Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1561/9202 anonim ***** válasza:
84%

Sziasztok kislányok!!!


Képzeljétek, tegnap még biztos ami biztos, ráhajráztunk apával. Már fáradt volt, de én nem hagytam békén :D

Még egy adag kisfickó.... most már hagyom apát pihenni, én megtettem a maximálisat, hogy összejöjjön a baba, már csak a spermán múlik. Tegnapi adagnál éreztem először, hogy jó folyós, majd meglátjuk.... Innentől már dpo-kat számolok :)


Hajrá mindenkinek!!!!!!!!


Azt viszont cáfolnám, hogy ha egy mensi pecsételő vérzéssel vagy barnázással kezdődik, akkor kevés a progeszteron, mert nekem mindig így kezdődik és nekem a 21.napi vérvételnél a progeszteronom 117 vot, a doki összecsapta a tenyerét, hogy ez szuper!!!


Én vagyok az ellenpélda :)

Meli

2012. szept. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1562/9202 anonim ***** válasza:
84%

Meli, nekem is szuper volt az eredményem, mégis pecsételek!!!

Attól,hogy a 21 napon magas, utána nem marad fent, hanem esik! Ezért nem ágyazódik be a baba, vagy utána elmegy :(

Én most voltam egy akupunktúrás kezelésen, amit PÉ napján csináltak, nagyon remélem,hogy segített. Ha nem pecsételek, akkor biztosan :)

K.

2012. szept. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1563/9202 anonim ***** válasza:
83%
A palástfűtea használ a progeszteronszint növelésére???
2012. szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 1564/9202 anonim ***** válasza:
84%

Hát, nem tudom: azt írja, hogy a baba megtartásában segít, de szerintem csak a méhnyálkahártyát vastagítja.

K.

2012. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1565/9202 anonim ***** válasza:
84%
akkor meg mit lehetne tenni???
2012. szept. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1566/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok lányok

A mensim még sehol;) mindig reggelre megszokott jönni,de eddig még nem jött meg! Tudom még semmi sem tuti,de azért jó érzés.

Még ma is picit barnázok! Ilyen sosem volt még h.mensi előtt 2 nappal rózsaszín vmi aztán 2 napig barnázás! Eddig ha volt barna akkor mensi előtt par órával,de az csak poty.

Ez nem tudom mi,de picit félek ettől a barnázástól.Bár már csak wc papiron van egy pici folt,de már az sem mindíg

2012. szept. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1567/9202 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon drukkolok Neked Klau!!!!

Hogy bírod? Én még csak 1.dpo-n vagyok, de már most kész vagyok a várakozástól, pedig még 2 hét :(

Meli

2012. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1568/9202 anonim ***** válasza:
84%

Írsziket mit érzel? Mikorra is nem várod? Érted is kell ám izgulni :)

Meli

2012. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1569/9202 anonim ***** válasza:
84%

Én amúgy mind a két gyerekem terhességénél barnáztam a nemvárt környékén, és úgy görcsöltem, hogy menni alig bírtam, mégsem jött meg :)

Meli

2012. szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 1570/9202 anonim ***** válasza:
93%

tegnapig én is gorcsoltem,ma már semmi.Neha szurkál csak.

Én naon nehezen bírom,reménykedek h.hátha babás vagyok,és attól barnázok.. Ezerrel nem bírok magammal.

ugyh.teljesen megértelek Meli.Hátha babásodni fogsz már,annyira szorítok,hisz te Mindent megtettél már! Megérdemelnéd már

2012. szept. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!