Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1531/9202 anonim ***** válasza:
86%

Meli annyira rossz látni h.szomorú vagy.De naon megértelek...

Pixi olyan édes vagy.Én is naon bízom benne h.sikerült,de ugy parázok h.megfog jönni.Ma enyhe mensi jellegű fájásaim voltak,bár már elmúlt....de úgy megijedtem!!

Hát nem sikerült nem stresszelni egész nap jár az agyam h.milenne ha.....nem bírok várni.....

2012. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1532/9202 anonim ***** válasza:
86%

Klau, megcsináltad a tesztet?????

Meli


Vagy azért még reggelig kibírod valahogy????

2012. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1533/9202 anonim ***** válasza:
86%

Még nem csináltam meg...várok még!!

Jajj de annyira félek:(

2012. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1534/9202 anonim ***** válasza:
86%
Ne félj, nagyon-nagyon drukkolok!!! Figyelj, bízzál végre először az egészben, jó???????????
2012. szept. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1535/9202 anonim ***** válasza:
86%

Okés....megpróbálom!!

Bízok benne h.sikerült:)

2012. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1536/9202 anonim ***** válasza:
86%
ez az!!!! :D MIndjárt reggel :)
2012. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 1537/9202 anonim ***** válasza:
86%
Jah már nem kell sokat aludni;)
2012. szept. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1538/9202 anonim ***** válasza:
86%

Nah eddig tartott a bizakodás!! Néha enyhe mensi görcseim vannak..

Lehet h.megfog jönni!!??

2012. szept. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 1539/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Pixi jaj de jo ne felj nem lesz semmi baj...nem kell beleelni magunkat es akkor jo lesz!:-) Ha ne adj Isten megse sikerul akkor se fog annyira fajni.En igy csinalom es probalom tulelni.Bromocriptin ide vagy oda en nem hiszem hogy ebben a honapban sikerulni fog nekem.Persze ugyanugy szeretnem meg minden csak mar annyira nem erdekel vhogy lehet a csalodas rajtam meg igy jon ki hogy erdektelenne valok picit ezzel kapcsolatban...de hat ki tudja mi a jobb.Az se erdekel annyira igazabol hogy mikor repedek vagy mar meg is repedtem...nem tom szamolom- e majd a dpokat egyaltalan...a.multkor se jott meg megse volt baba csak kesett pedig akkor mar azt hittem tenyleg sikerult.De nem.Hat ez van.Ki kell birnunk de orulok hogy izgulsz a peteeres miatt!!en is :-) meglatjuk mi lesz mast ugyse tudunk tenni...hiaba talalgatunk folyton...erre mar rajottem.A malnalevel tearol en is hallottam bizti jo lesz!!Tenyleg kellene vennem palastfuvet de meg ahhoz sincs kedvem hogy igyam.Pffffff. Na Klau!!!Mindjart reggel!!!!Ujabb izgalmas teszteles kovetkezik jaj nem irigyellek most hogy birod???Gondolom mar fetrengesz a kivancsisagtol naná ez igy normalis!!Nagyon izgulok mikor lesz mar reggel hogy megird...????:-) Drukkolok!!!Melike verzel meg?vagy mar teljesen elmult?remelem!!legyel jol!!!Kini tudosits majd hogy mi a helyzet!!!mikor repedsz meg minden!!Szilvi puszi a pocodra.Emerenciank mar nem is irom hogy jelentkezz ugyis tudod hogy varunk mindig szeretettel!!!Evi te is irj vmit milyen tuneteid vannak most??Remelem jol vagy es a szerencsesebbek kozott vagy...mondjuk nincs nagy hanyingered meg ilyenek.Klau!!Figyu!irtad hogy szerintunk megjon-e ....hat tudod lehet hogy megjon lehet hogy nem.erre most meg ilyenkor nem lehet valaszt kapni sajna de ha baba van akkor is erezheted a mindjart megjon erzest sokan szamolnak be ilyenrol!Szilvinek is volt!Remeljuk a legjobbakat es hogy baba van nalad!!De holnap a teszt mindenre valaszt adhat.De ha nega akkor sem elkeseredni mert vannak akiknek csak a nemvart utan par nappal! mutatja ki es te is lehetsz ebben a taborban...meg nem tudni!Mindjart reggel!!Mikor tesztelsz hany ora korul kb?Varjuk a pozitiv hozzaszolasodat reggel:-) Puszi Mindenkinek!!!
2012. szept. 12. 18:16
 1540/9202 anonim ***** válasza:
86%

Reggel 5 körül tesztelek.Ha nega akkor sem akadok ki,majd akkor rá 2 napra is tesztelek.Hisz csak 25 ös tesztem van.

Az jó.ha normalisnak mondhato a mensi görcs....remélem pozit tesztelek.holnap.

Olyan izgatott vagyok.Már alig birok magammal....már kikeszittem a tesztet is!!

Sztem hőemelkedésem lesz,hol fázom hol melegem van.Mertem hőt és 37,5 volt...

Annyira hálás vagyok a biztatásokért....nélkületek nemtom h.birnám!!!!! Köszönöm

2012. szept. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!