Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1541/9202 A kérdező kommentje:
Irszim te most nem akarsz tesztelni!?vagy mi lesz most???igy hogy nem jott meg 28 - napra ...lehet hogy sikerult!!!!!!irj hogy mit erzek es hogy mikor tesztelsz ha tesztelsz!!Nagyon drukkolok!!!A multkori utan olyan nagyon sajnaltalak...annyira szeretnem ha most osszejonne meglepibol es mert annyita szeretned meg a Paya Bea dal miatt meg minden miatt!!!!Nagyon szeretem amugy megnezni en is azt a babafejlodos videot!imadom :-) olyan szep nekem :-) Irj akkor hogy mi a helyzet<3<3<3
2012. szept. 12. 18:28
 1542/9202 A kérdező kommentje:
Klau megsem kaptal azt a franya 10-es tesztet????nem tom a 25-os majd mit mutat...eppen azert ha nega ne keseredj el!!ahogy irtad is 2 nap mulva megint lehet probalni.Vaaaahhh gyorsan kellene alukalni hogy minel hamarabb 5 ora legyen.:-) vmikor 7 -korul kelek de lehet hogy elobb.Varom a fejlemenyeket akkorra mar tudni fogod Szen ég!!:-)
2012. szept. 12. 18:32
 1543/9202 anonim ***** válasza:
86%

Remélem ez is.kimutatja ha van.baba.

Komolyan mondom 10 es tesztet olyan nehéz találni mint tűt a szénakazalban...

Ha megjönne( bár.rem.nem igy lesz) akkor vateran rendelek 10 es tesztet....

2012. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 1544/9202 A kérdező kommentje:
okes!varjuk a reggelt!:-)
2012. szept. 12. 20:55
 1545/9202 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, miért kell azonnal tesztelni??? Miért nem tudjátok azt megvárni, amíg késik pár napot???

Miért jó az, ha van halvány csík? Attól még nem biztos, hogy megmarad a baba! Ne haragudjatok, de ez a véleményem!!!

K.

2012. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 1546/9202 anonim ***** válasza:
86%
huhha most lelettünk szidva:s
2012. szept. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1547/9202 anonim ***** válasza:
87%

Kicsit igen! Sokkal jobb a kis lelketeknek, ha vártok pár napot! Ha még sincs baba, akkor rá lehet fogni,hogy késett és ennyi! Olyan sokat csalódtatok már! Miért nem előzitek meg? Ne legyetek mazochisták! Boldog leendő és jövőbeni kismamákról szeretnék olvasni :)

K.

2012. szept. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1548/9202 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy lettetek leszidva!

Kini a saját véleményét irta le.

Igaza van valamilyen szinten,de én se birtam várni,én is teszteltem....Mindenki más....Mindenkinek más az a képesssége hogy vár vagy tesztel....

Emberek vagyunk és más véleménnyel.

Én se birtam ki egyik hónapban sem,ritka volt ha nem teszteltem,főleg ha volt otthon vaterás tömérdek mennyiségben:)

Szilvi

Jaaaaa,mi lett az eredmény Klau?

2012. szept. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1549/9202 anonim ***** válasza:
83%

A teszt negativ:(

a mai hőm 37,1...

tegnap este wc papíron volt egy poty rózsaszín vmi.Azt hidtem h.megjön,de annyi volt.

majd tesztelek ha késik a mensim

2012. szept. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1550/9202 A kérdező kommentje:
Nem baj Klau majd ha kesik megcsinalod megint es remeljuk pozi lesz.Gondoltam hogy ez lesz.Tegnap este lehet h. beagyazodasi verzesed volt!!!!!!!Ha nem szokott ilyen lenni neked akkor valszeg az volt!!!Szokott????Kini tokre igazad van.en pont ezert nem tesztelek soha tobbe.csak egyszer teszteltem de meg is bantam mert elotte nagyon ideges voltam vagy 3 napig utana meg halvany lett...es aztan megjott.semmi ertelme nem volt csak a penzkidobas.felnottek vagyunk muszaj megallnunk.De most ha Klau vagy mas annyira akar teztelni hat teszteljen...ha nekik nem okoz idegesseget meg jo vastag a penztarcajuk akkor az o dolguk.en ugy vagyok vele. szurkolok olyankor persze meg minden de en nem tesztelnek az biztos.Ha nekik jo akkor nekem is mindenki maga donti el.Ne akadj ki ezen, minek.!?puszikak Mindenkinek!!!
2012. szept. 13. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!