Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1501/9202 anonim ***** válasza:
87%

Leesett a hőm ma reggelre 36,6 ra:(

ugyh.sztem nem sikerült.

A cicim naon fáj,sosem fájt még ennyire.

Hasszurka ma is volt,és hüvelybe nyilalás is.

Reggeli közben naon hányingerem lett,de aztán elmúlt!!

Ezek.a tüneteim,de mivel lement a hőm biztos megint nem sikerült.

Holnap.meek a dokihoz.kíváncsi vagyok mit mond majd,de sztem semmi jót:(

2012. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1502/9202 anonim ***** válasza:
87%

Klau: jelentkezz kérlek holnap, mit mondott az orvos!!!

Meli: köszönöm, hogy leírtad a véleményed :)


További kérdés: pénteken reggel az UH-n volt egy 12 és egy 14 mm-es tüszőm. Azóta eltelt 2.5 nap! Ma viszont még mindig full negatív az ov teszt!!!

Szerintetek miért lehet ez??? Ha naponta 1-2 mm-t nő és 20-24 között reped, akkor ma már pozitívnak kellett volna lennie nem???????

K.

2012. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1503/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok!

Kini!

Számolj!!

Ha 12-14 mm-ek voltak a tüszöcskéid és naponta 2 mm-t nő,akkor,holnap lesznek olyan 18-20 mm-ek.

De az is lehet hogy mivel te nem kapsz clostit,igy csak 1mm-t nő,tehát még nem kell poziak lennie!

Majd holnap kezd el látszódni sztem és szerda körül repedsz,de az is lehet csak csütörtökön.

Ne izgulj:))

Klau!

Hányadik napon vagy???Tudod,nekemis leesett a hőm a 10.napon és mégis ott volt a baba:))

Irszikém:))

Soha ne mondd hogy soha,megbeszéltük,csak pozitivan,nem elkeseredni,persze együtt érzek veled és gondolom hidegzuhanyként ért a dolog,de remélem 17.-én választ kapsz a kérdésedre!!!!

Nagyon jó dokid van,segiteni fog,én biztos vagyok benne!!!!

Krisztám!

Ti jöttök,huzzatok bele,drukkolok nagyon,és a többieknek is:)))

A bromo elég gyorsan hat,sztem lejjebb vitte már a dolgokat!!!

Melusom!

Neked irtam már,holnap sietek haza!:)

Lányok,drukkoljatok nekem,holnap 8:30-kor,akkor megyek a 12.heti genetikai uh-ra és már agyon izgulom magam,hogy minden rendben legyen!!!!

Alig birok majd aludni éjjel:))

Sietek és kérek képet nektek!!!!

Puszi mindenkinek és sok sok szexet:)))))

A nővérkés jelmez jó ötlet:))

Nálunk az iskolás combfixes és két copfos dolog jött be:))

Pedig nem vagyok egy szexcentrikus:)

Szilvi

2012. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1504/9202 anonim ***** válasza:
87%

Szilvi: drukkolok holnap! Nagyon durva,hogy már 12 heti jön!!!

A múlt hónapban a 12. nap estéjén volt 14.5 mm és másnap full pozitív volt a teszt. 2 és fél nap múlva repedtem. Ezért nem értem most mi van! De holnap is csinálok tesztet, majd beszámolok :)

2012. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1505/9202 anonim ***** válasza:
87%

Sziasztok!

Nekem is a 8. dpon esett le a hőm...ma vagyok a 10.dpon.

Aránylag nyugodt vagyok.Majd kiderül mit mond a doktornő!!

Ígérem h.írok!!! addig is pusy mindenkinek.

Most lépek zuhanyozni,aztán irány a doki....szorítsatok h.jót mondjon

2012. szept. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 1506/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok lánykák:)

Megjöttünk dokitól,minden rednben van velünk,ficánkol a kis lurkó,igaz még nem látni mi van a lábacskái között:))

Tarkóredő tökéletes:1,5mm és az orrcsontja is látszik már,igy a down szűrésünk negatív hál istennek:)

59mm a fejétől a popsiig a hossza:))

Képpel sajnos nem tudok szolgálni,de igérem,3 hét mulva mikor ujra megyek,már kérek.Most is kértem volna,de annyira el voltam bambulva és annyira elérzékenyültem ahogy néztem a monitort,hogy a doki ugy szolt rám,hogy kész vagyunk:D

Mire leszálltam,akkor jutott eszembe a kép,hát mondom most már mindegy majd 3 hét mulva:)

Mindene meg van már amugy,látszott rendesen,és arccal lefele ficánkolt,nagyon kis édes:))

Na ennyi volt ma.Október 18-án megyek Pestre genetikára.

Szilvi

2012. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 1507/9202 anonim ***** válasza:
87%

Sziasztok!

Szilvi én úgy irigykedek....olyan jó lehet neked...

Bár már én.is a baba miatt járnék dokihoz...

Engem a dokim nem vizsgált meg:(

azt mondta h.csak akkor fog ha megjön!!

Azt mondta az eredményeim tökéletesek,igy ha mégis megjönne 12 napra rá mennem kell vissza mert nézik a tüszőimet és h.mikor repedek!!!

Naon ari volt a doki,azt mondta h.ne foglalkozzak a babával,kössem le magam,mert akkor.hamarabb sikerül majd teherbeesnem!

Picit megnyugtatott ...

2012. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1508/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok! Szilvike, örülök hogy jól van a kis édes tündéred! Tuti fiú, nem felejtettem ám el a nagy megérzésem! De lehet hogy pont lány:) Biztosan gyönyörű volt!!!!!!!!!!!!:)

Kini! Én úgy tudom, naponta kb. 1.5 mm-t nő egy tüsző, és 22 mm körül reped! Én tuti együtt lennék ma is, ha már van csík az ovu teszten, akkor is ha csak halvány. Tudom, szar ez hogy mindenki mást ír, ez olyan hülye dolog! Ez a legnehezebb, a közepe, és a vége!:D Én tök nyugodt vagyok, holnap van a 28. ciklusnap, elvileg akkor kéne megjönie, de semmi jele. Bár attól sem lepődnék meg, ha 30 napra jönne meg. Azért bennem van ám a kisördög, de eddig elég ügyes voltam, remélem kibírom hogy nem nézzem meg holnap, hanem megvárjam mondjuk a pénteket. Aztán hétfőn úgyis végre megyek dokihoz:) Már úgy várom!!!!!!!!!! Bevittük a spermát a laborba bakteriológiára, és megvolt a hormon vérvétel is. A bakteriológiának egy hét, a hormonnak 2-5 hét alatt van eredménye. Vicces:) Lányok, vettem ma egy édi zoknit a babánknak: iletve 2 párat. Fehér, az egyiken Ilove Mom, a másikon I love Ded felirat van, és szivecske:) ÉS egy tök cukor téli sapit is majdnem megvettem magamnak, de azt kibírtam hogy nem, kell a "péz" orvosra:( A f...*szom kivan ám ilyenkor! Na mindegy:/

Kriszti, mikor jössz? Pixike? évi drága, írj! Emerencia, te is, nagyon jó lenne ha csak annyit írnál legalább hogy megvagy, dolgozol, vagy valamit.......... Én biztosan keresném az okokat, bár lehet hogy nincs oka, de nem lennék nyugodt ha pár vizsgálat nem lenne. VAgy kiderülne hogy mi volt a baj, vagy az hogy semmi, mert egy ilyen szörnyűség nem ismétlődhet meg.

Meli, szuper hogy jobban vagy! Hesegesd el a csúnya gondolatokat, férfiak... mit vársz tőlük? Nincs sok eszük, legalábbis néha mintha kihagyna az agyuk.........

ÉS a "kedvemért" a dr Kopa Zsoltot sem próbáljátok meg a következő inszem előtt a pároddal? Hátha tud segíteni, mert ez nem jó ha ilyen zselés, és lehet hogy az a baj, hogy a méhedben sem tud elfolyósodni! LEgalább egy e-mailt írjatok neki, hogy mi a gond, milyen vizsgálatok voltak eddig, és ő mit javasol, van-e értelme elmenni hozzá. Nagyon rendes!!!!!!!!!!!!!!!!

Klau, drukkolok nagyon!!!!!!!! Puszi lánykák! Irszi

2012. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1509/9202 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok Lányok! Ma voltam uh - on, 12 mm - es petezsakot és 4mm - es szikholyagot látott a doki. Embrió még nem volt. 1 hét múlva kell újra uh - ra mennem. Most nagyon félek, hogy lesz e baba szivhanggal! Ki hol tart most? Hányadik dpo - n. ill cn - on? Nagyon szorítok nektek! Évi
2012. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1510/9202 A kérdező kommentje:
Hello bello!Szilvi ugy orulok hogy minden okes!!!Jaj de nagyon boldog lehetsz Istenem!!!Nagyon orulok!!Kis Babucikank mar milyen nagy!!!Ket kis sejtecskebol mi lesz!!!:-)legkozelebb tenyleg kerj kepet!!Klau drukkolok!!!Hajraaaa!!!Irszikem dragam minden jo lesz ne felj lehet hogy most sikerult is a baba neked!!Varjuk majd az eredmenyeket hormont meg spermat.Nagyon izgis lehet hogy sikerult majd csak kepzeld hogy fogsz orulni!!pozitivan!!Meli nem irigyellek a Parod miatt nem tom en kinyirnam ha a volt feleseghez maszkalna az tuti.de ertelek mert nagyon szereted ot ilyenkor az ember mindent eltur.Kinikem hol tartasz???hanyadik dpo??Pixi mi a helyzet??jol vagy??Evi!Na vegre hogy irtal!!!Legkozelebb mar biztos latjak a Babocat csak ugy fog verni a pici szive!!:-)de jo neked is!!Emerencia irj valamit!Csak hogy jol vagy tenyleg mert aggodunk erted!!Nekem tegnap k*rva nagy depim volt en mar azt hiszem a bromocriptintol vagyok ki.ekkora depi ok nelkul nem jon ra az emberre.OK.ok is van mert ugy elment nemetorszegba az egyik legjobb baratom meg minden de hat ez mar tulzas.Meg reszkedtem is tegnap.Aztan este a.parom feloldott:-) Sajnos 3-szor is feloldott :-Dugyhogy megint nem sikerul a napi 1 de hat ugy esett jol.13.cn- on vagyok.majd a hasfajasbol tudom remelem a dpot mikor kell elkezdeni szamolni.meg nem igazan faj kezdeget vmi de az meg nem az.sztem.Szilvim remelem ugy lesz ahogy irtad hogy a Bromo gyorsan hat.Vmi orvos irta vkinek valaszba vmi orvosos oldalon hogy 10 nap alatt leviszi.Hat ugy legyen mert akkor boven jol vagyok.11 napja szedem :-) Meg is vagyok stimulalva a clostival szedem a metformint is a pco-ra meg e vitamint is...majdcsak sikerul.Megyek a dolgozoba!Puszikak Mindenkinek!!!!
2012. szept. 11. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!