Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1581/9202 A kérdező kommentje:
tuti hogy neeeem!!!ez biztos.olyan mikroszkopikus ilyenkor ha sikerult ilyesmi nem arthat neki!!Ne felj!nem lehet baj Kini puszi!!
2012. szept. 14. 20:43
 1582/9202 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem alairni :Évi voltam
2012. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1583/9202 anonim ***** válasza:
100%

Évi!!!!!!!!!!!!!! Olyan nagyon örülök neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))))) Nem kaptál képet véletlenül?????????? Úgy imádjuk a babás képeket!!!!!!!!!!!:))))))))))))))) Képzeljétek, tegnap is megszült egy közeli ismerősöm, és egy másik is mostanábanra van kiírva..........

Szilvi, Évi, nektek természetesen nagon örülök, de az ismerőseimnél nem igazán volt tervezett baba, és hát..... kicsit rossz hogy ők nem úgy vigyáztak rá, oda került, aztán jól van, akkor örüljünk ha így alakult... Szóva én is örülni fogok végre ha más minden ilyen ismerős megszül, és nem lesznk körülöttem ilyen "becsúszott, örüljünk" kismamák... Remélem két héten belül megérkezik az utolsó bébi is:) gondoljatok bele, 3 közeli hasonló idős becsúszott kismama, és egy (a barátnőm) tervezett.... kicsit nagy volt a nyomás rajtam néha... A 4 baba közt 1 hónap van:) Tök vicces egyébként:) Mindjárt ki is számolom, úgy látszik akkor nagyon fogékonyak voltak a csajok... Ha augusztus -szeptemberben szültek, akkor december -januárban estek teherbe. Azok a hideg, téli éjszakák:D

Szilvike, ezek szerint Máté, ha kisfiú??? Nekem a Milán a szívem csücske, egyszer azt álmodtam hogy kisfim lett, és Milánnak hívtuk. Persze a férjemnek nem tetszik ez a név... de erre ráérünk ha majd ott tartunk:)

Pixike, én hétfőn végre eljutok megint a természetgyógyászomhoz:)))) A barátnőm kineszteziológushoz járt, amikor a babát tervezték! Nekem tavaj nem segített, de ekkor még egy csomó szervi dolgot nem tudtunk.

Kini, szerintem ilyen korán még nem gonnd a rákszűrés, az biztos! De esetleg ott kérdezz rá, hogy épp készül a csemete, és most vagy pár nappal ovuláció után, nem gond -e ha esetleg terhes vagy:)

Annyira szorítok!!!!!!!

Klau! Meddig bírod ki teszt nélkül? Napot kérek megjelölni, hogy mikor izgulhatunk!!!!!!!!!!!

Meli! De jó lenne!!!!!!!!!:DDDDD

Lányok, én a 20. ciklusnap körül kezdtem mindíg barnázni, az egyértelmű progeszteron hiány.

Eltűnve pedig azért vagyok, írtam is régebben, hogy vége a nyárnak, máshogyan dolgozom és többet (nyáron volt amit haza tudtam hozni, + sokat szabiztam), így nagyon keveset leszek gép előtt. Van hogy naponta többször, van hogy csak 3 naponta. És hát itt van nekem ez a 3-6 hónap üresjárat is..... Irszi

2012. szept. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1584/9202 anonim ***** válasza:

sziasztok lánykák!

Kalu!

Várjuk ki a végét,reméljük a kis bébi dolgozza be magát a nyálkahártyádba:))

Most megint jönnek az izgis napok,drukkolhatunk értetek:D

Kini!

Nem gáz a rákszűrés,ne félj!Nekem a dokim mondta anno mikor mi is terveztük!

Sőt!Én még röntgenen is voltam és ott is kérdezték hogy terhes vayhok-e,mondtam hogy nem,nem tudok rola,de benne van a pakliba!

Azt mondta a dokim arra is hogy olyankor nem gáz az sem,de azért kaptam kis kötényt:)

Szoval ez miatt ne izgulj!

Irszi!

Máté lesz,ha véletlen kislány,akkor Lili,a férjemnek elég furi családneve van,igy nehéz a névválasztás:))

Szilvi

2012. szept. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1585/9202 anonim ***** válasza:

Szilvi!!! Olyan édes nevek!!!! A Lili és gyönyörű!!!!!:)

Én nem írtam lányok, de velem semmi különös, a mensim sehol, már jelét sem érzem. Az a pár napos mensis görcsölgetés volt furi, de betudom annak, hogy a szervezetem emlékezett hogy kéne valaminek történni (mint amikor egy nő terhesség alatt mensizik); de aztán nem történt. Mivel nem is érzek semmi furát, nem is nézegetem, majd hétfőn kiderül, úgyis megyek délután orvoshoz. Puszi! Irszi

2012. szept. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1586/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszikém, nagyon gyanús vagy Te lány! Túlságosan nyugodtan mondod, hogy kimaradt a mensid.... ez gyanús!!! Te tudsz valamit :D Nem vagy babás véletlenül???? Mi ez a higgadtság?????? Lehet, hogy már rég terhes vagy.....


Nekem ma felment a hőm 37,1-re, a 3. dpo-n vagyok :) Lehet megint számolgatni.


Évikém, nagyon örülök a babádnak, tündéri lehet! Remélem, most már megnyugszol picit, ugye???


Kini, nem lesz semmi baja a magzatkádnak, ha rákszűrésre mész :)


Szilvusom, a babusod fiú lesz, én ezt érzem :) És csodaszép neveket találtatok ki :)


Krisztikém mi a helyzet? Kevesebbet írsz ????


Klau, nem fog megjönni!!! Mióta késik????


Pixike, nagyon drukkolok Neked, új hónap és új esély!!!!! Nemsokára ovulálsz és együtt számoljuk megint a dpo-kat :)


Meli

2012. szept. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 1587/9202 anonim ***** válasza:
100%

Köszi Lányok a sok tanácsot!

Irszi: én a héten kezdtem el akupunktúrára járni. Pont a repedés napján szúrt meg. Azt mondta, sokkal érzékenyebb leszek. Éreztem is durván a petefészkekben és a cicim is bedurrant. A progeszteron a gond nálam is. Hétfőn megyek újra. Azt mondta,lehet, hogy már most sem fogok pecsételni. Jajj, olyan kíváncsi vagyok.

Ha nincs baba, jövő hónap, inszem. Mivel másfél éve volt citológia, gyorsan kell csinálnunk. Ezért volt a kérdés :)

2012. szept. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1588/9202 anonim ***** válasza:
83%

Aranyosak.vagytok de sajna megjött:'(

elsem hiszem.Hajnalban arra keltel fel h.nagyot szúrt a hasam,és mikor elmentem wcre akkor megjött:(

pedig úgy bíztam hisz sosem barnáztam ennyit mint most...de ez van! Nekem nem jár h.sikerüljön!!!

4 mm es baba....istenem de jó lehet hallani a szív dobogását!!

Én sosem fogom ezt átélni.!!!!!

Kiakadtam,asszem befejezem a baba projektet!!! Bármennyire is szeretnék kisbabát ,nem birom tovább!!!

2012. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1589/9202 anonim ***** válasza:
100%

Óh, Klau, nagyon sajnálom!

Viszont hidd el, hogy pár nap múlva nem ezt fogod gondolni! Mindennek eljön az ideje! Bár mi lassan 1 éve várunk, de hiszem, hogy ennek is megvan a maga oka!

Kitartás nagylány :)

K.

2012. szept. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1590/9202 anonim ***** válasza:
86%

Nem birom már....pedig ez a barnázás....meg rózsaszínű poty...totál reménykedtem!

Erre tessék....egy napot sem késett mert este megjött!! Iszonyat fáj a hasam! És elvagyok keseredve!!

2012. szept. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!