Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1871/9202 anonim ***** válasza:
85%
Lehet hülyeség, de vegyél a neten repesztőt!!! Több mindenki árulja!!!
2012. okt. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1872/9202 anonim ***** válasza:
83%

Meli,szerintem keress egy másik orvost!ezt a bunkót meg hagyd a p*ba,hogy lehet ilyen egy orvos??? :@

Én olyan náthás vagyok lányok itt nyomom az ágyat :( lázasnak érzem magam de akárhányszor mérem meg a "lázamat" még hőemelkésem sincs,pedig szétrobban a fejem,ráz a hideg és aludnék.Nem merek be venni gyógyszert

Pixi

2012. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1873/9202 anonim ***** válasza:
83%

Pixi vírus van

Én is beteg vok!!

Én sem vok lázas de kibuktam.Alig bírok alni,folyton raz a hideg stb....

én sem szedek gyógyszert,majd jobb lesz

Amugy mikkor kell megjonni a mensidnek??!?

lemaradtam.

2012. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1874/9202 anonim ***** válasza:
83%

Klau,ma kellett volna megjönnie :)

Pixi

2012. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1875/9202 anonim ***** válasza:
83%
nah....akkor.reméljuk h.nem a betegség miatt késik:)
2012. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1876/9202 anonim ***** válasza:
83%

Pixike! Nehogy bevegyél valamit!!!!!!!!!!! Forró, mézes citromos tea, és nyomd az ágyat! a hétvégén kifekszed! Ott van a kis huncut, majd meglátod!!!!!!! Ez is tök normális, hogy lázasnak érzed magad, de nem vagy az! JAjj, úgy izgulok! Látod, tudtam hogy nem jön meg!

Betti, Szöszi, üdv a csapatban!

Kini, kérj képet, vagy vigyél fényképezőt, hogy lakaphasd!:)))))

Szilvusom, tudom hogy drága a tudodki, de miért nem mész hozzá? Egyébként Pesten "minden utcasarkon" van 4D-s UH, és 10.000_Ft-tól. Szóval bár olcsóbb, de az üzemanyaggal ugyanott vagy. Ez az áldott jó ember pedig még képet is ad, rendes fotópapírral!:)

Kriszti, neked esküszöm, erényövet kéne felvenned! Hajdan, lánykoromban én is ilyen nimfomán voltam, mostanra nem is tudom... mérséklődött:P Gondoljatok arra, hogy akkor a legjobb a sperma, ha picit hagyjátok odabenn. Csk pár napot! Úgyhogy akkor ebben a 2 napban pihi!!!!!

Meli! Ez nem orvos, hanem egy sarlatán! Miért nem váltasz????? Vagy nem tudom ki írta, de igaza van: vegyél a neten! Nemm szabad feladni! Tessék keresni egy meddőségi intézményt, vagy egy endokrinológust ha úgy alakulna hogy megint próbálkozni kell.

Klau, tök jó hogy az esélytelenek nyugalmával várod a mensit:) Én is így vagyok vele, csak most nem így fogalmaznám meg, hanem hogy megszállt a lelki béke. Újfent. HA nem tudnám hogy mi a helyzet, tisztára be lennék sózva. Gondolom számít hogy kenem a krémet, ovu óta folyamatosan mensigörcsök gyötörnek. Csak most cicitünetem nincs. Már ara vetemedtem, hogy visszaolvastam önnmagam...... Jó kis vicces kedvemben vagyok!:D Puszi csajok, jó éjjt! Külön puszi a két porontynak:) Irszi

2012. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1877/9202 anonim ***** válasza:

jó reggelt :) Irszí nem is merek semmilyen gyógyszert bevenni :/ pedig már 3 napja szétrobban a fejem :(( a hőmre most sajnos nem alapozhatok mert jött ez a megfázás de azért továbbra is mérem.Hál Istennek ma se jött meg a mensi szóval most már késik :)))) Most már egyre jobban és gyakrabban érzem a mensi szerű görcsöket :( Ugye nem befolyásolja a megfázást az estleges mensit?

Pixi

2012. okt. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1878/9202 anonim ***** válasza:
83%

Nekem eddig nem.befolyásolta,mindig időben megjött!

De viszont az egyik ismimnek 4 napot késett,amikor beteg volt.

Szóval sztem ez ember függő

2012. okt. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1879/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Pixi remeljuk nem a virus miatt kesik.Hallottam rola en is h.van ilyen virus a kollegaim kozul is van egy akit nagyon elkapott.Hala Istennek elment orvoshoz es nem fertoz meg minket :-)Gyogyulj meg Draga igyal sok teat meg agybam legyel muszaj mert akkor hamarabb elmulik!Szoritok h.ne jojjon meg!!!Nagyon izgi ma is ugy vartam h.mit irsz ugy feltem h.rosszat irsz de ez naon jo hir!!!gondolom a hod az egekben van jaj nagyon drukkolok Pixike!!!Irszi igazad van:-Derenyovet kellene hordanom :-D tudtam h.le fogsz b*szarintani :-) igazad van ...de tegnap nem volt semmi ugyh.buszke lehetsz rank :-) ma meg mar kotelezo :-) erzem mar h.feszit a letefeszkem...hat ma vagy holnap reped sztem remelem!Imadom amikor megreped a 11.vagy a 12.cn-on mert akkor hamarabb eljon a lutealis vege es nem kell annyit izgulni :-) Meli minden jo lesz a kuty macska rugja meg!!!Tessek pozitivnak lenni!Ha most nem sikrulne ne adj Isten akkor meg az orszagban sok sok nogyogyasz van.keress masikat!ez halal komoly!a sajat erdekedben!!!mar Irszi is egy csomoszor mondta h.van vmi doki akit ajanl neked!!Vagy ha azt nem akarod akkor mindegy csak masik legyen!!Azert remeljuk nem lesz ra szukseg es sikerul!Latod Kininek is azt mondta a szurkalos ember [az akupunkturas:-D ] hogy nincs eselye abban a honapban amikor babas lett:-)en mondta neki h.ne higyjen neki :-)tuszok ide vagy oda ossze fog jonni Meli es csak ez lebegjen a szemeid elott!!Jo? Helyes. :-)Na azert!!! :-)Szoritok!!! Kinim!Eldontotted mar h.mikor mesz a dokihoz?Olyan izgis!Jol vagy amugy?Irj nekunk mindenfelet amit erzel olyan nagyon jo olvasni es remenyt es erot adnanak a szavaid :-) Szilvi ti hogy vagytok?Ugye azonnal megirod amikor megmozdul a Kicsikenk ?:-)Puszi Csajok!!!
2012. okt. 6. 08:46
 1880/9202 anonim ***** válasza:
86%

Túl korai volt az öröm :'(( megjött :"(((

Pixi

2012. okt. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!