Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1771/9202 A kérdező kommentje:
Kedves L ! Neked van a 2 eves kislanyod es volt missed ab.-od mielott kiirtam a kerdest 2 honappal?Bocsi ha nem Te vagy:-) de nekem ennel a hozzaszolasnal mutat 5-ost :-)
2012. szept. 30. 22:31
 1772/9202 anonim ***** válasza:
100%

jó reggelt!nem tudom mennyi esélyem van arra hogy végre nekem is sikerűlt :) ma vagyok a 14. dpo-n a hőm 37.2! Nem görcsölök,még legalábbis :) 2-3 napja visszont elég gyakran járok pisilni,ma reggel is alig bírtam kivárni azt a 10 percet még megmértem a hőmet :/ De nem szeretném elbízni magam :( Meli,még mielőtt kérdeznéd hogy mikor tesztelek kb. 5 nap múlva, egy db 25-ös tesztem van úgyhogy nem lövöm el hamar :) Ki fog utánam jönni?

Pixi

2012. okt. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1773/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!



Ennél a kérdésnél az 5-ös válaszoló vagyok! :-)

Igen 2 éves a lányom és volt missed ab. március végén!

Szerdára nem várom a görbém alapján, fent van a hőm. Feszül és szúr a pocim, sűrűn járok pisilni! Én sem akarom elbízni magam! Ma veszek tesztet, lehet holnap megcsinálom. Drukk mindenkinek! Gratulálok a kismamáknak! :-)

2012. okt. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1774/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!


Szeretem, mikor ilyen kis pozitívak vagytok!

Tessék mindenkinek babásodni!!!!


Új hónap, új remény a számomra.

Ma reggel megszúrtam a pocimat, hát nem volt kellemes és igencsak remegett a tű a kezemben, de kíméletlenül tövig nyomtam a nagy pocakomba :)

Este closti :)


És jöv.hét lekésőbb szerdán inszemináció.


Képzeljétek, írt egy doki, hogy ha 25mm-nél nagyobbra nőnek a tüszőim,az abban lévő petesejt már használhatatlan és alkalmatlan a megtermékenyítésre.

És hogy stimulálásnál mindig kell a tüszőrepesztő, mert különben mindig így fogok járni.


Úgyhogy lányok, mikor eljön az az idő, hogy látom UH-on, hogy már 18mm-es a tüszőm, akkor bizony addig nem jövök ki a doki rendelőjéből, amíg oda nem nyom a kezembe egy tüszőrepi receptet.


Kész! elég volt, hogy hülyét csináljon belőlem. Most babát fog csinálni és kész!!!! :)


Meli

2012. okt. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1775/9202 anonim ***** válasza:

Ja, első inszemnél 40mm után repedtem meg, a második inszemnél meg 30mm után. Úgyhogy eleve el volt veszve.


Spontán, azaz stimulálás nélkül meg 21mm-esen repedek!!!

Tehát nálam nem csak mennyiséget, de méretet is növelnek a stimuláló gyógyszerek :(


Nem véletlenül jött most össze magától, mert saját 21mm-es méretűen repedtem meg.

Nem akarok megint óriási méretű tüszőket gyártani. pedig sajnos megvan rá 99%-ban az esély :(

Meli

2012. okt. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1776/9202 anonim ***** válasza:

nahát kedves L.! Egy nap különbség van köztünk :))) én holnapra nem várom de nekem nem szúrkál a pocim :/ se baj! ez nagyon izgalmas lesz :D Meli,ez az!!! Nagyon büszke vagyok rád!!!! millió puszi neked!!!!!! :))))) meg a többieknek is küldök puszikat ;)

Pixi

2012. okt. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1777/9202 A kérdező kommentje:
sziasztok!Meli legyel kemeny igy is van!!ne hagyd elvesztegetni ezt a lehetoseget !!!!Pixikem olyan jo hogy fent van a hod meg minden!!Nagyon drukkolok h.ne jojjon meg!!!!Jaj Istenem nagyon szoritok!!!!L!Akkor neked is fent van a hod ez nagyon jo!!Varjuk a teszteredmenyt!10-es tesztet veszel?Juj de izgalmas!!!Mindenkepp ird meg az eredmenyt:-)!!Puszi Mindenkinek!!!Hajra Pixi es L!!!Ti vagytok a celegyenesben!!!
2012. okt. 1. 09:09
 1778/9202 anonim ***** válasza:

Kriszti,köszi a drukkot!!!! :))))) Most voltam wc-én és nem barnázok!!!!! :))))

Pixi

2012. okt. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1779/9202 anonim ***** válasza:

Naná, hogy nem barnázol! Nem is fogsz, hisz ott a picikéd :)

Meli

2012. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1780/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok csajok!

Megjöttem a dokitól,nálunk minden okés:))

15+4 hetesek vagyunk,kisbabánk megint arccal lefele érzi jol magát:)

De nem baj,a lényeg hogy okés minden:)

Még mindig nem mutatja meg magát,hogy mi van a lábacskái között:))

Mindjárt rakok fel képet róla:)

Hát lányok megy a drukk nektek,már csak pár nap és kiderül!

Szilvi

2012. okt. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!