Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1661/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!

Gyönyörű vasárnapot Nektek!

Én ma nagyon boldog vagyok, mert végre pihenőnapom van:)))


Irszi: ugye nem haragszol rám? Mostanában nagyon lemerít a sok munka és néha össze-vissza beszélek.

Azért zavarodtam meg, mert a progeszteronom jó, akkor mi lehet a gond az ösztrogénnel?

Neked van mostanában készült hormon laborod???

Women1s Cream-ről én is olvastam, de nem mertem kérni, mert nem tudom,hogy hol kell kenni. Orvosi felügyelet kell hozzá?

Ha jól tudom,akkor a megtartó gyógyszereket PÉ után kell szedni és 14 nap múlva teszt. Ha negatív, akkor abba kell hagyni és megjön. Ha pozitív, akkor tovább kell szedni! Jól tudom???


Kriszti: nagyon drukkolok,hogy ne kezdj el pecsételni!!! Legalább 1 évig ne is lásd a mensit:)


Pixi: én is így vagyok vele: nem számolom a DPO-kat. Sokkal jobban érzem magam így! Bár lehet az esélytelenek nyugalma miatt, vagy azért, mert a holnapot várom,hogy mi lesz a klinikán.


Klau: lassan növögetni fognak a kis tüszőid, hajrá!!!


Meli: hasad hogy vagy? Puffadsz még? Kíváncsian várom, hol dobja le ebben a hónapban a "csomagot" a GÓLYA :)


K.

2012. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1662/9202 A kérdező kommentje:
koszi Kini!!<3<3<3de Te hogy vagy pecsetelsz meg????
2012. szept. 23. 12:22
 1663/9202 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de még nem erősödött! Illetve még nem mondhatnám sötét barnásnak, inkább világos... (bocs a részletekért)

Bízom benne, hogy kihúzom keddig-szerdáig :)

Köszi a kérdést Kriszti.

K.

2012. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1664/9202 anonim ***** válasza:

Lányok!Belinkelnétek nekem azt a Palya Bea számot amit még Irszi linkelt???

Köszi előre is!

Szilvi

2012. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1665/9202 anonim ***** válasza:
83%

sziasztok!!

Hát sztem is novekednek mert elég sűrűn szurkál a hasam.Pontosan most nem.tudom h.mikor lesz ovum...de nem számolom a napokat!

Most ez a hónap vmiert naon nyugodt nekem! Egyaltalan nem stresszelek...aminek naon örülök!!!!

Remélem sok pozi lesz ebben a hónapban:)

2012. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1666/9202 anonim ***** válasza:
100%

Pixi: mikor szeretnél ovu tesztelni? Középidőben vagy utána? Sokan használják jós tesztnek az ovut, ezért kérdezem. Vettél már?

Ha ovu miatt, akkor a legjobb délután 4-5 között, vagy este csinálni. A lényeg, hogy 2 órán belül ne igyál és ne menj pisilni, mert fals eredményt hoz.

K.

2012. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1667/9202 anonim ***** válasza:

[link]

A többieknek igyekszem holnap válaszolni...:) Irszi

2012. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1668/9202 A kérdező kommentje:
sziasztok!Ma is voltak szurkak nalam nehanyszor.Olyan elesek es a jobb combtovembe is lesugarzott a nyilallas.A cicim picit picit feszul csak.Klau olyan jo h. mar nonek a tuszoid!!Es hogy jo kedved van, h.nyugodt vagy!!Ez nagyon jo!!!!!Melike miert nem irtal semmit??Remelem jol vagy!!Puszi Mindenkinek!Szep almokat!!
2012. szept. 23. 22:38
 1669/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok kislányok!


Mindenkinek sok ölelés és pussz!

A hőm még mindig 37,1, tegnap megijedtem, hogy a 10.dpo-n leesett két tizeddel, de hála ma visszament.

csütörtökön kiderül, akkor nem kell megjönnie


A hasam nagyon puffadt, a zoknimat is alig tudom felhúzni, mert olyankor nagyon beleszúr a pocakomba a bal oldalon. Hülye érzékeny nőci vagyok :( De csak mostanában :(


Meli


Tegnap úgy döntöttem, hogy nem akarom az inszemeket. A sok hülye gyógyszer miatt nem akarom, mert iszonyatosan meghíztam tőlük :(

2012. szept. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1670/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!!Szia Meliii!!Akkor leesett es felment a hod???Szilvinek is igy volt es babaja vaaaaan!!!Huuuha!!Lehet h.akkor sikerult neked!!Vagy volt mar maskor is ilyen?Remelem nem volt es az most azt jelenti h. sikerult!!Nagyo szoritok!Tegnap tiszta ideg voltam h.nem irtal mar azt hottem vmi baj van.Nagyon izgulok erted mikor lesz mar csutortok hogy azt ird h. nem jott meg?!?!:-)De jo lenne!! Nekem ma van a 14.dpo...nem faj a cicim tovabbra sem.majd ma kiderul mi lesz mert ezen a dpon delutan-este barnazni szoktam masnap meg megjon.Hat nem tom most megint nem vagyok olyan ideges a tegnapi nap sz*rabb volt.:-) Most ugy gondolom h.mivel induripindurit erzekeny csak a cicim most se jott ossze.Naon fosok a lapartol!!!!De ha meg kell csinalni hat meg kell majd.Hat ma vagy holnap kiderul h.megjon-e.De ha kesik megint 2 napot akkor megint tiszta zizi leszek:-) Mindegy csutortokon mindenkepp megyek dokihoz mert elfogy lassan a metformin meg a bromo is azokat fel kell iratni ha megjon ha nem.A dokim meg csak kedden es csutortokon rendel.Szep napot Nektek Csajok!Kini irj h.mi volt a klinikan!!
2012. szept. 24. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!