Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1621/9202 anonim ***** válasza:
93%

nektek küldöm csajszikák

:)

[link]

Pixi

2012. szept. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1622/9202 anonim ***** válasza:

de jó, köszösnjük :D

Meli

2012. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1623/9202 A kérdező kommentje:
Hellobello!:-)Szia Pixi!Koszi a videot!De csak ennyi??Magadrol nem irsz semmit!???Mi a helyzet?Meli!Ne legy pesszimista lehet h. pont most sikerult.Nekem ma fajdogalt a hasam kozepen ahogy szokott ilyenkor a ciklus masodik feleben.Semmi extra.Tobbiek??Hogy vagytok?Irjatok ha tudtok!!Puszikak!!
2012. szept. 19. 20:51
 1624/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt Csajok!Tiszta depi ido van.De legalabb nincs dogmeleg.10.dpo van ma nalam...izgalmasodik a helyzet a napok alapjan de egyaltalan nem izgulok.még.nagyon remelem h.nem lesz semmi gaz.ugyertem ha nem sikerult akkor megjon idoben es nem idegel.ha meg nem jon meg akkor meg legyek mar babas ... azt hiszem ez utan a lapar fog kovetkezni....hat nem rajongok erte persze.Iden marpedig meg kell babasodnunk.meg van akkor hatra 3 alkalom.:-)Mindenkinek megy a drukk!!Ugy szeretnem ha mar azt irnatok h. sikerult!!!!Meg en is!!Es akkor mindenki boldog lenne:-)Remelem h. a bromo nem okoz majd mensikesest ha nincs baba.Meli!Neked hogy van /volt tole?Kesett mar miatta a mensid??Koszi elore is az infot!Puszi Mindenkinek!!!!
2012. szept. 20. 07:23
 1625/9202 anonim ***** válasza:
93%

sziasztok!Kriszti,velem nincs sok minden van kb. 3. dpo-n járhatok,nem tudom de most nem is nagyon érdekel :) ez az időjárás nagyon megvisel már csak ha el van borulva egész nap aludnék,meg új alergia gyógyszert szedek és az összes mellékhatása megvan :/ fejfájás,álmosság és légzés nehézség :// a párom panaszkodik is hogy nagyon horkolok az éjszaka mióta szedem az új gyógyszert :( a párom meg tegnap beatta a felmodását a munkahelyén,ezt nem írnám le miért,szóval most még anyagilag is szűkösebbek lettünk :(

Pixi

2012. szept. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1626/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok kislányok!


Meghaltam majdnem az éjjel. Na jó, túloztam, de valami iszonyatos görcsölés volt nálam. Szerintem vesegörcs lehetett, sírtam a fájadalomtól, mint egy gyerek. Mozdulni sem bírtam. Valahogy még a lábamba is belesugárzott, a jobb oldalam nagyon fájt és érzékeny volt nyomásra elől, de hátulra is sugárzott.


Tuti vesegörcs :(


DE a hőm felment 37,4-re. Napok óta vonalzó volt, 37,1, erre ma reggelre 37,4 volt.


Lehet, csak a hasgörcs miatt.


Meli

2012. szept. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1627/9202 anonim ***** válasza:

Krisztike, a bromotól nem késik a mensi, sőt!

Nekem évekig úgy jött meg előtte, hogy 2-3 napig barnáztam, és utána megjött.

Az első hónapban mikor szedtem a bromót, tök időre jött meg, és semmi előjele nem volt, egy csepp barna sem, és egyből pirosan megjött.

(azért én szerettem ám a barnázást, mert nem ért meglepi, hogy egyből megjön rendesen...)

2012. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1628/9202 A kérdező kommentje:
Juj Pixi ez nem tul jo hir a Paroddal kapcsolatban :-(remelem gyorsan taal munkat es gyorsan helyrejottok!!Meli!Hu de rossz lehetett a vesegorcs!!Unokatesomnak is volt azt mondja nagyon faj:-( sajnalom:-( csak nem fordul elo tobbszor!!Puszi a vesedre:-)<3Koszi az infot hat en is nagyon remelem nem fog kesni tole, de mar mindenfelet olvastam.ma van a 10.dpo.Dwlutan 3/4 kettokor annyira szurt a hasam mintha kessel szurkalnak jo eles fajdalom volt.Ki is kerekedett a szemem!!Aztan meg egesz delutan idonkent szurkalt elesen.De ilyesmi is volt mar :-( na meg 4-5 nap es kiderul :-) Szep almokat Nektek!Puszikak!!!
2012. szept. 20. 20:54
 1629/9202 anonim ***** válasza:
95%

Sziasztok!

Én ma már csak pecsételtem, tiszta hm... csacsi a hasam:D Jujj, úgy vigyázok hogy ne írjak csúnyát!!!!:D

MA egész jó napom volt, szipkázom mindenkitől a babaenergiát (a babaáktól, hogy legyen bennem is, hogy vágyjon rá a testem, a zsigereim). , de tök jól elvagyok. Ahogy meglátok egy babát vagy egy pici gyerkőcöt aki még babásan viselkedik, rögtön elmosolyodok, mert arra gondolok, hogy fennt is már tudják hogy nekem egyszerűen adniuk KELL egy picurt.

Amúgy semmi extra, nekem a fejem fájt a fronttól tegnap nagyon. Ja, és megszült az utolsó rokon:) Juppy!:)

Tagnap 2* nekem is feljött a savam, pedig talán még soha sem, úgyhogy ha nem épp véreznék, én is elbizonytalanodtam volna. Így is:) De felülkerekedek az agyamon, mindíg szédít:)

A férjem első eredménye magvan, találtak bacit, elküldtem a dokinak e-mailban, remélem holnapra meglesz hogy mit kell rá szednie.

Lányok, nagyon izgulok értetek!!!!! Hű, már csak 3 hónapunk van.... na ne!:) Dpo-s drágáim, rajtatok a világ szeme!

Kini, én is amondó lennék hogy kéne pár hónap csak stimuláló gyógyszerrel ha a sperma egyébként jó! Nálam is, Krisztinél is ez van, Szilvi is szedett, és azt hiszem Meli is. Így szokták, általában csak akkor inszemeznem ha így sem jön össze. De az orvosod biztosan jobban tudja:) Mindenesetre nagyon szorítok!

Klau, látod? Mondtam én hogy nem adod fel:) Csak ne akadj így ki ha megjön. Már rohannak a napok, nő a szépséges kis petécskéd!:)

Én egész büszke vagyok magamra, elég jól bírom ahoz képest! Szerdán megyek dokihoz hogy így megjött a drága, így eseménydús a hónapom:) Lessz miért izgulni; fogadjunk hogy nem leszek sokkal okosabb.... Vagy legalábbis boldogabb nem:)

Puszi csajok! Irszi

2012. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1630/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszi drága: nem tuti, hogy inszem lesz! Az az igazság,hogy nekem nem stimu kell. Ezt minden labor kimutatta. A hétfői 21 napos progi 47 nmol/l ami nagyon jó :) Nálam az ösztrogénhiány lesz a gond! Éppen most kaptam frászt, mert 5 nappal a nem várt előtt ma enyhén pecsételtem. Az előbb pedig rózsaszín lett a wc papír :( El vagyok kenődve! Ha hétfőig megjön, nem tudom elkezdeni a kúrát, mert okt 5-10-ig vagyok szabin :( Fogalmam sincs, mit csináljak???

K.

2012. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!