Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1891/9202 anonim ***** válasza:
83%

Pixi.ez naon.édes:)

Ma vagyok a 11 dpon. Szerdán mensi:(

ahh ezt nem.szeretem!!

Meli.én naon szoritok!!:)

hányinger? az nem a legjobb de...elmulik majd!

Bár én lennék a helyedben:)

2012. okt. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1892/9202 A kérdező kommentje:
Meli koszi a tippet ma is meg rahuzunk Apaval:-) Szerintem is megrepedt tegnap mert faj a hasam ugyhogy ma vagyok az 1. dpon :-) es igen jo lesz ha kiderul h.nem vagyunk osszeferhetetlenek :-) ezert most tesztelni fogok csak azt nem tom hanyadik dpon kezdjem.Lesz 10 teszt.lehet h.mar a 10.dpon elkezdem a tesztelest:-) miert ne<?ha nega lesz akkor nem keseredek el ugyse!!!:-)mar kezdem megszokni h.nem jon ossze.Kini Draga ugy sajnallak h.szarul vagy :-( biztos nem kellemes de hat mit tudunk csinalni semmit.Szoritok h.hamar elmuljon es problema es rosszulletmentes legyen az edes babavaras<3<3<3!!Szilvi olyan aranyos h.mindig segit neked meg mi tobbiek is szeretunk es irunk neked mindenfelet!!:-) Olyan nagyon orulok nektek Neked meg Szilvusnak h.most megint alig latom h.mit irok a konnyeimtol!Akkora erot ad h.sikerult Nektek!!!Ez a vilagon a legnagyobb boldogsag!!!!Szilvi lehet h.tenyleg a Babucinkat erzed mar de meg kicsit nolni kell neki h.hatarozottabban erezd!!Jaj nagyon izgalmas lehet!Majd az elso komolyabb rugas :-D hu es barmelyik nap lehet mar nemsokara en tisztara be lennek sozvaaaaa :-) biztos te is izgulsz :-) Kini ja a tesztek....hat most mar mindegy megrendeltem.ez lesz.de ha ne adj Isten nem sikerul akkor olyat rendelek amilyet te.Most mar nem tok mit tenni.Amugy azt is a neten lehet venni?es az is ilyen olcso?? Elore is koszi a valaszt :-) Jaj de jo lenne ha tegnap este megfogant volna a Kisbabank:-) ez mar az 5.clostis honap....hat nem gondoltam volna h.ennyire nem segit a clost.De nem kiabalom el,lehet h.most osszejott!Meli szurkolok nagyon az inszem miatt!!!!!Remelem most mar megbabasodunk mindannyian!Pixike nagyon eros Csajszi vagy buszke vagyok Rad en is!!!Igy lehet babasodni ilyen pozitivan!!!!!!Egy Kisbaba sem akar elkeseredett anyukahot erkezni!!!Olyan jo h.igy allsz hozza!Kis ido mulva ovud lesz es egy ujabb esely!Dokival kapcsolatban nem gondolkodtal el Pixi!!???Nem akaraz elmenni???
2012. okt. 7. 12:16
 1893/9202 anonim ***** válasza:
83%

Kriszti, én is neten vettem a 10-es tesztet. De most máshonnan, mint múltkor.


Nekem a 10-es teszt a 10.dpo-n full negatív volt. A 11.dpo-n pedig láttam a 2. csíkot nagyon-nagyon halványan, de ha pici fény elé tettem, full rózsaszín volt, tehát nem száradási csík. És megnéztem másikkal is és akkor is ott volt halványan. DE aztán kezdtem vérezni, és hát..... :( csúnya vége lett.


DE nem hiszed el, hogy mekkora erőt adott!!!!! Valami hihetetlen bizalommal megyek neki a 4. inszemnek! Muszáj sikerülnie!!!!!!


Klau, ne írd már, hogy szerdán mensi. Nem biztos, hogy megjön!!!!!!!!!!

Meli

2012. okt. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1894/9202 anonim ***** válasza:
83%
Meli nincs semmi tunetem! A cicim is alig fáj!!
2012. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1895/9202 anonim ***** válasza:
83%

Meli siess hozzánk majd kedden az eredményekkel :))) Én szinte biztos vagyok hogy ez az inszem is sikerülni és most a baba is veled marad!!!! Kriszti,de próbálok más orvost keresni ha nem más átmegyek egy másik városba :)

Klau,én annyira lennék a helyedbe :) alig várom már hogy újból 10. dpon legyek :) ne írd le ezt a hónapot :) Szilvi,te szetted premens tablettát igaz?Mennyiért?Szeretném majd beszerezni mert én itt a netten 2600 Ft-ért láttam

Pixi

2012. okt. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1896/9202 anonim ***** válasza:

Lányok!El se hiszem hogy mi történt velem most!Épp zuhanyoztam mikor kipottyant belőlem egy kb. 1 cm-es fehér zsinorszerűség ami körűl vérdarabok voltak :/ mi lehetett az?Írjatok valamit,mi a véleményetek?

Pixi

2012. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1897/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt Csajszikak!Pixi!Ami kipttyant gondolom a mehnyalkahartyad egy darabkaja lehetett.Nekem is szokott oyasmi lenni.Ne ijedj meg tole normalis.Meli koszi a tesztel kapcsolatos dolgokat!!Istenem de jo erzes lehetett latni azt a csikocskat!!Mar en is ugy varom a 10.dpot!!Mar eldontottem h.akkor probalok egyet:-)kivancsisagbol:-)Most nagyon erosnek erzem magam nem fognak idegesiteni a tesztek es kesz :-) Nem tom amugy nekem tegnap is fajt a hasam kozvetlen szex utan pedig ovatosak voltunk.Nem annyira nagyon mint az elotte valo este,de hatarozottan.Lehet h.megse repedt meg akkor?Vagy most egy masik repedt meg?Pffff nem tom most mi a helyzet.De majd ahogy telnek a napok kiderul.Kisparna volt ezerrel :-) Meli majd irj h.mi a helyzet!Puszikak Mindenkinek!!!
2012. okt. 8. 09:57
 1898/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok!


Krisztikém, akkor tuti megrepedtél, amikor érzeted, de az is nagyon lehetséges, hogy most a másik is repedt. Általában 3 napon belül reped a többi tüsző is, ha megreped az első!!!


Figyu, fogadj meg egy jó tanácsot!

Akkor tesztelj, amikor már betöltötted a 10.dpo-t. Ha épp aznap reggel kezded a 10.napot, akkor kizárt, hogy mutasson bármit.


Látod, nekem is csak a 11.dpo reggelén lett pozi. Bírd ki könyörgöm, csak a 11.dpo-n tesztelj!


Amúgy ma mondta a doki, hogy csak akkor kezd HCG termelődni, ha a baba már befejezte a beágyazódást és ez legeslegesleges leghamarabb a 10dpo után kezdődik!!!!

Ezért írtam, hogy 11.napon tesztelj leghamarabb..


Ma voltam UH-on. És képzeljétek el, csoda történt. Agyban nagyon koncentráltam, hogy lassan és nagyon lassan nőjenek a tüszőim. És persze elcsaltam az injekció felét. MIndig a felét adtam be annak, amit a doki előírt.


És láss csodákat! Ma vagyok 12.ciklusnapon és van 5 db 16mm-es tüszőm.


Ez azt jelenti, hogy ha minden jól megy, szerdára 20-21mm-esek lesznek, szerintem az pont ideális az inszemhez, nem?


szerintetek is jó a 20-21mm-es tüsző az ovulációhoz????? És persze az inszemhez?????


Úgyhogy csajok, ma és holnap szúrnom kell (az eddigi adagom 8 szuri lesz összesen ezekkel együtt ebben a hónapban + 5 closti) és hát remélem, szerdára megnőnek szépen a kellő méretre és persze bízom benne, hogy meg is repednek aznap!!!!!


Drukkoljatok nagyon csajok!!!!!



Meli

2012. okt. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1899/9202 A kérdező kommentje:
Meli ez tok jo!!!!Ugyi vagy!Az a meret sztem tokeletes lesz!!!!Juj de ugyi vagy buszke vagyok rad!!:-) Nagyon izgi lesz most sikerulni fog meglasd!!!:-) Ok kibirom a 11.dpo-ig :-) Ma vagyok a 2.dpon elmeletileg tehat mar csak 8 nap es a 9.nap reggel teszt :-) a 11.dpon :-) De jo lesz!Mar csak azon izgulok h.mikor hozza a postas a teszteket :-)Remelem itt Pesten is reggel jonnek amikor meg ithhon vagyok mert nem igazan rendeltem meg igy semmit ide.:-)Ma meg holnap kesobb megyek dolgozni de utana mar reggel 8-kor elhuzok...hat jo lenne ha holnap hozna.Azt irtak h.a megrendeles feladasatol 3-5 nap.Szombaton rendeltem ugyh.holnap lesz a 3 nap.Jo lenne ha mar meg lenne :-) Szep napot Nektek!Pusziii!!
2012. okt. 8. 10:59
 1900/9202 anonim ***** válasza:
86%

Sziasztok! Meli, gyönyörűségesek a tüszőcskeméreteid! 20-22mm -esen a legideálisabb a repedés szerintem!!!!!!!!!!! Olyan jó, doktorálhatsz szerintem! Ügyin megoldottad a gyógyiadagolásodat!:)

Kini, de jó neked hogy ilyen rossz neked!:) Azt olvastam, hogy aki rosszul van nagyon az elején, annak nagyon jól beágyazódott a babája! Igen, ez van akinél ilyen nehezen megy........... Veled vagyunk lélekben. nyilván jobb lenne kellemesen megálni az elejét, de a babáért mindent:) Ha nagyon rosszul vagy, azért menj orvoshoz, nehogy bajod legyen (kiszáradás).

Klau, csak pozitívan! Kriszti, tuti repedtél, hajrá!;p

Szilvi, biztos hogy már a mocorgását érzed! Olyan nagyon jó neked!:)

Lányok, én pedig meghülyültem:) VAlaki írta, hogy bővebben részletezzem a dolgaimat. Azért nem tettem eddig, mert... tudjátok. Esély nélkül minek?

Rögtön folyttom... Irszi

2012. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!