Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1611/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!


Szeretem, mikor ilyen kis pozitívak vagytok :D

Amúgy ennek a hónapnak én is tök lazán mentem neki, hiszen most ez egy átjárhatóságis hónap volt, semmi stimulálás, semmi számolgatás. De az a kisördög!!!!! Ott bújkál ám bennem azért :D


Jaj, képzeljétek el, egyetlen nadrág jött ma reggel rám a készletből. Van legalább 20-25 nadrágom (ezer évesek, ne gondoljatok flancolásra, még 18 éves koromból valók és 37 vagyok :( de eddig mind-mind rám jött és most reggel csak vettem fel egyiket a másik után és döbbenetes volt a látvány, mert 10-12 cm hiányzik, hogy összegomboljam őket :(


Kikészültem. Nagyon meghíztam az inszemezés óta :( És a melleim is idétlenül nagyok lettek, úr isten :(


Még 3 hónap stimulálás, ami kb. még 8 kg hízást jelent nekem. 70 kg leszek 55 helyett :(


Ha nem lesz baba decemberig mire meglesz a 3 inszem, akkor januártól kőkeményen tornázni fogok!!!!!!!


Meli


Kini, én a helyedben azért kiharcolnék egy stimulálós babacsinálós hónapot!!!! Sokaknak összejön már az első clostis hónapban a baba!!!!


Amikor az első hónapban 9 db petesejtem indult el lefelé, a doki meg volt ijedve picit, mi van, ha 3 termékenyül meg vagy több. És ez simán benne lett volna a dologban, de sajnos a párom spermája nagyon szar :(

2012. szept. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1612/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Kini drukkolunk!!De az akupunkturas honnan tudja h. nincs esely ebben a honapban???Klau!Orulok h. jibban vagy!!Irszikem :-(:-(f*ancba is ...pedig annyira akartam hogy most meglepodj es sikeruljon :-(:-( azert jo hogy beallni keszul a mensid ez azert megnyugtato!Kepzeljetek rajottem h. nekem csak akkor lehetett meg az ovum amikor irtam h.nagyon fajt a hasam 2 napig minden lepesnel.azt hittem h. a szextol volt...de nem.Azota nem fajt.tehat akkor repedtem meg.:-) Persze utana szamoltam gyorsan...ma vagyok akkor mar a 8.dpon.Az elso clostisban is koran repedtem.Most is.Hat pont akkor beleadtunk apait anyait :-) tegnap is szexnapot tartottunk osszebujtunk szexeltunk sokat es aludtunk delutan :-) alvas utan olyan hanyingerem volt meg bufiztem meg savas volt a nyelocsovemnel...naon sz*r volt.Eddig a bromo nem okozott hanyingert...lehet hogy most okozott.Mert nem ettem semmi olyat.Ejjel 2-szer is felkeltem pisilni!Pedig nem is pisiltem sokat de nagyon ingerelt!Most megint arra gondolok hogy lehet h. sikerult.:-) Mert ha a bromo levitte a prolaktinomat hatott a closti es a metformin...es ennyi gond volt osszesen akkor jo eselyem van!:-)Most h. tudom h.mikor volt az ovu es 15 nap lutealissal szamolva ...szept.25-en kell megjonnie.Hat kivancs leszek.Most megint egy picit remenykedek:-) de csak picit!Extran visszafogom magam h. ne fajjon annyira ha megsem sikerult.Izgis lesz...meg 7 nap a nem vart :-) hehee meg hogy nem fogom szamolgatni a dpokat :-D:-D:-D latjatok most megis szamolgatom :-)
2012. szept. 18. 08:16
 1613/9202 anonim ***** válasza:
100%

Krisztikém, akkor nagyon nagy az esély a babára, jaj annyira izgulok Érted :)

Én nagyon szarul vagyok a fél Bromotól, de szedem szorgalmasan. Kezd elfogyni, nem tudod esetleg, hogy körzeti doki is kiírhatja a bromot?????


Majdnem együtt dpo-zunk :) Bár én még csak a 6.dpo-nál tartok, viszont majdnem egy napra nem várjuk, csak én egy nappal későbbre nem. 27-re :)


Meli

2012. szept. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1614/9202 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, két nap különbséggel :)
2012. szept. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1615/9202 anonim ***** válasza:
100%
Te 25-re és 27-re nem várom, REMÉLEM BABÁSAK LESZÜNK :)
2012. szept. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1616/9202 A kérdező kommentje:
Remelem Meli en is h.sikerul!!Teged is atfujtak.Szeded a bromot is!!!Ez nagyon jo!!Azt sajna nem tom h.körzeti doki kiirhatja-e sajnos de lehet .Meg kell kérdezni telefonon,nem??Vagy vmit csinálj nehogy ezen múljon a baba!!:-) Puszika!Megyek vissza dolgozni :-)
2012. szept. 18. 15:18
 1617/9202 anonim ***** válasza:

Még van 10 napi adagom, szerzek minél hamarabb :)

Meli

2012. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1618/9202 anonim ***** válasza:
100%

24-én hétfőn megyek a konzultációra, ott mindent meg fogunk beszélni. Kicsit félek, hogy nem fog összejönni az inszem, mivel okt. 1-től borul a beosztásom és nem tudok 3 napot kivenni :( Sajnos nem tudni hogyan fog nőni a tüszőm és mikor kapnám a repesztőt...

Ne haragudjatok Lányok, 12 órázok és csak 3-4 naponta tudok bővebben írni. Addig néha be-bejelentkezek, csak hogy tudjátok mi a helyzet velem.

Remélem nem haragszotok!!!

K.

2012. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 1619/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt!!:-) Meli ok szerezz bromot mindenkepp!!Kini termeszetesen nem haragszunk mindenki akkor ir amikor tud!!:-)en azert szoritok h.ne keruljon sor arra a franya inszemre.Hatha mar lubickol a baboca!:-)Nalam ez a 9.dpo...tegnap szurkalt a mehem persze de az a ciklus masodik feleben szokott a clostitol.Nem tunet.Amugy semmi extra reggel meg munkaba menet meg itton is picit rossz volt a gyomrom olyan égő erzes volt meg bufiztem a nagy semmire.De napkozben elmult hala Istennek.Ennyi!Zavarom elore a napokat hagy teljenek.Meg nyugis vagyok...:-D Puszi Mindenkinek irjatok Csajok!!<3<3<3
2012. szept. 19. 06:41
 1620/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lánykák!!!


Fájdogál a pocakom, érzem mindkét oldalamat. Tegnap meg óriási nyilalás, majdnem eldobtam a tányért. Amúgy a hőm megbolondult, mert már 5 napja folyamatosan 37,1. Nem értem......


Ma vagyok a 7.dpo-n. Semmi különös nincs. biztos megint nem sikerült :(


Meli

2012. szept. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!