Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1451/9202 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon sajnálom Pixi, teljesen át tudom érezni. Pont egy hete éltem át én is ezt :( Az ember szíve szakad meg, és óriási fájdalom, űr lesz a lelkében. DE ez csak 1-2 nap, hidd el!!!!


Mikor 3 negatív tesztem lett, onnantól már inkább a mensimet vártam, hogy új hónap induljon.


Látod, múltkor még Bibionéban azt mondtam, feladom és kész. Jól kibőgtem magam és nekiindultam a következő inszemnek.

Most ott tartok, hogy ez az utóbbi inszem sem sikerült.

El voltam nagyon keseredve, összevesztem a párommal, kiabáltam rá minden kígyót-békát és hogy soha többé nem megyek dokihoz.


Tegnap meg odamegyek és pénteken odafekszem a műtétre :(

Ma agyonszúrkáltak vérvételnél, engem aki soha-soha nem ment vérvételre 37 évig :(


És igen, aki akar babát, annak lesz is! Ez ezer %!!!!

Kivizsgálás, műtét stb. ilyenkor MINDENT BEVÁLLALUNK A BABÁÉRT!


Pixi, lesz babád!!! Én sem adom fel, Te miért tennéd????


Meli

2012. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1452/9202 anonim ***** válasza:
87%

sziasztok!!

Pixi naon sajnálom,pedig úgy szoritottam.Melinek igaza van nem szabad feladni.

Meli neked meg sok erőt...

én még varhatok,de hétfőn meek a dokihoz

2012. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1453/9202 anonim ***** válasza:
86%
Pixike, sajnálom... és nem értem!!!! Szivem, nekem majdnem egy hét volt! De azóta tudok róla beszélni; mintha nem is velem történt volna. Akkor nem gondoltam volna hogy valaha elmúlik, attól féltem, hogy meghülyülök örökre, Tényleg... Sajnálom... Irszi
2012. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1454/9202 anonim ***** válasza:
86%
jó reggelt!ma 36.5-nél megjött,nem kell sajnálkozni attól senkinek nem lett babája :) ez a szó hogy "sajnálom" még jobban elszomorítja az embert :( ma úgy kelltem hogy feladom az egészet nem érdekel!!! :@ csakhogy rájöttem ettől se lesz jobb!gondolkodtam... egy időre szüneteltettem ezt az egészet mert csak az idegeimet örlöm ezzel :( visszatérek a régi hobimhoz a könyvolvasáshoz,találkozok a barátaimmal stb. hiszen még annyi időm van :) főleg 21 évesen :D átprogramozom az agyamat hogy ne 24 órán át csak a babára gondoljak,nehéz lesz de meg kell tennem! élem a régi életűnket a párommal :) és ma megteszem a gyógyuláshoz vezető első lépést :) elmegyek időpontot kérni a kórházba :) mostantól kevesebbet fogok jellentkezni de minden nap fogok rátok gondolni és olvasni is! :D rajtatok fogom tartani a szemeimet :D ;) nagyon megszeretelek Titeket! most egy kis időre búcsúzom Tőletek és amint van valami új fejlemény írok nektek azonnal :) és nem elfelejteni engem :D na jó csak vicceltem,tudom hogy nem fogtok :) puszilak Titeket!!!! <3 <3 <3 <3
2012. szept. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1455/9202 anonim ***** válasza:
86%

Pixike, ha rajtunk tartod a szemed, az azt jelenti, hogy azért minden nap feljössz elolvasni, mik a fejlemények, és ha már így van, akkor kérlek írj majd legalább egy betűt, jó?


Meli


Nekem pedig kérlek nagyon drukkolj pénteken fél 10-től, akkorra megyek átjárhatóságira :(

2012. szept. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1456/9202 anonim ***** válasza:
86%

Csajok, kész a laborom, minden érték jó, nincs gyulladás, tehát péntek délelőtt átjárhatósági mehet!


DE az a fránya prolaktin érték!

Tudojátok, az magas volt és kéne szednem rá 2x1 Bromocriptint, de mikor 880-ról a 2xfél hatására két hét alatt lement 147-re, akkor úgy döntöttem, csökkentem 2xnegyedre az adagomat, mert én olyan rosszul vagyok tőle, hogy élni sincs kedvem szó szerint. Sírni tudnék, olyan a közérzetem.


Erre most megint 700 az érték, ami magas!!!!! Emiatt vetélés következik be általában.


Lehet, mind a kétszer babás voltam legutóbb, azért fájtak annyira a cickóim, csak beágyazódás után nem marad meg, vagy be sem tud ágyazódni állítólag, ha magas a prolaktin :(


Most megint kezdjem el megemelni az adagomat 2xfélre? De annyira szarul vagyok tőle :(

Meli

2012. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1457/9202 A kérdező kommentje:
Pixi nemá nagyon szeretunk ne menj el!!!<3<3<3Ne add fel!Hat most jon a kivizsgalas meg lehet kapsz te is clostit!!!Tudom hogy most csalodott vagy nagyon de par nap es jobb lesz.Nekem minden honap egyre kevesebb remennyel telik el de ez igy van jol mert igy nem er akkora csalodas.Most is latod nem jott meg idoben a mensim es remeltem hogy baba van de nem eltem bele magam.Elotte beleeltem magam bogtem is vagy 2-3 napig hogy nem sikerult.De ez van!!21 eves vagy es meg csak most jon a kivizsgalas!Most minden megoldodik majd!!!Maradj velunk Dragasag!!!Ökörség...de talan mostantol ugy legyel vele hogy ha szuper a hod akkor se gondold hogy sikerult.Muszaj igy gondolkodni.Persze pozitivan kell hogy lesz baba meg minden DE amikor ugy van hogy meg kellene jonnie akkor inkabb jobb elore beletorodni hogy meg fog jonni.En ezt a taktikat alkalmazom.nem hiszem hogy ezzel bevonzom hogy megjon hanem csak azt hiszem igy komnyebb elviselni a csalodast!!!Most is ezt csinaltam nem is voltam olyan szarul mint a multkor:-) ha meg majd nem jon meg es sikerul a babo annal nagyobb lesz a meglepetes meg az orom.en igy probalom meg atveszelni :-) Pixike nemá ne menj el<3<3<3<3<3<3<3<3<3!!Akkor nagyon szomik leszunk.de ha hajthatalan vagy akkor is megertelek es csak remelem hogy par nap vagy egy ket heten belul megint velunk leszel teljes vallszelessegben.Nagyon szeretunk!!!!Meli!Na milyen jo hogy nincs gyulladas meg hogy kiderult hogy magas a prolaktinod!!Na Te ledoktoraltal kozben vagy miert csokkentetted az adagod???orvosod javaslatara tetted?ha nem akkor irgum burgum megszidlak mert tudod nem veletlen mondta a dokid hogy mennyit szedjel belole!!!Lehet ezert nem jott ossze a baba mert Dr.Meli csokkentette az adagjat :-) na felre a viccel...az a lenyeg hogy nekem azt mondta a doki h. a mellekhatasok mellett is szedni KELL!!!Ha nem birod mondd a dokinak van masfajta is ami erre jo es kevesebb a mellekhatasa!!!Azoknak irjak fel akik vegkepp nem birjak a Bromot!!!Nagyon szoritok neked penteken Draga remelem minden jo lez es nem fog fajni meg minden!gyerek kerdes megoldodott?ugye elmegy valaki erte es nem neked kell????Puszi Mindenkinek!!!!Ja!!!Most annyira szedulok a Bromotol mar 1 oraja csak ulok mert nem merek felallni.Viszont ma kakiltam:-D:-D:-D 2-szer is!!!Elotte 2 napig nem ugyhogy ez most unnep :-D:-D:-D Amugy minden okes varom a nagy peteerest :-D:-D:-D
2012. szept. 5. 14:12
 1458/9202 anonim ***** válasza:
86%

Kérdeztem a lányomat, ki menjen érte. Vagy a párom 2-kor vagy én 4-kor. Azt mondta, inkább kibírja 4-ig, csak én menjek érte :)

Meli


Amúgy dr.Meli csökkentette önhatalmúlag a gyógyszer adagot :)

Most kénytelen leszek megemelni fél szemre.

2012. szept. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1459/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok! Pixike Drága, remélem elmúlik ez az agymenésed pár nap múlva....

Mi ma jöttünk meg Pestről... hát lányok, nekm is az eszembe jutott hogy azt írom, hogy pár hónapig nem nagyon leszek! De egy frászt! 4.8millió/ml a spermaszám, ami per pillanat a lombikhoz elég csak. ÉS van is valami gyulladás, extrém magas a cuccban a fehérvérsejt. JA, és hereviszere is van, de az nem túl nagy, azzal egyenlőre nem foglalkozunk. AZt mondta a doki, millióból egy akinek ilyen csoda módon sikerül így teherbe esni mint a múlt hónapban nekem, de azt mondta nem is véletlenül lett olyan hamar vége.

Egyenlőre holnap, vagy csak a jövőhéten megy tb alpon ide rendelésre, ott kap beutalót, az egyiknek hamar van eredménye, ha minden oké, akkor antibiotikum. HA az a labor nem mutat semmit, akkor vissza Pestre. Újabb időpont, egy csomó pénz.... Mert hogy baci van, az biztos. Hormonlabort is kell csináltatni, annak egy hónap az eredménye leglább. Ezek után e-mail, és akkor kiderül, hogy gyógyszert kap, vagy várunk még, hogy gyógyszer nélkül kezd-e javulni, és milyen ütemben. Idén már esélyem sincs újabb stimulálásra:((((((((((((((((((((( Pixi, szerinted az én fejemben nem fordult meg, hogy addig minek erőlködjek itt? De:( De hiányoznátok! MAjd biztosan ritkábban jövök, de itt leszek, hetente többször, az biztos!

hihetetlen, hogy én arra készültem, hogy még az ősszel lesz stimu. Az, hogy ilyen szar eredményt kapunk, meg sem fordult a fejemben!!!!!!! De hát ehez kell az orvos, hogy vizsgálódjon. Különben csak telnek a hónapok, az évek, és a baba nem jön! Így meg jönni fog ha mi is rendbejövünk:) CSak nehéz. De már nem is csodálkozom igazából........... Fura, a dokinál majdnem sírtam, de visszatartottam. Most már csak nagyon fáj, de nem kell sírnom.

Pixi, jön a kivizsgálás, tök jó lesz, meglátod! Klau, Kini, Kriszti, drukkolok! Meli, örülökhogy jó úton haladsz! Büszke vagyok rád!!!!!!!!!!! Szilvi, remélem minden szuper, és éled a kismamák gondtalan életét! Ma, egy héten belül a második barátnőm is megszülte már a második gyerkőcét! LAssan egy rokon is szül! Legalább már anyukák, és nem kismamák................ azért holnap megyek látogatni, viszek lefőzött szoptatós teát:) Puszi csajok! Pixi, pár nap és jobb lesz! Az sem baj, ha te kicsit kikapcsolsz; de legyél itt velünk! Látod, nekem sem lesz sok esélyem a közeljövőben....... Puszi: Irszi

2012. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1460/9202 anonim ***** válasza:
86%
Az jutott az eszembe, hogy már külön -külön is van róla papírunk, hogy egyenlőre természetes úton nem lehet gyerekünk, sőt, csak lombikkal. Vicces. Kislánykoromban nem erről álmodoztam amikor elképzeltem az én "rózsaszín" felnőtt életemet... Irszi
2012. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!