Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1591/9202 anonim ***** válasza:
Klau, nagyon sajnálom! De nem szabad feladnod soha! Nekem 3 év után sikerült, és 1 év alatt volt 2 vetelesem! Tudom, hogy mennyire fáj ez most neked, de sikerülni fog! Talán megprobalhatnad, hogy nem figyeled ennyire a tüneteket mensi előtt. ÉN most meg voltam győződve róla, hogy nem sikerült most teherbe esnem, mert a hőm is leesett a 8.dpon. Utólag visszagondolva voltak tuneteim, de mindet megmagyaraztam azzal, hogy meg fog jönni és attól van! A Csajok, tényleg ne adjátok fel! Nektek is sikerülni fog! Évi
2012. szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1592/9202 anonim ***** válasza:
83%

Most nem.figyeltem.tüneteket,de a barnázást sajna nem volt nehéz észrevenni!!!

Talán még sosem törtem ennyire össze,mikor megjött!!!

Szinte síró görcs kerülget folyton...

miért vagyok ekkora szerencsétlen??:(

2012. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1593/9202 anonim ***** válasza:
95%

Évi :) milyen szuper lehetet látni és hallani a szívét :) most már nyugi van egy darabig :) barátnőm is nem rég volt UH-on és neki is pont 4 mm-es :)

Klau,emlékszel én is mennyire el voltam keseredve?el akartam tűnni a világ elől ez tartott kb. másfél hétig,de most itt vagyok és csinálom tovább és próbálok laza lenni :) ebbe a hónapban annyira laza vagyok hogy csak 3 napot mértem a hőm :D ma is akartam csak elaludtam :D tudom hogy nagyon nehéz hiszen mind egy cipőbe járunk veled :)

Pixi

2012. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 1594/9202 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen Pixi! Tényleg csodás érzés volt látni és hallani a pici szivvereset! Természetesen potyogtak a konnyeim mikor néztem. Még nagyon sok van hátra, de próbálok csak pozitív dolgokra gondolni! Évi
2012. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1595/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Klau sajnalom hogy megjott...:-(:-(:-( ne add fel!Lesz kisbabad Neked is!!Hogy fogsz majd akkor orulni csak kepzeld el!!Mindannyian azt erezzuk sztem minden honapban hogy feladjuk amikor megjon...de ez csak egy ideig tart mert rajovunk hogy akarjuk azt a babat ezert nincs mirol beszelni, nem adjuk fel!!Irszikem!Irj a dokinal tortentekrol mindenkepp!Meli Kini drukk druukkk!!Meli azert irok ritkabban mert most sok a melo is es itthon is a teendo nem voltam itt a Parommal mert Anyaeknal voltam es hat egy ffi nem az alapos takaritasrol ismert :-):-)Szilvi!Szep nev a Mate meg a Lili is!:-) Jajj vajon melyik lesz.arra tippelek h.fiu lesz :-D de mindegy tenyleg kozhely de csak egeszseges legyen!:-)A MI kis manocskank :-)Annyira varom hogy irod hogy MEGMOZDULT CSAJOK!!!:-):-):-)Jaj akkor is bogni fogok!Evi!Irj hogy hogy erzed magad?milyen tuneteid vannak?!Pixikem mi a harci helyzet??:-) En elvagyok...sztem teljesen megszoktam a bromot :-) hala Istennek nem vaok tole sz*rul.Nem tom hanyadik dpon vagyok...de nem is erdekel most annyira...majd lesz ami lesz.Varunk.Nah megyek reggelizni aztan takaritok tovabb:-)Puszikak<3<3<3
2012. szept. 16. 10:22
 1596/9202 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Kriszti,köszi az érdeklődésed :) ma vagyok a 12. cn-en,érzek néha szúrkálásokat a petefészkemnél :) idáig elég jól veszem a napokat próbálok nyugot lenni akárcsak Te Kriszti :) és kb. hanyadikára nem várod? Pixi
2012. szept. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1597/9202 anonim ***** válasza:
100%

Meli: a tapasztalatodra lenne szükségem. Amikor először csinálták meg az inszemet, akkor milyen vizsgálatokat kért Tőled a doki? Gondolom érvényes citológiával kell rendelkezni. Laboreredménnyel és spermavizsgálat eredményével? A 3-dik nap kellett elkezdeni a gyógyszert (napi kettőt) és utána UH-n nétzék és az alapján kaptad a repesztőt?

Nekem hétfőn lesz csak citológiám és rá 1 hétre van időpontom. Izgulok, mert friss labor csak a 21. napi lesz és a mensi előtt 2 nappal lesz a konzultáció. Remélem, hogy elég lesz utána a 3-dik napon szednem a gyógyszert és aznapi vérvételt is elfogadja.

Ha minden jól megy, akkor október 8-11 között lesz az első inszem. Nagyon szeretném, hogy ne kerüljön rá sor. Persze azért, hogy már ott legyen a pocakomban :)

K.

2012. szept. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1598/9202 anonim ***** válasza:
95%

Sziasztok! Klaudia, nagyon sajnálom!!!!! És tudod hogy imádlak, de légy felnőtt, ne írj ilyet hogy kész, feladod. Ez olyan butaság!

Senki sem adja fel, felnőtt nők vagyunk, nem? Ez ilyen kellemetlen, hosszadalmas dolog. Hónapokig, évekig. Ez van. Nem tudunk mit tenni, ha a fejünk tetejére állunk sem. Ti nem kezdtétek olyan régen, gondolj azoktra, akik jó ideje szedik a gyógyszereket, inszemekre várnak. Gondolj Kinire, Melire. Ők mit mondjanak???? Meli ki is szokott borulni, majd ő is kap a fejére legközelebb (remélem nem lesz legközelebb). De ő 7 éve szenved!!! Hét! Az rengeteg!!!!

Ha nem is késett, akkor ezt a napot, esetleg még 1-2-t szánj rá magadban, de aztán rázd meg magad, és állj fel. Az újabb tüsződ érlelődik éppen.

Minden mensi egy új ciklus kezdete! Ha már úgysem sikerült, örülni kell neki, mert ott kezdődik a peték kiválsztódása!!!! Ne a rosszra gondolj, henem arra, hogy micsoda szuper petéd érik, ő lesz a befutó, imádni fogják a férjed spermái!!!! Addig versengnek érte, amíg valamelyik bele nem fúrja magát!!!!!!!!!!! Előbb -vagy utóbb sikerülnie kell!!!

A hormonjaid jók, úgyhogy te szuper anyukajelölt vagy Klau!!!!! A férjed vedd rá egy andrológiai vizsgálatra, nézz utánna a neten, van már otthon végezhető is, ha nem jó az erednmény, akkor kell csak orvoshoz menni.

És felejtsd el örökre az ilyen csacsi gondolatokat!!!!!!!!!!!!!! Igenis lesz kisbabád, akit a pocódban fogsz kihordani úgy, mint itt mi mindannyian!!!!!!!!!!

Oké? Negatív gondolatokkal félre, azoknak helye itt nincs!!!!!!!! Sikerülni fog, majd meglátod!!!!!!!!!!!!!!!! Türelem. Próbáltatok már alternatív dolgokat? Én hétfőn, a dokim után megyek a természetgyógyászomhoz. Régebben is jártam hozzá:)

Ad megint Bach virágterápiás "babacsalogató" cseppeket.:) Meg jól meg is maszíroz:) Hogy ne legyek oly' stresszes:) Jó dolog, csak drága. De érdemes próbálkozni lányok! Én télre veszek megint méhpempőt mindketőnknek. Nekem is, a férjemnek is jó lesz a babához. Muszály valamibe kapaszkodni, mert megbolondulok......... Jó lesz már ha túl leszek ezen a doki dolgon holnap, remélem monnd is valami használhatót.

Meli, de jó lenne.......... nem hiszem. Tudni semmit sem tudok, csak hogy félek a holnaptól:/ Nem szeretném tőle is a lombikot hallani. Nagyon nem. Inszemet szeretnék előtte minimum. Az hogy erre esély sincs... ÉS akkor az a baba? Véletlen.. ez nem lehet! Nem lehetek ilyen szerencsés (aztán szerencsétlen...)

Mindenképp írok hogy mi lesz, Kini, gondolok rá d sokat! De jó lenne ha sikerülne! Csajok, kelemes ciklus és dpo napokat!!!! Irszi

Ui.: .. fennakadtam az automata trágárságszűrőn:D Úgyhogy ha nem vagyok egy ideig, akkor letiltottak:) Ezt írták... Igyekszem szebben fogalmazni..................

2012. szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1599/9202 anonim ***** válasza:
100%

Kini, mindenképpen kell a 3.napi vérvétel eredmény, mert abbol látja, hogy a 3. vagy 5. napon kell elkezdened a clostid vagy merional injekcit adagolni.

Az LH, FSH, TSH hormonok nagyon fontosak a 3.naprol.

Lehet, hogy csúszik emiatt egy honapot az inszemezés. DE légy erőszakos és kérd meg, hogy kezdjétek el a gyogyszerezést. Ha azonos hosszúságú a luteális fázisod a tuszőrpedés előtti idővel, akkor az 5.napon fogja elkezdetni veled szedetni a gyogyszert.

Pl. nekem 28 napos a ciklusom, és általában a 14.napon van repedésem, tehát utána is 14 nap van a mensiig. Akik 26 napra vagy kevesebbre mensiznek, azok kezdik a 3. napon!!!!!


Én sajnos nem kaptam tuszőrepesztőt, pedig azzal lehet teljesen belőni a repedést, az szuper időzítő szer, de nekem nem lehetett rávenni a dokimat, hogy adjon :( Minden más helyen adnak repesztőt, ez az alap!!!!!!!!!!


Én az 5.ciklusnapon kezdtem szedni a clostit és már másnap nézett UH-on és kétnaponta nézett, mert abbol tudta kiszámoni, hogy mennyit nőnek a tuszők 2 nap alatt.


A sperma felrakása semennyire sem fáj. Kell az inszem előtt friss spermaeredmény is!!!!!


Remélem, nem lesz az inszemre szukséged, mert spontán összejön a babátok :)


(bocs, nincs minden hosszú magánhangzom a lánykám gépén)


Meli

2012. szept. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 1600/9202 anonim ***** válasza:
87%

Köszönöm Meli! A Férjem márciusban volt vizsgálaton, jó lett. De holnap megyek és kérek időpontot vagy legalábbis rákérdezek. A citológia is holnap lesz. 14 napos rendszeres nekem is. Általában a 15. napon repedek és 29 napos a ciklusom. Izgatott vagyok! Novemberben pont Mindenszentek körül lenne, így csak december maradna :(

K.

2012. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!