Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1551/9202 anonim ***** válasza:
92%
soha nem volt még ilyen.rózsaszínű vmim.tobbet en.sem tesztelek.csak késés esetén
2012. szept. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1552/9202 A kérdező kommentje:
Akkor h nem volt valszeg beagyazodas miatt volt!!!!ez nagyo jo!!!remeljuk kesik jo sok honapot!!!:-) puszikak<3<3<3!!!
2012. szept. 13. 07:33
 1553/9202 anonim ***** válasza:
86%

sziasztok!


Kalu, biztos beágyazódásos vérzéske volt :)


Képzeljétek el, este olyan iszonyatos fájdalmam volt a jobb petefészkemben, hogy ülni is alig bírtam. És a melleim is totál beindultak, éreztem, hogy dúl a hormon a testemben.

Apával szexeltünk egy jó nagyot, összekaptam magát a drágám és sikerült!!!!


Annyira fájt az együttlét, tudjátok mikor már feszít iszonyatosan a petefészek, és inkább fájdalmas mint élvezetes a szex.


Reggelre felment a hőm 3 tizedet, 36,9-re :)


Csajok, most már tuti megvolt az ovulációm.


Már tényleg nem múlik rajtam semmi!!! Jó volt az időzítés, hajnali fél 3-kor repedt iszonyú éles fájdalommal a tüszőm, azóta megkönnyebbülés :)


Csak a spermákon múlik, hogy el tudott-e folyósodni és kiszabadultak-e a kisfickók!!!


Drukkoljatok kérlek nagyon-nagyon, jó?


Köszi:)

Meli

2012. szept. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1554/9202 anonim ***** válasza:
83%

Nah Meli,ezt jó látni!! Reméljük sikerülni fog végre.

Ma 10 órától barnázok,de ez folyékony,ilyenem sem volt még!

Annyira félek h.megfog jönni....

A cicim megint naon fáj!!!

2012. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1555/9202 A kérdező kommentje:
Meli drukk:-).remeljuk most sikerult!!!:-) Klau szoritok hogy ne jojjon meg!!!IRSZI?????Mi a helyzet????Miert nem irsz?!!Nagyon izgulok a csodababa miatt!!!!Irj!!!!
2012. szept. 13. 18:15
 1556/9202 anonim ***** válasza:
83%

Most a barnázás is abba maradt! Ez megőrjít,mindig azt figyelem h.nah megjött vagy mégsem??!!

Ha ezekután is megjön akkor megprobalok lecsillapodni és nem mindíg a tüneteket figyelni! Vettem palástfű teát,h.ha szükség lenne rá...

Kíváncsi vagyok milyen lesz reggel a hőm....

2012. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1557/9202 anonim ***** válasza:
92%

Jajj Lányok, dehogy akarok én bárkit is leszúrni. Csak a lelketeket féltem!!!!!!

Én a héten megtanultam: ha pecsételéssel indul a vérzés, és több napig tart, akkor alacsony a proszeteronszint és ott bizony nem lesz baba :( Vagy pedig nagy az esély a vetélésre.

Elkezdtem akupunktúrára járni, majd beszámolok a tapasztalatokról :)

K.

2012. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1558/9202 anonim ***** válasza:
25%

Klau,a végén csak találtál palástfűvet :D Meli,tudod hogy mindig drukkolunk érted és nem is kell kérned :) Kini ezzel a tesztelgetéssel én is így vagyok csak hát most elragatattam magam :( meg is bántam mert nehezebben is viseltem a mensi kezdetét :( na de már úgy ahogy túl vagyok a csalódásból :) mensi előtt mindig megy a hasam és el is múlik de most már 2 hete hasmenésem van :// a párom is rosszul viselte az újabb csalódást még jobban mint azelőtt :( és ezt a munkahelyén is észrevették és kérdezgetik tőle hogy mi a baj :( persze ő másra fogja mint ami valójában.Tegnap este már úgy jött haza hogy azt mondta nekem mennyire rosszul érezte magát és hányingere is volt :(

Pixi

2012. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1559/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok! Még mindíg semmi, de egyre biztosabb vagyok benne hogy nem volt peteérésem eddig. TAlán mostanában lesz, hátha. Bár a spermánk elég satnya, de jó lenne egy spontán peteérés.............. A cickóim egyre kevésbé tűnnek nehéznek, és a pár nappal ezelőtt gyötrő mensigörcsök is megszűntek. Lehet hogy épp akkor repedtem, ki tudja már. RAjtunk nem múlik, a fiúk folyamatosan frissítve vannak a célegyenesben. Azért felesleges nekem tesztelni, mert higgyétek el, meg lehet érezni ha valaki terhes. NAgyon becsapós, de akkor teljesen más! Összetéveszthetetlenül. CSak az agyammal kell megbeszélnem, mert a testem egyértelműen jelez. Legalábbis önnmagamnál így gondolom. Szóval mensi sehol, de hétfőn úgyis megyek dokihoz, és akkor ő megszakért. Csak ne pont akkor jöjjön meg.........

ÉS jövőhéten már a virológiai/ bakteriológiai eredmények is megvannak, lehet kezdeni a gyógyszert. Hátha lesz valami javulás az után is............

Klau, nagyon szorítok, tényleg próbálj várni még pár napot! NAgyon nehéz, tudom, de itt vagyunk neked! HA az beágyazódás volt, 4-5 nap múlva ki kell hogy mutasa a teszt! HA akkor sem, akkor más van. Pixi, hála az égnek! Izgulunk veled tovább! Melike, minden oké lesz, meglátod! Lehet hogy most csak úgy áramolnak át a fickók a jó tág petevezetőiden! Kini, úgy szorítok érted!!!!!!!!!!! Sokat gondolok rád!!!!!!!

Krisztike, a kötényes dolgot én is kipróbálom, olyan még nem volt úgysem. Ajánlom az ördögjelmezt (bugyi villás farkincával, és egy pár szarvacska:), ja meg egy könyékig érő fekete kesztyű. Bénának tűnik, de nagyon bejön!)

Szilvi, olyan izgi! Lassan megmozdul a picurkátok! Nő már a pocód? A melleid hogy állnak? Nem kellett még nagyonbb melltartókat venned? Milyen nacik mennek a hasadra????:) Irszi

2012. szept. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1560/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok:)Klau!

Lehet beágyazódásos vérzés volt,nekem a kisfiamnál a mensi napján volt pár csepp:)

Pixi!Örülök hogy végre itt vagy ujra.A málna levél teárol én csak azt hallottam,hogy szülés előtt ajánlják hogy jobban táguljon a méhszáj.Sztem ha rám hallgatsz,a patikába van egy olyan bogyo aminek az a neve hogy premens tabletta,gyogynövény az is,de többet elérsz vele mint a teákkal.Egyik ismerösöm azt szedte meg a mastydonin cseppeket,lehet nem jol irom,de ezek mind homeopátiás dolgok,orvos is javasolja és peteérés serkentőek:))Próbáld ki,ne keverj be a teákkal!

Irszikém!

Jol vagyok,egyre ritkábban vannak rosszulléteim:)

A cicim nem igen növöget,valamennyire,de még jok a melltartóim:)

A nadrágok viszont már nem jok.Jelenleg fehér csipkéás cicagatyát hordok,egy térd felettig érő fekete hosszu ujju tunikával,mert az gumis:D

A pocimon nem igen látni,mert az alapbol volt,a két gyerek után maradt jocskán hasam.Alapból se vagyok sovány,szeretnek a kilok,nem válnak meg tőlem,igy nem látványos:))még.....remélem hamarosan az lesz:)

Még nem mozog a pindur,jobban mondva mozog már,csak még nem érzem:)Pedig már nagyon várom:)

Kini!

Drukkolok nagyon,remélem nem kerül sor az inszemre,de ha mégis,sebaj,a lényeg hogy elérd a célt:))

Krisztám!

A jelmezes mókák jok nagyon,mi is bevetettük:))Reméljük meghozzák a gyümölcsöt:)

Ja Irszikém!

Nekem is az a megérzésem hogy kis Máténk lesz,bár én mindkét gyereknél mást éreztem mint ami lett:DSzoval erre nem adok:DMajd kiderül,remélem okt.1-én már,akkor megyek ujra dokihoz:))

Szilvi

2012. szept. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!