Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1671/9202 anonim ***** válasza:
100%

Krisztike, nagyon drukkolok Neked!!!!! Hátha hozzád pottyant a gólya :)


valóban, így még soha az életben nem volt, hogy leesett a hőm a 10.dpo-n és visszament másnap. Meg olyan sem volt még, hogy 37 felett legyen a hőm, most meg ott van már napok óta. 37,4 is volt, 37,2 is, most 37,1. Hát... messze még a csütörtök és lehet, megint késik egy-két napot.....


Te miért nem csinálsz egy 10-es tesztet??? Nekem amúgy nagyon fáj a cicim, de most iszonyatosan :(

Meli

2012. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1672/9202 A kérdező kommentje:
ju ha meg soha nem volt akkor biztos sikerult!!!!meg faj a cicid is Meli ez tok joooo!!Atyavilag hogy fogunk bogni ha sikerult!!!:-) En nem tesztelek mert csak idegesit :-) Te mikor fogsz tesztelni??????
2012. szept. 24. 10:31
 1673/9202 anonim ***** válasza:
93%

sziasztok csajszik :) köszi Kini az infót,még nem vettem ovu tesztet nem is biztos hogy még veszek csak gondolkodok rajta :) Kriszti,Meli húú de nagyon izgulok értettek :) Klau, de jó hogy a te is ilyen könnyen veszed ezt a hónapot :) csak így tovább,hidd el hogy sokkal könnyebb lesz :)

Pixi

2012. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1674/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok:)

Kriszti,Melusom megy a drukk:)))))

Pixike!Te mikor mész dokihoz??

Jövő hónapban nem akarod kiprobálni a premens bogyót?Jobb mint a teák:))

Viszont a méhpempő is nagyon jo,amit Irszi mond,arrol is sok jót olvastam:)

Irszi!Jelentkezz ám,mit mondott a doki:))

Ja a kérdésedre válaszolva,maradok ennél a dokinál,de egyenlőre még sztk-ba és utolsó hónapban akarok elmenni hozzá magán rendelésre,majd ott megfogadom szülni,Eszlári doki,lehet már hallottál róla.

Nekem bejött,nagyon szimpi is és aranyos,a sogornőm is nála szült.

Mindent bele csajok:))

Utolsó naposoknak,megy a drukk,a többieknek meg a hajrá:)))

Kini!

Irj mi van a dokival és a mensiddel,nagyon izgulok érted!!!!!!:)))

De sztem ha inszemre is kerül a sor,oké lesz ott is minden és valamiért az az érzésem van,hogy elsöre összejön,nem tudom miért,de ezt érzem:))

Puszi mindenkinek!

Szilvi

2012. szept. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1675/9202 anonim ***** válasza:
93%

Sziasztok Lányok, megjöttem a dokitól.

Röviden tömören: inszemináció lesz a jövő hónapban!

Megkaptam a recepteket és még egy vérvételre kell mennem a 3-dik napon.

Clostival kezdem, aztán Menopur injekció 2 naponta, majd UH a 12 nap környékén és az alapján az ovitrelle repesztő szuri, majd másfél nap után inszem.

Nagyon izgatott voltam, hogy mit fog mondani. De mivel az orvosom már beszélt vele, hivatkoztam is rá, ezért gyakorlatilag készen voltak a receptek. Megmondom őszintén, hogy kissé szomorú lettem, hogy eljött az idő. Ugye a nem ezt álmodjuk meg kislány korunkban.

Most még önző leszek, drukkot szeretnék kérni, hogy ha már megjön, akkor kedden vagy szerdán jöjjön meg!!!!

Légyszi-légysziiii :))))

Kini.

2012. szept. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1676/9202 anonim ***** válasza:

Kini Drága! Ha rajtam múlna, akkor jönne meg!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egyébként dehogy haragszom, imádlak titeket, soha sem haragszom!!!!!!!!!!!!!!!!!! ÉS írtam is, én vagyok az értetlen!:) Csak van róla papírom hogy nem, de egyébként igen:P

Nem is tudom mit kérdeztél.... A Women's Creamot én naponta 2* kenem, és az orvos végülis ellenőriz, de nem ezt, hanem minden hónapban megyek UH-kra a tüszőim miatt. Azzal csak az lehet a gond hogy becisztásodsz, de ha havonta jársz többször UH-ra mint én, akkor még nagyon időben észreveszik, és így nem lehet gond! Szerintem nagyon jó krém, és esküszöm rá!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nekem az endokrinológusom ajánlotta. Kérdezz rá a dokidra, hátha. 10.000Ft kb. 3 havi adag, ha napi 1* kened.

Azt is. és az Utrogesztant is abba kell hagyni ha negatív a teszt, mert igen, nem jön meg tőlük. Legalábbis általáben. Van aki így is mensizik, nekem annó nem jött meg amíg használtam, az első hónapban nem mondta a dokim hogy hagyjam abba............

Mást kérdeztél? Nagyon szorítok neked!!!!! Egy ismerősöm első babája is az első inszemre jött össze, most lesz 5 éves Marci:) Puszi csajok!

Jujj de izgulok hogy hova szállnak a gólyák ebben a hónapban:)))))))))))) Irszike

2012. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1677/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Kini orulok h. tul vagy rajta.Tok jo lesz inszem es elsore sikerul a baba!!Ennyi bigyotol amit kapsz mar csak osszejon!Ne legyszomi tudom h.nem olyan jo h. erre kerult sor de legalabb most lehet babad es csak erre gondolj!!!Nagyon drukkolok h.akkor jojjon meg amikor szeretned es h.minden siman menjen...szabik..mensi...inszem...ultrahangok!!drukk drukk Kini mindent bele!!!Nalam ma a barnazas elmaradt.Lehet h. a bromotol minden elozmeny barnazas nelkul megjon holnap.Bar nincs megjon erzesem.Szirkalast ma is ereztem.De az a k*rva cicim nem faj es ez olyanszomoru!!:-( mindegy most nem dolok be a mensinek...varok turelmesen:-).Multhonapban 2 napot kesett es az a 2 nap jajjjj milyen hosszu volt!!!Most nem fog felidegelni:-) Ha nem jon meg akkor szepen varok csutortokig nyugodtan amig a doki meg nem vizsgal.:-)Egyenlore ennyi volt.Azert kerem szepen en is meg a drukkot Csajok bar tudom h.kernem sem kell!!<3<3<3es koszonom!!Puszikak jo ejt!!
2012. szept. 24. 21:21
 1678/9202 anonim ***** válasza:

Meli...nagyon szorítok neked!!!

Pixi.Én is örülök h.nem stresszelek annyit. a babán.Lekotom magam a meloval! Ha jön akkor jön....ha nem akkor majd fog máskor!!!

Tesztelni sem fogok,mert csak idegesíteném magam vele!!

Belefaradtam h.olyan miatt idegeskedek amit Nem tudok befolyásolni...sajnos:(

Este pozi teszttel álmodtam...olyan bodog voltam,felsem akartam kelni:)

nah puszy csajok!!

2012. szept. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1679/9202 anonim ***** válasza:
93%

Sziasztok!Kini,persze hogy megy a drukk!!!! :))) Kriszti,annyira jó lenne már ha jó hírrel jönnél a dokitól :))) Meli,veled miujság? Klau,én is így vagyok vele,legalábbis ebbe a hónapban kíbírom hogy ha jönni akar jönni fog :) Szilvi,év végén juttok csak el az orvoshoz :( Ma éjszaka úgy belehasított a hasamba egy éles nyílalás hogy meg is ilyettem :/ de csak 2 mp-ig tartott csak

Pixi

2012. szept. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1680/9202 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok lányok!


Hát, tegnap este volt egy-két barna foltom. csak WC papíron látni. Kész vagyok. Ma teszteltem, de full negatív.

Nincs baba :'(

Meli

2012. szept. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!