Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1721/9202 anonim ***** válasza:

Hát már nagyon kiváncsi vagyok én is:))Nem Kinié???De jó lenne:)))

De akkor csak irta volna nekünk,szoval nem hiszem hogy közülünk bárkié:))

Pedig jo lenne:))

Szilvi

2012. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1722/9202 anonim ***** válasza:

Most kapcsolok, Kriszti nem lehet, ő már Clostizik. Akkor????????????????

Lányok, a napokban volt az első alkalom, hogy elpityeredtem amikor megtudtam hogy valaki, akinek tök mindegy volt hogy jön-e a gyerek, terhes. Már 3 hónapos........... Még jó hogy nem bánja.........

Mindenkinek nagyon -nagyon örülök aki szeretné, főleg aki régóta. NA de így.......

Meli! Nem kérdezel rá a tubális inszeminációra??????????? Amikor a petevezetékbe juttatják a letisztított spermiumokat. Ott nem baj ha vánszorognak!!!!!!!!!!!!!!!! A kedvemért kérdezz rá! Kisműtét, de nem tudom hogy katéteren keresztül megy-e, vagy csak laparral. Engem nem is nagyon érdekel:) Én boldog vagyok hogy ilyen is van, mérhetetlenül boldog:)

Nekem egy Győri dokit mondott az orvosom aki tuti hogy csinálja. Gondolom tb támogatot (valamennyire) az is. Bár, az a gyönyörű teszt amit mutattál nekünk........... És milyen katéterrel kapod a cuccot? Mert lehet ballonossal is, mint a petevezeték átjárhatóságinál. Akkor jobban bennt maradnak (ezt is a dokim mondta). NAgyon szorítok neked!!!!!!!!!!! Próbálj meg te is kivenni pár nap szabit, vagy inkánn vegyél ki pár napot, utánna meg írasd ki magad egy kamu vírussal. Próbáld ki hogy szinte végig fekszel. Hátha. Úgy örülnék neked! Szeretnék már a boldogságtól is könnyeket hullatni; nem csak a csalódottságtól............. Irszi

2012. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 1723/9202 anonim ***** válasza:
Szilvi! Oké hogy fura lenne hogy mi nem tudjuk, na de miért írta Pixike így hogy olvastuk-e? nagyon gyanús:) Irszi
2012. szept. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1724/9202 anonim ***** válasza:

Sztem is gyanus,ezért is kérdeztem rá:)))

De ha közülünk való lenne,akkor csak nekünk irta volna meg elöször nem????Ezért furi nekem kicsit:))Szted?

2012. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1725/9202 anonim ***** válasza:

Hát igen. De tudod, a hormonok:)

Csajok, szétfeszül az alhasam, mintha görcsölne is picit nem tudom. Hamarosan tüszőrepi:) De jó! A doki még mindíg nem válaszolt........... Kezd telelenni a .......... hócipőm. Ma beszéltem a saját aszisztensével is, és elküldtem a sokadik e-mail címre is a levelet. Ez már genyóság. Ilyet szabad írni?:P

Én most nem számolok dpo-kat, mert a dokim szerint fertőzött spermával még lombikozni sem lehet. De örülök annak hogy lassan repi:) Irszi

2012. szept. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1726/9202 anonim ***** válasza:

Látom ma csak én ragadtam ide:)

Izgulok értetek nagyon Kislánykák! Kini, mi van veled?????????????????????????????????

Emerencia, úgy hiányzol! Írj ha van kedved!!!

Szétmegy a hasam! Tisztára, mintha meg akarna jönni! Tök vicces! Pedig nem ezt kéne éreznem:9 Tegnap előtt néztek, 2 szépséges tüszőcském van, a kisebbik az esélyes:) Mármint hogy megreped, és nam csak egy lufi, hanem van is benne pete:) Csajok, A győri Kaálaiban dr Kőrösit ajánlották nekem. Mármint az orvosom. Tettem fel róla kérdést, na persze senki sem válaszol:)

Inszemes Kedveskéim, ki az orvosotok, és hol lehet őt fellelni? Már csak ha nem titok.:) Irszi

2012. szept. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 1727/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Csajok csak Kini lehet babas most de eselytelen h. Ő irta ki a kerdest mert eloszor nekunk szolt volna!Bar ha megis ő akkor mit banjuk mi kinek szolt csak babas legyen a Draga!!:-)Tenyleg Kini irj mer valamit!!!!Tukon ulunk :-) Puszi Dragaim!Sorozunk a Szerelmemmel:-D:-D:-D:-D
2012. szept. 28. 21:26
 1728/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok Lányok!


Ne haragudjatok,hogy eddig nem írtam (illetve hát értitek) de a hír igaz! A hatalmas öröm 1 napig tartott. Azóta aggódás és sok sok kérdés van bennem! Amióta ott a pozitív teszt, minden nap hajnalban kelek, megy a hasam, tiszta ideg vagyok! Kavarognak a gondolatok a fejemben, mi lesz most? Azt hiszem sokkot kaptam :)

Szilvi, el fog múlni ez az érzés???

K.

2012. szept. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 1729/9202 A kérdező kommentje:
TE ATYAÚRISTEN!!!!!!!KINI!!!!!!!Hat sikerult!!!!!!!!!:-):-):-):-)Orulj nagyon Dragasagom!!!!Jaj en ugy bogok!!!!!Kisbaba kisbaba kisbaba Kisbabad lesz!!!!:-D en is sokkot kaptam nagyon orulok!!!!A teszted nagyon pozitiv Draga!!!Úristen en mondtam h.nem lesz inszem sz*rni az inszembeeee!!:-) Ne aggodj amugy ezek az erzelmek minden normalis embernel megjelennek a ketsegek meg az izgulas idegesseg ezek normalisak es termeszetesen elmulnak!!En meg nem voltam terhes de ez igy van jozan esszel is!!Jaj Kini !!!<3<3<3A Parod mit szolt??????Hogy mondtad el neki???Vagy egyutt csinaltatok a tesztet??Teljesen vegem van:-):-) Sikerult mint a szél ugy babas lettel 2012-ben:-D Gratulalok!!!!!!:-)Irj h.hogy erzed magad mit erzel mik a tunetek aaaaa kis babas Kinink :-)Csajok!!!!!Mit szoltok???:-):-):-):-)
2012. szept. 29. 06:44
 1730/9202 anonim ***** válasza:
100%

Kini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GRATULA:)))))

És ne izgulj!!!!

Szép erős a teszted:))

Amióta babás vagyok,azota megy a hasam:)))

Nem lesz semmi gond,hidd el!

Az első 12 hétben olyan mensis görcseim voltak,hogy én is igy éreztem mint te:))És semmi baj nincs,majd ha már látod a picikédet és lesz szivhangja is,akkor egy kicsit megnyugszol,de addig ilyen lesz,de fékezd magad,tudod az idegesség csak bajt okoz!!!Pozitivan!!!

Én tudod hogy nyugszom meg??

Mondogatom magamnak,hogy miért is lenne baj???Semmi baja nincs,hát itt van velem és én vigyázok rá!!!Nyugi!

Meglásd minden oké lesz,én is tul parázom,de ez természetes:))

Szilvi

2012. szept. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!