Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1631/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Irszi Draga!buszke vagyok rad hogy ilyen jol birod a strapat!!Meglesz az a baba ne felj!A parod szedi a gyogyszert majd meg nalad is minden okes lesz hamarosan!!Igy van az egiek mar tudjak hogy felkeszultunk erosek vagyunk Anyak vagyunk lelekben.Kuldik is a legjobb pillanatban a tronorokosoket!!:-)Kini nem tom most milyen kurat irsz?!?!Meg hogy szabin leszel az hogy fugg ossze??!!Szeretnek valami jot mondani ra csak nem ertem most konkretan mire gondolsz.Lehet a pecseteles beagyazodas,nem??Szokott neked ilyen lenni mensi elott???Szilvi mindig azt mondja h.ha nem volt mef ilyen akkor jelethet babat!!!:-)ez ugy megjegyeztem!:-)nalam minden olyan mint szokott kiveve a hanyingeremet a 7.dpon.De csak ennyi ami mas volt viszont az lehet mastol is gondolom.nem tom mitol de biztos lehet.Sosem szokott hanyingerem lenni meg a bromotol se.Hat ma van a 11.dpo...meg 3-4 nap es kiderul!Meli!Kini!Most meg kell babasodnunk!!:-)Klau!Hogy vagy?Mi a helyzet??Pixike puszi irj!:-)Szilvikenk!Mikor is mesz megint dokihoz?Meghalunk mar egy fenykepert a kis Csodadrol!!:-)Ma van a Parom szulinapja...de jo lenne ha elorebb jarnek...es babas lennek ...es megkapna elete legszebb ajandekat :-) mindegy...igy is fog orulni ha sikerult persze :-) Hazajon a Baratom Nemetorszagbol!!Jupiii!!:-)Mar naon varom:-)Nah megyek keszulodni...elore varom ma mit muvel a pocakom:-) Remelem sikerult :-)DE meg mindig nyugodt vagyok.Nagyon jo h. nincs itthon terhessegi teszt:-):-) Pixike en most nem teaztam kepzeld.Nem tom most nem ereztem ugy h.akarom inni.nem tom miert.Szep napot nektek!!Puszikak!!!
2012. szept. 21. 07:28
 1632/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajszik:)

Hát várom a fejleményeket és olvaslak benneteket:)

Drukkolok mindenkinek,hogy bekopogjon a gólya:)))

Velem semmi extra,alszok és fekszek és alszok:D

Ha épp mennem kell dolgozni vagy akárhova akkor jobban viselem a dolgot,amugy ez a progam.Még mindig iszonyatos fáradt vagyok:S

Tegnap előjött ez a hányinger megint,egyszer a buszon egyszer meg itthon:S

Ugy is aludtam el este hogy még enni se ettem....

1 kilot hiztam a 14 hét alatt,azt semmi hál istennek,de nem is ezsek sokat,rendszertelenül az a baj....

Kini!

Sztem az hogy elkezd a clostit,ahhoz nem kell szabi,csak az uh-hoz,nagyon nehéz lenne megoldani meloba hogy eltold kicsit a szabidat?

Most már értem,gondolom a szabi az uh és az inszem miatt kell....

Ki tudja miért pecsételsz,de korai még a mensi nem???

Irszikém!

Megy a drukk szerdára:)))

A többieknek meg továbbra is megy a drukk,idén jönnie kell még a gólyának,persze utána se gond,ne kategorizáljuk igy be:))

Remélem utána is együtt maradunk ha babásak lettetek:))

Én majd okt.1.-én megyek dokihoz,akkor nem fogom elfelejteni a képet igérem:))

Aztán okt.18.genetika Pesten,hát azt már annyira nem várom,de elsejét igen:))

Néha érzek olyat mintha mocorogna,de lehet csak a beleim rendeződnek:))

Még nem lehet rá mondnai hogy ez tuti a baba!

1-2-3 hét és kiderül,akkor már megmutatja magát,lassan bejelentkezik mindennap:)))

HAjrá lányok!Drukkolok mindenkinek nagyon:))

Szilvi

2012. szept. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1633/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!!!


Hát, tegnap egész nap szarul voltam, annyira fájt a hasam mindenhol, hogy még ülni is nagyon óvatosan tudtam csak. Minden lépésnél elől a méhemben apró szurkálások voltak, a jobb petefészkemnél meg olyan érzés volt, mintha beleeröltettek volna egy nagy labdát. Feszített ezerrel.


Este 37,9 volt a hőm, lázasnak éreztem magam. A mellem 2 mp-enként benyilalt, már annyira kész voltam :(


Ma reggelre meg elvitte a szél az egészet. Mintha nem is lett volna semmi! Ez totál hihetetlen!


A hőm 37,2 remélem fent marad. Ma vagyok 9.dpo-n. Cickóim fájnak, a hasamban meg már semmit sem érzek.

Komolyan mondom, látnok legyen a talpán, aki megmondja, mi is volt velem. MIndegy, a lényeg, hogy nem fáj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Meli

2012. szept. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1634/9202 anonim ***** válasza:

sziasztok!Irszi nagyom tetszik nekem ez a baba energia amit írtál :D Kriszti,nagyon izgatott vagyok már miattad :))) ebbe a hónapban én se ittam,mondjuk amúgyse lehetne de majd kövi hónapban málnalevél teát isszok :) ma megyek vért adni,sose attam még vért épp ideje elkezdeni :) és a legritkább a vércsoportom,nullás :)

Pixi

2012. szept. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 1635/9202 anonim ***** válasza:
95%

Pixi!

Én is 0-ás vagyok,ráadásul negativos,hát nem valami jo,mert nézik az ellenanyagot mindig:S

Ugyanis a férjem pozitivos:S

Szülésnél kapásbol a köldökzsinorbol vesznek vért és már nyomják is be az anti D-t....

Mikor terhes lettem az volt az első hogy anti-d-t kaptam e...

Hát nem vagyok elragadtatva a vércsopimtol,de ez van:S

Soha nem adnék vért,ne értsetek félre....nem vagyok szektatag és ha a gyerekeimnek kéne akkor igen,amugy egy rossz tapasztalatbol,soha nem fogok:S

Szilvi

2012. szept. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 1636/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szilvi: örülök,hogy írtál! Nagyon várjuk az új híreket, illetve a képet a babódról :)

Meli: akartam tegnap írni,de olyan fáradt voltam. Nagyon örülök,hogy jobban lettél és sajnálom a fájdalmakat!

Kriszti: igen, a kúra alatt azt értettem, hogy elkezdeni az inszemet. Vagyis a gyógyszert. Én aszerint vettem ki a szabit, hogy kedd-csütörtök között jön meg. De ha valami miatt előbb jön meg, nem fogok tudni elmenni UH-ra. Kérlek szorítsatok, hogy vagy ne jöjjön (bár erre 1% az esély csak) vagy kedd és csütörtök között.

Irszikém Te hogy vagy?

Szép napot Lányok!

Kini.

2012. szept. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1637/9202 anonim ***** válasza:
93%

Sziasztok!


Kini, én nagyon szorítok!!!!!!!! Még mindíg nem nagyon értelek, hogy nem is biztos hogy lesz inszem (ez csak akkor tolódik, ha mégis most megjön?), és hogy nem kell stimu, pedig az ösztrogéneddel van gond. Én azt hittem, akkor is a stimu az első megoldás! Lehet hogy már kérdeztem, de ilyeneket pl. hogy méhpempő már próbáltál?

Én gondolatban nagyon veled vagyok, és bocs az értetlenségért:/

Szilvike! De izgi, milyen nagyon jó lehet amikor azon morfondírozol, hogy ez valyon a baba, vagy a belecskéid?:) Kicsit nincs dejavu érzésed? Mint amikor ... hű de fáj a cicim, most akkor baba, vagy meg fog jönni?:D Nagyon izgi lehet, jó irigy is vagyok!:)))))


Kérdeztem már hogy megvan-e hogy kinél szülsz? Nemrég szült egy barátnőm, a 2. szülése, és nem volt választott orvosa. Azt mondta nem igazán érzett különbséget, mint amikor volt neki.....

Kriszti, hát igen, boldog szülinapot neki! Szép ajándék lenne, túl szép...

Pixike, hű de akartam valamit írni:) Na mindegy! Ja, a babaenergia! Ügye milyen jó?

Meli, nagyon szorítok! Nem merek már írni semmit, de Te és Kriszti.....:))) Bár úgy lenne!

Klau, mi újság? Nekem ma már csak egy leheletnyi pecsétecske volt.

A doki persze nem válaszolt az e-mailra. Talán hétfőn. Puszi csajok!

Kini, nagyin szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2012. szept. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1638/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszikém: a stimu azért kell, mert nincs pete vagy nem elégséges nem? Ha alacsony az ösztrogén szint, az a fogamzást gátolja. Ha pedig mégis sikerül, leesik a sárgatesthormon szintje és elkezdődik a vetélés.

Így már értesz?

A nődokim mondta, hogy jelentkezzek be. Hétfőn lesz a konzultáció. Nem tudom, hogy rögtön az inszemet fogja javasolni, vagy más módszert.

Én a tervezett (28-29 nap) vérzés alapján vettem ki a szabadságom. Hogy el tudjak menni UH-ra és inszemre. Ha előbb megjön, akkor borul a dolog :(

K.

2012. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1639/9202 anonim ***** válasza:
100%

Jah, elfelejtettem írni, hogy ma vagyok a 25 napon még mindig pecsételek és ma a bal oldalamon szúr a petefészkem, illetve egy kis középen is... jajj, miért nem lehet egyszerű ez a dolog???

K.

2012. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1640/9202 A kérdező kommentje:
Helloooo!!Jo h. vegre mindenki irt!Csak Klau nem:-( Kini most mar ertem!Akkor tovannra is drukkolok h. ne jojjon meg!Sztem nem inszem lesz hanem stimu ha meg nem volt.Es akkor majd sikerul.Irszikem!Koszike a drukkot!!Szilvink!Mindjart oktober 1!!Lathatod a Picurkat!!:-)Ugy orulok!Pihenj is sokat sokat!!Pixike!A veradas jo!:-)Meli!Mi lehet veled??Ki erti ezt?Nalam ma van ugye a 11.dpo.Hasszurka van.Ami meglepo a sok folyas ma aztan odaba**ott jo sok volt meglepodtem.De ennyi magban.Cicim nem faj :-( Varom haza Viktort es unnepelunk:-):-)Puszikak szep almokat!!!
2012. szept. 21. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!