Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1821/9202 anonim ***** válasza:
83%

köszönöm a biztatást lányok :) de akkor nem értem a görbémet sem :/ amúgy jól elszámoltam magam ma vagyok a 12.dpo-n,de mindegy is mert leesett a ma hőm :( igaz egy órával hamarabb keltem mint szoktam

[link]

Pixi

2012. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1822/9202 anonim ***** válasza:
83%

nem jól számoltam magam

Pixi

2012. okt. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1823/9202 anonim ***** válasza:
83%

Pixi!

Nálam 1 óra hamarabb kelés minimum 1-2 tizedet jelent (kevesebb a hőm ha hamarabb kelek!!!)

A másik: 12 dpo. Nem biztos, hogy már kimutatja a 12 dpo-n!!!!

Nincs veszve semmi. Mikorra nem várod a mensid????

Meli

2012. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1824/9202 anonim ***** válasza:
83%

péntekre nem várom és fájdogálnak a petefészkeim mensi görcsök nincsenek,nem fogok tesztelni többet :( ma tényleg annyira csalódtam hogy ma itthon is maradtam,de így jobb lett :) feltöltődtem energiával :) nehéz lett volna mindenkire mosolyogni miközben idebent annyira fáj :( de most már várom nagyon várom a holnapi napot!!!! :)) NEM ADOM FEL CSAJOK!!!!!!! :)))))) nagyon várom haza a párom hogy hozzá tudjak bújni.Tegnap elment unokatesójához mert már nagyon rég látták egymást és ma délután fog valamikor hazajönni :)

Meli,harcold ki magadnak azt a tüszőrepesztőt!!!!Aztán babásodj nekünk ;) mikor mész legközelebb dokihoz?

L. hogy vagy te teszteltél?

Pixi

2012. okt. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1825/9202 anonim ***** válasza:
72%

Sziasztok!


Megy a drukk mindenkinek!

Remélem szerencsésebbek lesztek, mint én!

Tegnap teszteltem, persze negatív lett, de a hőm lentebb is ment, szóval biztos voltam benne, hogy meg fog jönni, és így is lett sajnos, reggelre megjött! No de majd a következő hónap sikeres lesz! :-)


L. az az Linda

2012. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1826/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sajnálom Linda, a következő hónapban összejön tutira!

Most Pixin a sor, aztán nálam kiderül, hogy sikerül-e a 4. inszem. Remélem, igen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pénteken megyek megint dokihoz. És megverem :) -ha nem adja oda a repesztőmet!

Meli

2012. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1827/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok! Linda, Pixi, sajnálom.........

Meli, nem akarsz orvost váltani?????? Én simán megpróbálnám stimulálás közben is! Vagy ha nem, akkor később. És igazad van, tök jó hogy kiderült hogy nektek is lehet baba! Az összeférhetelenségtől én is féltem, de így mi is kizárhatjuk! ÉS ez nagyon jó! Szorítok neked édes!!!!!!!!!!!!!!! Én tuti pár maszekot felhívnék a környéken, és kisírnám a repesztőt!

Annó én is így váltottam orvost! Stimulált hónap, 13. napon repedés, és a 21. ciklusnapon (7.dpo) kezdtem pecsételni. A dokim szerint nem gond amíg nem vérzek és görcsölök.... MAjd szó szerint sírva hívtam ezt az orvost, akihez azóta is járok, hogy mit mondtak, de én szerintem ez nem túl humánus eljárás. Rögtön fogadott, pedig egy hónapot kell rá várni általában. És akkor írta fel az Utrót is. Persze nem lett baba, de soha többé nem mentem a régi orvosomhoz.

Szilvi: csodagyönyörű a pocakfotód!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2012. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1828/9202 anonim ***** válasza:
91%

Szintén orvosi hiba nem adni repesztőt! Én nem is értem miért nem? Csak egy nyomorult receptet kell felírnia... komolyan nem értem ezt az orvost!!!!!! :(

K.

2012. okt. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 1829/9202 anonim ***** válasza:
83%

sziasztok!!!

ma vegre kaptam.barát cserje kapszulat!!! mikortól kezdjem el szedni!???

2012. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1830/9202 A kérdező kommentje:
Linda sajnalom h.nem sikerult de majd legkozelebb igen :-) Mindent bele!!!Pixike olyan ize vagy hogy elszamoltad magad :-D akkor van meg remeny mi meg mar azt hittuk nincs!!Szoritok h.hő ide vagy oda sikeruljon!!!:-) Melike nagyon kemeny legyel kell az a repeszto menjetek tutira en se ertem ezt a dokit nagyon komoly amit muvel.mit huzza az idodet ossze vissza!!Ne hagyd magad!!Tudomanyosan magyarazza meg miert jobb ha nem kapsz repesztot!!Vagy ervelj sokat neki h.lassa h.kivel van dolga!!olyan novel aki tajekozott es nem lehet csak ugy hellyel kozzel inszemezgetni!biztosra kell menni vegre!egyebkent most felizgattatok ezzel az osszeferhetetlensegi izevel...ha mar halvany pozi a teszt akkor sikerulhet csak a termeszet szelektal ugye...lehet h.megis fogok tesztelni kivancsisgbol ebben a honapban.Ha megse marad meg legalabb afelol h.jok a sejtek egymashoz nem lesz ketsegem.:-) Majd meglatom:-) Puszi Mindenkinek!!!
2012. okt. 3. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!