!!!!

meli

2012. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!