Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1521/9202 anonim ***** válasza:
86%

elvileg ha van baba, akkor egy nap már nem sok, akkor mutatnia kell a 25-ösnek is :)


Nagyon drukkolok!!!!

Meli

2012. szept. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1522/9202 anonim ***** válasza:
86%

oksa....hát én is naon izgulok.

De.boldog lennék ha pozi lenne...bár nem éltem bele magam...

2012. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1523/9202 anonim ***** válasza:
86%

Klaudia,szerintem beágyazódás miatt esett a hőd :) Szilvinek is leesett és barátnőmnek is pont így ahogy neked!!! :))) és ma ment megnézni a babáját UH-on :)

Pixi

2012. szept. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1524/9202 anonim ***** válasza:
86%
bárcsak úgy lenne Pixi....reménykedek:)
2012. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 1525/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok csajok! 28. ciklusnap, és mensi sehol.... Na????? Mensis fájás viszont van egy pár napja, de mintha néha az egész hasam fájna, a gyomrom is, feszül az egész.. Mondjuk most vágtam be egy nagy adag salátát egy grillkolbásszal:D

Tiszta izgalom vagyok. Hétfőn megyek dokihoz, remélem nem akkorra jön meg, mert akkor tetehetem át az időpontomat megint. A cickóim ma kevésbé fájtak, és álmos sem vagyok, semmi. Csak nagyon nyugodt, de tele van a tököm már a melóval:/ Lehet hogy nem is nyugodt vagyok, csak közömbös:)

Kriszti, a kutya meg a macka! Tessék egy picit önmegtartóztatni, csak legalább ezen a pár napon csak napi egyszer:) Mint a nyuszik! Bejött a nővérkecucc?????;)

kini, nagyon -nagyon szorítok, nem kell majd menned inszemre, mert az a szépséges babuci jól beágyazódik a pocódba most!!!!! Kitotóztad hogy mikor szexeltek? Nekem egyébként az LH tesztemen a tesztcsík soha még csak meg sem közelítette a másikat!

Klau, kitartás! Egy hős vagy, ha kibírod péntekig! Ha nem, és elsőre nem sok minden látszik, akkor tudod, a tesztet azért tessék megnézni egy óra múlva is!:) Hátha:)

Ez nagyon gyötrelmes, tudom!

Szilvi, úúúgy irigyellek!!!!! MA voltam babázzni egy 5 napos babával!!!! Büfiztettem, pelusoztam... akkorát kakilt, hogy csak na!:D

Évi, de jó hogy írtál! Már úgy izgultunk érted!!!!!!! Persze hogy lesz szívhang:) Már csak egy hetet kell kibírni, és láthatod te is a kis pulzálását!!!! Fantasztikus lesz:) Kérj majd fényképet nekünk!!!:)

Pixi! Tök jó hallani hogy jobban vagy:) Csak így tovább! Ennél -kivétel ha nem esünk most azonnal teherbe- csak rosszabb lesz: NA és? Fel kell álni, és menni tovább:) Kiteregetek, és meg is nézem azt a jó kis baba fejlődéses videót!:) Irszi

2012. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1526/9202 anonim ***** válasza:
86%

Jó reggelt mindenkinek!!

A mai hőm is 37,0 nem ment se lejjebb sem pedig feljebb...

Ma úgy keltem fel h.nem fogok egész nap azon idegeskedni h.mit mutat majd a teszt..

Irszi naon aranyos vagy...és remélem sikerült neked a baba:)

én is.voltam tegnap babázni,bár a babo már3 hónapos.A kezemben aludt el...olyan jó érzés volt:)

Ma nem tudom miért de nagyon megy a hasam.Elsem tudok menni a boltba ami itt van tőlünk 5 percre..

Reggel mikor mértem a hőmet,Gabi naon izgult h.leesett e! és mikor megtudta h.nem olyan boldog volt.

Hát sztem ő már megint beleélte magát h.most sikerült....

2012. szept. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1527/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Hat nagyon szurkolok Irszi rajtad a vilag szeme!!celegyenesben vagy!!juj de izgiiii!!Klau megy a drukk remeljuk sikerult mar nemsoka tesztelsz!!!Kivancsi vagyok mit mutat majd!!!Szurkolok!!Meli te kis huncut:-D jol tetted hogy elkaptad Apajeloltet lehet h.tenyleg a 13.nap volt!Pixi de jo hogy irtal veled mi a helyzet?Kini lehet hogy egyszerre repedunk en nem tom nekem tegnaptol nagyon faj a mehszajam mert nagyon durvan szexeltunk 3-szor elotte meg ugy jopar napig nem es most alig birok leulni felallni menni is.de azert tegnap is ravettuk magunkat 1-szer :-) de most muszajbol.Irszi tudom hogy nem lehetne de hat ki bir ellenallni?:-D Raadasul a Viktor szexomnias mostmar biztos vagyok benne.Egyre tobbszor esik nekem almaban.Masnap meg nem emlekszik hogy mi volt.De en nem banom nekem naon bejon olyankor olyan mintha egy masik ferfival szexelnek.nem mintha vagynek masra de olyan izgi az egesz.:-DRegebben is volt mar ilyen de mostmar egyre tobbszor.Bar tegnapelott mindharomnal ebren volt:-)csak a 3.-nak az elejen nem de felebredt es emlekszik:-) csak az elojatekra nem.:-) nem baj en emlekszem ;-);-);-)az a lenyeg :-D Most nem tom eldonteni h.ovufajdalmar erzek vagy a nagyon kemeny szex miatt faj...de sztem utobbi.Majd kiderul a napokban.ma van a 14.cn-om.Ja Irszi bejott a noverke igen!tegnapelott meg a haziasszony kotenyes megoldas:-) naon beejottem :-):-):-):-):-) halljatok a kotenyes haziasszony meg jobban bejott neki :-D:-D:-D millio puszikak!!!!
2012. szept. 12. 07:42
 1528/9202 anonim ***** válasza:
86%

sziasztok lánykák!


Írszike, Kalu basszus, lehet, hogy babások vagytok, jaj nagyon izgi :D


Én kész vagyok. Nem volt ovum :( Leesett a hőm ma is két tizedet, tehát fogalmam sincs most, hogy mi a fene van. Ma lenne ovum? Én már nem tudok semmit, csak azt, hogy NAGYON ELEGEM VAN AZ EGÉSZBŐL :'(


Már menekülök a kötelező szexektől, nem akarom. Kikészültem :'(

Meli

2012. szept. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1529/9202 anonim ***** válasza:
86%

sziasztok!Klau,én szinte biztos vagyok hogy baba van a dologban :) Én most járok a 8. cn-en szóval eléggé az elején de közel az ovuhoz :) eddig próbáltam buburékba élni,nem foglalkoztam a babásodással de egyszerűen nem tudok elmenni a felett hogy közeledik a pé :/ egyre izgatotabb vagyok újra,ettől kicsit félek :( dokinál voltam de időpontott csak 3 HÓNAP múlva kaptam :((( szóval annyi az esélyem mint az elmúlt 13. hónapban :(( Ja igen!és találtam egy újabb homeopátiás teát :D málnalevél tea,ugyanúgy kell inni mint a cickát :) már ma be is szerzem és este el is kezdek teázgatni :) napi 2 adagot

Pixi

2012. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 1530/9202 anonim ***** válasza:
86%

Ez az Pixike, ezt már szeretem!!!! Harcra fel, ne halassz el egyetlen lehetőséget sem! Ha nem teszünk érte, nem lesz babánk!

Meli

2012. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!