Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1651/9202 anonim ***** válasza:
100%

Pixi! A 12-13.napon lehetett meg az ovud, de inkább a 12.napon, onnan számold a dpo-kat :)

Meli

Én holnap leszek a 10.dpo-n :D De rohadt lassan mennek a napok :(

2012. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1652/9202 anonim ***** válasza:
100%

Melike ne gondolj a dpo. napokra hidd el sokkal könnyebben fognak telni a napok :)

Pixi

2012. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 1653/9202 anonim ***** válasza:
100%

A megtartó nekem a Women1s Cream napi 2* kell kennem, és 2*2 Utrogesztan hüvelykapszula. a krémet a 12., az Utrogestant a 14-16. naptól kell használni -erre nem emlékszem pontosan.

A pecsételés a baágyazódásnál lehet több nap is, de szerintem sem az. Az is ritka, hogy valakinek legyen beágyazódási vérzése, és nekem pl. csak 3 vérpötty volt. Nem is pötty, 3 icipici pöttyöcske. Irszi

2012. szept. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1654/9202 anonim ***** válasza:
94%
Ja, azt elfelejtettem hogy kimerülő petefészked van, így oké hogy nem szórakoznak hanem egyből inszemeznek:) Irszi
2012. szept. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1655/9202 anonim ***** válasza:

Pixi! Én ma vagyok a 6. ciklusnapon, de nálam gyakorlatilag nem számít, mert ügye azt mondta a doki hogy momentán a lombikon kívül nincs esélyünk. Így nagyon várom hogy írjon, hogy milyen gyógyszert kell szedni így hogy már megvan a baci: enterococcus faecalis egyébként.

Meli, igen, tényleg minden hónapban jött egy baba.... Nem szedjük össze hogy melyik hónapban ki volt? Én ennyit tudok hozzátenni a dologhoz, hogy nekem és Évinek is augusztusban volt +.

De Kriszti a tiédet, és Melus csodaszép pozitívját is számoljuk bele!!!!!!!! Az első hónapban volt talán Emerencia és Szilvi. Szedjük rendesen időrendbe, így látjuk a gólyaaktivitást rendesen:) Irszi

2012. szept. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1656/9202 anonim ***** válasza:
2012. szept. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1657/9202 anonim ***** válasza:

Jó Reggelt Csajok!

Köszi Szilvike!:) Én a tiszta méhpempőben bízom, de van egy barátnőm, aki az Aloe Vera cég Berry nectar-ját szedte, amikor várandós lett. Egy évig szedhette a clostyt, nála nem volt semmi gond, alig érett így is tüszője, így nem kellett megszakítania. Az egy év után mondták neki hogy most már pihi, és az első pihis hónapban, amikor másfél hónapja ette a Berryt, sikerült:)

Én a méhpempőt fogom elkezdeni szedni, csak előtte beszélek szerdán a dokimmal, hogy hogyan lesznak a dolgok a továbbiakban, és hogy kell időben gondolkodnom.

Kislányok, nagyon izgulok ám a dpo-k miatt, de most az a taktikám, hogy ha ti nyugodtak vagytok, akkor én is, és nem írogatok semmi féle dolgot:) De nagyon izgulok, ezt azért tudjátok:) Irszi

2012. szept. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1658/9202 A kérdező kommentje:
jo reggelt!:-)Irszi asszem ugy volt,h.eloszor volt Emerencia.Aztan Szilvi.Utana Meli maj en kovetkeztem es jottel Te.Azta Evi jott.Asszem igy volt.Eminek volt 2...tobbieknek mondjuk 1.Ossz 7 Baba lett volna ha jol szamolok.Ebbol most van 2. pfff de izé.De oruljunk annak a kettonekis nagyon!:-) Na egyebkent mostmar izgulok sajnos.Ami azert sz*r mert lehet h.megint csuszik vagy 2 napot a mensi es akkor addig kiidegelem magam.13.dpo...van ma.14.-en este szoktam barnazni.Akkor mar tudom h. megjon.Tehat legjobb estetben (a kiidegelesre valo tekintet szempontjabol) holnap este barnazas es akkor csak 1 napot kell kibirni kulonosebb idegeskedes nelkul.Ha nem jon meg akkor meg lehet 4 vagy tobb nap is legrosszabb esetben.Az mar megfeszit majd...de hat ki kell birni.Erdekes h.alig varom ezeket a napokat egesz honapban.Amikor meg itt vannak alig varom h. veget erjenek:-)De ez ugye a bizonytalansag miatt van az idegeskedestol.Az lenne a legjobb ha szepen nem jonne meg es csutortokon azt mondjaa.doki h. ugy nez ki sikerult :-D Nem tom.Most azt vettem eszre reggel h. picit feszulget a cicim.De ennyi.Lehet h. a mensit jelzi :-( tanacstalan vagyok.----->na!!!Latjatok?Kezdodik az idegorles. :-) Ayyyy. Meli!Kini irjatok hogy hogy vagytok meghalok a kivancsisagtol!!:-):-)
2012. szept. 23. 09:47
 1659/9202 anonim ***** válasza:
93%

Irszi,szerintem a lombikkal sokal nagyobb az esélyed a babára :) Meli,hogy vagy?Kriszti,most jönnek csak az igazán nehéz napok :( Próbáld másfelé terelni a figyelmed :) Kini,veled miujság?Klau,hogy vagy vége a depi korszaknak? Én ma járhatok a 7. dpo-n :/ inkább nem is írok semmit :D a jövőhéten beszerzem a málnalevél és palástfűteát + még folsavat is,és gondolkodok az ovu teszt csíkon is.Nem tudom hogyan is kell használni,leírná nekem valaki hogy pontosan hogyan is kell?

Pixi

2012. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1660/9202 A kérdező kommentje:
szia Pixi!Meg sosem hasznaltam ovutesztet, nem tom hogy van.Remelem a tobbiek tudnak segiteni!!!Puszi!...majdcsak kibirom vaahogy probalok nem izgulni :-) kicsit megjonerzesem is van mar.
2012. szept. 23. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!