Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1471/9202 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon szorítok meli....biztos minden rendben lesz
2012. szept. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1472/9202 A kérdező kommentje:
Meli nagyon szoritok!!!Remelem mar tul vagy rajta es most mar megnyugodtal es nem fajt!!!Irj minel hamarabb!!! Itt nagyon sok munka van videken de nagyon elvezem!!!Ma megint paradicsom befozes lesz pedig van mar tobb mint 100 uveggel :-) iden tul sok a paradicsom :-) de ki tudja jovore mennyi lesz meg utana de ha nem lesz sok se fogunk parilé hianyba szenvedni :-) tegnap egy csomoszor szurkalt a hasam mindket oldalon lent biztos ernek a petesejtjeim :-D vasarnap lesz a nagy megtermekenyites :-D addig is csak hianyzunk egymassal a Paromnak mert o meg dolgozik Pesten :-) Nagyobb lesz az osszebujas :-D:-D Klau en azt olvastam hogy midegy mennyi a hod mensi napjan vagy utana 1-2 nappal ha leesik akkor nincs baba.En ezert is nem merem egyebkent mert ha leesik ugyis megjon.vagy megjon es utana esik le.bar peteerest repedest nezni jo lehet de en nem idegelem magam vele.Az a lenyeg ugyis hogy ha nem jon meg akkr vizsgalat pisi a laborba es igazoljak a terhesseget.en ezert nem is szoktam tesztelni.feleslegesnek tartom.de aki nem birja ki azt is megertem!:-) nekem is nehez neha de akkor mindig merlegelek.Varom a csodat... :-D szurkolok mindenkinek foleg Melikenek most hogy jol legyen!!!Pixi ha olvasod irj valamit :-) hianyzol!!!!!!Szilvi hogy vagytokcminden okes??Kini?Mi a helyzet?Helyzetjelentes?:-)Irszikem hanyadik dpon vagy???Meselj valamit hatha most jon a csodagyerek a biologia kiszamithatatlan tudod!!!ezt mondta a dokim!!!:-)imadom a dokimat olyan kis draga egy fillert sem kap megis tokeletesen vegzi a melot!!!igazi orvos nem penzhajhasz:-) na megyek csinalok egy kuglofot aztan a tobbi melot!Puszikak Nektek!!Irjatok kivel mi van!!Puszi!!!Emerencia ha olvasod irj valamit csak hogy jol vagy leccciii!!!
2012. szept. 7. 11:10
 1473/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok! Melikém, én annyit, de annyit gondoltam rád!!!!!!!!!!!! Tudtam hogy hogy izgulsz... és biztosan nagyon rossz volt, de már kit érdekel, túl vagy rajta, és kész!!!! Persze írj le mindent, nem úgy értettem, hanem hogy egy hős vagy te is! A babáért mmindent!

Nekem ma van a 24. ciklusnap, 10. dpo. Az agyam jó vicces hangulatában van, határozottan érzek némi hasszurkát, ami kísérteties, de messze nam olyan mint a múltkor. Mégis fura. Most is, de tök más! A mensis görcsök is megvannak néha, ma reggel is volt vagy egy óráig, meg is ilyedtem, de aztán rájöttem hogy a kis huncut agyam szórakoztat. Még nem jöhet meg. Éreztem olyat is, mintha apró buborékok pattannának el a hasam középvonalán, ott ahol a szőr kezdődne a szeméremdombon. Mint a robbanócukor. Tök vicces volt. És ma reggel nagyor szarul lettem, Ettem egy fürt szőlőt, és nagyon hányingerem lett. Le kellett mennem üres zsömlét enni... Melóban annyira megkívántam a főttojást, hogy elkunyiztam egyet mástól.... Aztán meg ebédnél kiittam a tányérból a pörkölt levét... soha esm csináltam még ilyet:) A hormonok biztos... Ja, a szőlő és az üres zsömle után nekiálltam palacsintát sütni, és azt ettem, majd jött melóban a tojás...:D

Most lemegyek, és beveszek egy Femibiont..... I.

2012. szept. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1474/9202 anonim ***** válasza:
86%

... szóval: egész nap azt éreztem, hogy ha nem eszem, akkor hánynom kell. Ahogy letettem a falatot, pár perc múlva jött is. Bár szerintem benyeltem valami bacit, én inkább arra gaynakszom:)

Szóval nem tudom hogy írtam-e, 24. ciklusnap, 10. dpo. JA, írtam:) Jövőhét kedd - csütörtök között nem kéne megjönnie. De tuti nem is fog, mert valszeg peteérésem sem volt... azért a Femibiont bevettem:)

Tegnap kapcsolgattam a tv-t, és láttam gólyákat dugni!!!!!!!!! Szerintetek? Ezért nem hozzák a babákat, mert mással vannak elfoglalva:P

Meli! Mesélj, annyira izgulok!!!! Olyan jó hogy túl vagy rajta végre! Remélem igazad volt, és tökéletesen átjárható vagy! Mesélj el mindent, részletesen!

Kriszti, csoki is volt a kuglófon???? Azt úgy imádom!!!! Nekem már elvonási tüneteim lennének ha ennyit nem látnám a Drágám! Netszex??? Nem volt még? VAgy nem tudjátok megoldani?;)

Irszi

2012. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1475/9202 anonim ***** válasza:
86%

Jajj Meli, úgy izgulok!!! Írj! Pixike, hogy vagy, édesem? Hiányzol! Szilvi, köszi a helyzetjelentést!:)

Emerencia Drága, sokat gondolok rád...

Klau, mizujs? Kini, veled? Évikével mi lehet, lányok? Azóta nem is írt! Lehet hogy holnap írok neki egy privit..... Életem rendelt egy görög pizzát:) Megyek, gyújtok mécsest a romantikus vacsihoz:) Feszül a cicim:/ Lregalább alakul a hormonháztartásom::P Jó éjjt! Irszi

2012. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1476/9202 A kérdező kommentje:
Meli miert nem irsz maaaaar??en mar aggodom ne adj Isten vm bajod lett??!!Irj legyszikr minel hamarabb!!!Szilvi!!Szegenykem akkor most taknyos vagy vigyazni kell most csaloka az idojaras reggel meg rste siman meg lehet fazni!!Igyal sik teat meg pihi pihi es pihi ezerrel.Kismanora vigyazni kell!:-) edes kisbabank mert ő mar a mienk is!:-) Irszikem de jo hogy ennyi mindent erzel latod lehet hogy megiscsak sikerult a csodababa:-) ugy orulnenk:-)!!!varjuk a fejlemenyeket!!!csokit nem raktam ra most.ez a nemet kuglof kokusz van benne kakao meg daralt dio nagyon fini lett!:-) neten talaltam:-) nem netszexelunk a Vikusszal :-D bar ki tudja meg kiprobaljuk :-) csaj tudod neki most nem lehet kiurulnie amig engem meg nem lat :-) most gyulnek a kiskatonak :-D nekem meg duzzadnak a petesejtek ma us ugy szurkalt mondtam is Anyanak hogy eeeez igeeeen jo nagy petesejt lesz ebbol unoka lesz :-) ugy legyen :-D Ja!!!!vasarnap noverke jelmetben szeretnem varni a Szerelmemet mire haza jon...:-D:-D:-D nem tom majd hogy sikerul nem szoktam igy szerepjatekozni de ki akarom probalni.ha valakinek van vmi tippje vagy tanacsa meg hogy ilyenkor mit kell csinalni akkor irjatok legyszi :-) pl.mit csinaljak? adjak neki injekciot????:-D:-D:-D:-D:-D vagy beontest :-D:-D tenyleg nem tom hogy mukodik az ilyesmi de ki akarom probalni :-)Puszikak<3<3<3<3!!!Meli irj legyszike!!!remelem jol vagy!!!!!!!
2012. szept. 7. 20:48
 1477/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok!

Szilvi: én is benyeltem valamit. Hétfőn úgy ébredtem,hogy be van durranva a torkom :( Aztán szerdán kicsit jobb lett, de este elkezdtem köhögni. Tegnap óta meg folyik az orrom. Homeopátiás gyógyszer kismamaság mellett is lehet szedni. Pl: oscillococcinum. Kérdezz rá nyugodtan a patikába.

Meli: bízom benne, hogy sokkal enyhébb volt a beavatkozás, mint amivel rémisztgetett az a "kedves" doktor bácsi.

Egyébként Neked még nem mondta az orvos, hogy csináltass a röntgenen egy sella felvételt? Háziorvos írja ki. Az agyalapi mirigy termeli a hormont, ami emeli a prolaktint, érdemes megnézetni ott is.


Kriszti: Te pár nappal jársz előttem, bízom benne, hogy együtt futunk be a "finishbe" :)

Irszi: Nagyon drukkolok, hogy most 1 évig ne jöjjön meg :)

Miért említed ennyit a femibiont? Én 10 hónap alatt vagy 6 dobozzal megettem, eddig sikertelenül :(


Lányok, mostanában sokkal ritkábban tudok jönni, nagyon húzós lett a beosztásom. Napközben pedig nincs netem :(

Én ma vagyok a 11-dik ciklus napon, hamarosan indul a bevetés :))))

K.

2012. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1478/9202 anonim ***** válasza:
86%

sziasztok csajok!

Melusom irt üzit tegnap,hogy tul van rajta,nincs goind,átjárható mindkét petevezetője:))

De majd jön és részletesen leirja mi volt:)

Csak szólni akartam,hogy ne izguljatok!

Kinikém!

Nekem is valahogy hét elején kezdödött,légcső gyulladással:S

Szörnyű volt,éjjel 1 kor azon agyaltam,hogy felmegyek az ügyeletre,mert már nem birom,annyira fájt:S

Másnap már beindult az orrom is.Stodal-t iszok meg a tantum verde van amit szopogatok.Apa vette nekem hársmézet,azt eszem még naponta többször,állitolag nagyon jo immunerősitő:)

Estig meloztam tegnap azért nem tudtam már irni:)

Ma tartjuk a gyerekek szülinapját,ma még futkározok bevásárolni,aztán holnap már sikerül kicsit pihenni is.

Babásodjatok csajaim:))

Puszi!

Sz.

2012. szept. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1479/9202 anonim ***** válasza:
86%

Szilvi, Kini, jobbulást nektek! Nekem van egy természetgyógyászom, csak amióta elmegy dokira és hormonokra az a havi 30-40 ezer Ft, nem tudok hozzá járni... Ha megbetegszem, őt hívom, és megmondja a tüneteim alapján hogy milyen bogyókát egyek. De a méz is tök jó!!!!!!!!! Gyógyulgassatok!

A Femibiont azért írtam, mert mióta megjött, nem szedek kismama vitamint. És tegnap olyan fura érzésem volt.... gondoltam ha mégis terhes lennék, azért beveszek egyet. Sőt, ezt a 4 napot sem hagyom ki, de tuti nincs semmi. Bár furcsállom hogy senki semmit sem reagált rá (kivéve Klaut), bevallom rosszul is esik... az andrológus azt mondta, a múlkorinak annyi esélye volt, mint megnyerni a lottó főnyereményt, tehát nem valószínű hogy újra előfordul a közeljövőben. Jelenleg csak és kizárólag a lombikhoz elég a sperma, semmi máshoz. Ez azért engem nagyon letaglózott, azt gondoltam, még stimulálunk egy ideig, esetleg jövőre inszem, és ha semmi sem segít, 2-3 év múlva lombik, de biztos voltam benne hogy fel sem merül. Hát, mellbevágott amikor a szemünkbe nézett az orvos, és közölte a kilátásokat... Ennek ellenére az agyam dolgozik, és érzek fura dolgokat, amik elbizonytalanítanak. Nem olyan mint a múltkor, de tremészetesen titkon reménykedem. Ennyi. Irszi

2012. szept. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1480/9202 anonim ***** válasza:
86%
Kriszti, szerintem úgy csinálj, mintha igazi, de jó pajzán és szexéhes nővérke lennél! Fogd meg a pulzusát, majd rángasd le a felsőjét, és hallgasd meg a szívverését! A kezeddel tapintsd ki, majd a füleddel hallgasd! Nyisd szét a felsőd, és tapintasd ki vele is a te szívverésed! Aztán fektesd le, finomyn nyomkodd meg a hasát, hogy minden rendben van-e /simizd meg mindenhol, az ujjaiddal belenyúlva a gatyába -hopszi.... Esetleg tapizd át az izmait! De ő még nem nyúlkálhat, ez mégiscsak egy vizsgálat, nem? Majd ellenőrizd hogy nemzőképes-e, megvan-e a pisztoly és a golyszik, és végezz prosztata vizsgálatot (ahogy te képtzeled/ gondolod/ ahogy nem gáz egyikőtöknek sem). Innentől engedd hogy ő is megvizsgáljon, de monnd hogy szükséged van a szakértelmére, mert... találj ki valamit! Jó játék, néha nem árt:D I.
2012. szept. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!