Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1931/9202 anonim ***** válasza:
83%

Írszike, múltkor is mikor babás lettél, olyanokat írtál, hogy mintha szőrszálat húznának a hasadon... emlékszel?


Tuti babás vagy, de könyörgöm, tesztelj már egyet!

Meli

2012. okt. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1932/9202 anonim ***** válasza:
83%

Meli.én naon sajnálom!!

Sztem a nő doki cseszte el...még ne add fel!

Én naon szoritok neked tényleg

2012. okt. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1933/9202 anonim ***** válasza:
10%

Szilvi,endo dokihoz kértem időpontot.De venni fogom a Premens tabletátt amit ajánlottál

Pixi

2012. okt. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 1934/9202 anonim ***** válasza:
84%

Pixi!

Kérj időpontot nőgyógyra!!!!

Addig ne szedj semmit,lehet felirja a clostit!

Minek endodoki?Hát nem is biztos hogy menned kell oda!!!

2012. okt. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1935/9202 anonim ***** válasza:
10%

de a clostilt nem csak akkor fogja felírni a doki ha a páromat is kivizsgálták?arra meg várhatok mert ő ugyse fog elmenni :(

Pixi

2012. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 1936/9202 anonim ***** válasza:
83%

Nem biztos,dokira válogatja!

De nem értem hogy miért endodokihoz akarsz menni,majd a nődoki elküld oda ha van rá ok!Ne diagnosztizáld magad,oda menj ahol segitenenk babát csinálni!!!

2012. okt. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 1937/9202 anonim ***** válasza:
91%

Pixi, ezt én sem értem, hogy miért mész endodokihoz?

Van róla vérleleted, hogy hormonzavarod van? Azok mennek endodokihoz!


Magas a TSH-d? Vagy pajzsmirigyed van??? Nem is értem.


Lehet, neked is egy adag closti meghozná a babát.

2012. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1938/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Meli ne csuggedj!!!Attol meg sikerulhetett ne add fel a remenyt!!!!! Szilvi!Koszi a megerositest igen most tesztelek:-)Remelem baba lesz :-):-OHehehe mar annyira jo lenne ha sikerulne:-) A hasikam fajdogal olyan ovus es megjon erzes egyben de nem mindig erzem.A cicikem meg erzekeny.Ezek vannak jelenleg az 5.dpon.Pixike sztem is nogyogyaszhoz kell menned mert lehet h.felirja a clostit csak ugy is.van olyan.hallottam olyat is!Gondolod h.a Párod nem menne el a.sperma vizsgálatra???Beszéltél már vele erről?Vagy honnan tudod h.ő.n.menne el?Ha babát szeretne akkor neki is.oda kell tennie magát!!Ezt beszélt meg vele szerintem .Irsziii mi a helyzet????
2012. okt. 11. 20:35
 1939/9202 anonim ***** válasza:
10%

Lányok,én csak azért gondoltam hogy endo dokinál kezdem mert a babásodáshoz a hormonoknak kell hogy rendbe legyen.A másik meg a családban is több női tagnak pajzsmirigy problémája van és anyukám is nyagat már pár éve hogy menjek el orvoshoz,mert vannak rá utaló jelek (pl. vastag a nyakam,hízok-fogyok,a mensim és késett állandó jelegel,bár mióta ittam a cicka+palástfűvet beállt 30. napra) Páromnak már párszor felvettem a vizsgálatot ő erre mindig azt mondta vele inden rendben,lehet igaza van mert már volt valakije aki terhes lett csak elvetélt,hát ennyi :)

Pixi

2012. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1940/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt!Pixike ez mind OK amit leirtal vagyis ugy ertem ertelek de ami a csaldban volt arra annyira nem lehet alapozni lehet h.neked tok mas a szervezeted.Nodokihoz mennek eloszor a helyedben.A Parodnak meg azota barmi lehet a spermajaval egyszeruen meg kell nezetni ha masert nem akkor azert h.teged kezelhessenek tovabb.Ennyit mar csak meg tesz a Babocaert!!Ha nem akkor hogy akarja a kisbabat???Sztem ez a minimum a reszerol.Nalunk sem volt ez kerdes.Egyedul attol felt nagyon a Viktor h.belenyulnak a fenekebe:-) szegeny:-) de nem nyult bele a doki mert azt mondta h.nincs ra szukseg,olyan jok a spermai.Tiszta tenyeszbika!Milyen buszke lesz majd magara a Parod ha rola is kiderul h.tiszta tenyeszbika :-D nem ?:-)Raadasuk a mintaadaskor en is bementem am vele hmmmmmm izgis volt :-) Lehet ezt is pozitivan felfogni :-)Csak akarni kell:-) Sztem beszeld meg meg vele.De csak akkor ha a nodoki maskepp nem ir clostit es akkor majd ugy is latni fogja enelkul a lepes nelkul teged sem tudnak kezelni vizsgalni es meg fogja tenni azert mert egyszeruen szeret es kesz.es akarja a babat.en ezt gondolom.Drukkolok nektek egyreszt h.menj mar el a dokihoz masreszt ha ugy van akkorr e teren is dulore jussatok!Rakszuresre menj el es beszelj az orvossal.Mondd el neki h.szeretnel babat de nem jon.Mindent.A homerozest.Mindent.Legyel nagyon hatarozott es lassa rajtad h.fel vagy keszulve.Mindent bele Pixikem!!Jajjjj nalam ez a 6.dpo.A hasam ovu ota fajdogal.A cicko erzekeny...ugy az egesz nem csak a bimbi.Most ebben a honapban azt mondtam magamnak h.sierulni fog es kesz!:-) Ma megyek a tesztekert :-DUgy varom mar a 11.dpot :-). Mar csak 4-et kell addig aludni :-) Mindenkinek megy a drukk foleg neked Irszi most te vagy a celegyenesben!Irj sokat sokat h.miket erzel!!!!Puszikak!!!
2012. okt. 12. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!