Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1781/9202 anonim ***** válasza:

Nos,itt a manócskánkról a kép:))

Jól nézzétek meg és vegyetek mintát,ugyis közös baba,hajrá:))

Ti jöttök,drukkolok mindenkinek:))

[link]

2012. okt. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 1782/9202 anonim ***** válasza:

Szilvi,már ennyi idős?el se hiszem hogy így repűl az idő :D és hogy a mi kis manócskák is ilyen szépen fejlődik :))) észre se vesszük és már izgulhatunk értettek hogy könnyen menjen a szülés :))))

Pixi

2012. okt. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1783/9202 anonim ***** válasza:

Így van, rohan az idő! Pixi most Te jössz :)

Meli

2012. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1784/9202 anonim ***** válasza:

És persze okt.végén meg én jövök :)

Meli

2012. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1785/9202 anonim ***** válasza:

Sajnos nem Meli :(( picit görcsölgetek és elkeztem barnázni :((( meg fog jönni :'( Meli az október vége a Tiéd :) Hajrá!!!!

Pixi

2012. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1786/9202 anonim ***** válasza:

Még nem biztos, hogy megjön! Ne add fel te lány!!!

Meli

2012. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1787/9202 anonim ***** válasza:

Meli belinkelnéd a múlthavi görbéd?

Pixi

2012. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1788/9202 anonim ***** válasza:
83%

Lányok! Nem akarjátok egy kicsit abba hagyni a hőmérőzést?


Meli: az útmutatón, amit kaptam a klinikán, az volt írva, hogy ha a legnagyobb tüsző 18 mm-es, akkor már adják is a repesztőt! Én nagyon drukkolok, hogy most időben adják!!!!


Klau, hogy vagy?


Szilvi: valóban durva, hogy már 15+4 hetes vagy! Soha nem felejtem el, Balatonon voltam, amikor írtad, hogy pozitív lett a teszt!


Kérdés Lányok: kicsit félek,hogy nincs jó helyen a babám. Van infótok róla, hogy mikor derülhet ki, ha valóban baj van?

K.

2012. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1789/9202 anonim ***** válasza:

jó reggelt!!!! :))) Lányok most elöszőr írhatom nektek azt hogy késik a mensim :))))) már csak azért írom ilyen magabiztosan mert nem hinnim hogy 37.3-nál!!!! megjönne :)))) Meg általába 15. dpo-n leesik és cseppeg is a vér a wc-be,de ehelyett még fentebb ment és semmi mensi görcs :)))) Tegnap a párom hozott gumicukrot imádom!!!! de tegnap ahogy etem le kellet tenem mert picit hányingerem lett tőle :(( este meg már 7 órakor azt mondtam én fekszek le aludni :) a párom erre meg rögtön "Még 7 óra se múlt el,hova aludnál?" :D Ma reggel a nagy izgalomba nagyon ment a hasam :/ Kini,én azért nem teszem le a hőméröt mert nekem ez az egyetlen távpontom hogy mikorra ne várjam :)

L. veled miujság?Érzel már valamit? Klau,te hogy vagy?Irszi,Meli hol jártok melyik napon?

El is felejtettem majdnem leírni,tegnap két női ismerösőm megjegyezte hogy a szokotnál is jobban meg vannak duzadva a melleim,pedig ők nem tudják hogy a babával próbálkozunk már 14. hónapja :) ha ők nem mondják én észre se vetem volna hogy megvannak duzzadva :)) Pixi

2012. okt. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1790/9202 anonim ***** válasza:
100%

Pixi, babás vagy, hidd már el :)

figyu, itt a múlt havi görbém, de vedd figyelembe, hogy a ciklus.hu 2 nappal előbbre húzta be az ovulációt, úgyhogy úgy nézd, hogy 2 nap csúszással!!!

Meli


[link]

2012. okt. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!