Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 1981/9202 anonim ***** válasza:
86%

Krisztám!

elég közhely lenne ha azt irnám,hogy fel a fejjel!

Tudod nekem hány negativ tesztem volt???Te jó ég!!Melusom tudja...

Lőttem el a teszteket sorba,mert nem tudtam megbékélni a tudattal hogy hónapról hónapra nem sikerült!

Kinoztam magam azzal,hogy olvasgattam a kérdéseket itt és néztem mások tesztjét hogy vajon most pozi vagy nega...

Állandoan erre gondoltam mint te,hogy nem létezik,hogy ennyire akarjuk és várjuk és nekem mindig hómező a tesztem...

Nagyon nehéz beletörödni,tudom...

De gondolj arra,hogy még csak a 10 dpo!

Akkor még nekem is nega volt,sőt a 13.napon is időntuli halványka:S

Szóval a remény még ott van!

Mellesleg,ha nem sikerül,akkoris lesz még pozi a teszted,ha nagy gond lenne nálad akkor már a vérképből kiugrott volna!

Várat magára a babóca:)

Mint nálunk,látod,a sok hisztim ellenére,csak sikerült összehozni egy halvány pozi tesztet,ez volt a vágyam és addig koncentráltam rá és addig agyaltam rajta még bejött:)

Fel a fejjel,meglásd lesz az a teszt neked is pozi:))))

Kini!

Jelentkezz tényleg mert én is izgulok,hogy mi van!!!!

Irszi Megy a drukk mára:)))

Szilvi

2012. okt. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 1982/9202 anonim ***** válasza:
83%

Gyors bejelentkezés: még mindig bent vagyok! Otthonról jelentkezek.

K.

2012. okt. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1983/9202 anonim ***** válasza:
83%

Kini olyan rossz h.még mindig bent tartanak!!! Remélem hamar hazajosz es elmondod mivan veled...

Csajok érzem ah.nőnek a tuszoim:) olyan izgatott vagyok:)

2012. okt. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1984/9202 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok :) végre jellentkeztél KIni :) most már egy kicsi megnyugodhatunk hogy jól vagytok :) Klau én is érzem hogy nőnek tüszőim :)))) szurkálgat a petefészkem és vasárnap ovu :)) eddig így alakul a görbém bár ez még semmi

[link]

majd te is linkeld :)

Kriszti ugyanígy vagyok én is akár csak te :( DE vegyünk példát Szilviről és Kiniről :) ők már kismamák és nekünk is fog sikerülni 1x :))) Meli én már csak abba Bizakodok hogy tényleg csak a nő rontotta el olyan nem lenne jó ha lemondanál a babáról :((

Pxi

2012. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 1985/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok kislányok!


Kriszti, Klau, Írszi, Pixi és Én, BELE KELL HÚZNUNK!!!!

Már csak öten vagyunk, akinek babásodni kell még az idén!

ez pedig abszolút nem lehetetlen dolog.


Úgy ahogy Szilvusom írta, ezer és ezer sikertelen tesztelés után sem adta fel, annyira rá volt kattanva a babára, hogy összejött neki!


És nekünk is össze fog jönni :)


Puszi mindenkinek!


Meli

2012. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 1986/9202 anonim ***** válasza:
83%

Hidd el.Meli azon vagyok:)

remélem most sikerül majd:)

2012. okt. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 1987/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Kini, jó hogy írtál, bár sokat nem tudtunk meg...:) NAgyon izgulunk értetek! Remélem jól vagy! A baba biztosan jól van, ők ilyenkor nagyon jól vannak, de ezt már írtam:) Volt egy ismerősöm is ugyanígy kórházban, egy éves azóta a nagylánykája:)

Képzeljétek, sikerült elintézni a vizsgálatokat, és így át is kértem korábbra az időpontunkat:) Már október 31.-én mehetünk!!!:) De jó!

Kár hogy az anyagiakkal nem számoltam, már rettentő módon vásárolok Mikulásra és karira is! Úgy imádom az ünnepeket! Alig várom hogy feldíszíthessem a lakást!!!!!:)

Kriszti, semmi gond, korai volt, de ezt te is tudod:) 2-3 napot várj. Bár van teszted! És az ötlet szerintem nagyon jó, amit kitaláltál! Kicsit máshogy állnak az emberhez így -egy biokémiai terhességgel a háta mögött-, és később egy csomó felesleges vizsgálattól is megkímélem magam. Remélem....

Szorítok nagyon! 6. ciklusnap, kedd körül repedek! Ha érik tüszőm...:/ Puszi! Irszi

2012. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1988/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Koszi.Szilvi a biztatast tudom tudom c,sak tudod ;-).na.ezt jol megmondtam :-D Pixikem neked is.koszi mindent olyan edesek vagytok.Meli is meg Irszi is!Meli orulok h.a regi vagy!;-) Irszi vegre egyjo hir.es akkor okt vegen mit fognak csinalni?mi lesz a kovi lepes?de jo de jo h.hamarabb szereztel.idopontot mint szamitottal ra!!!:-)Ennek orulok nagyon!!Hat mar en is annyira nagyon varom az unnepeket.ugy imadom feldisziteni a lakast meg otthon Anyaeknal.a hazunk mindig karacsonyi fenyekben ragyog :-D mar vagy 2 hete azon gondolkodom en is mit-hogy lehetne meg szebbe tenni mint tavaly :-)Mikulast is imadom.:-D:-D Nekem tovabbra is.gorcsizik a hasam alul.es kozepen erzem hatarozottan.Olyan franya.ido van h.nagyon almos is.vagyok.ugy erzem folyton h.na most elalszom.majd meg fagyok.azbelobb elaludtam.20.percre veletlen pedig csak pihentettem volna a szemem.arra ebredtem h.raz a hideg es megfagytam.nagyon szomorkas ido van sztem most ez mindenkit kiütott.Cicikem.tovabbra is feszulget plane ha raz a hideg.folyasom is tobb mint szokott.Szilvi az olyan biztato h.neked a 13.-on lett pozi a teszt...nem tom mi van nalam majd kiderul.nem tudok semmi okosat irni.:-(:-) Sztem alszom mert mindjart kiesik a telefon a kezembol.
2012. okt. 16. 16:54
 1989/9202 A kérdező kommentje:
Ja es ma reggel is par percig emelyegtem meg az agyban mikor ebredtem.ugy ereztem hanyni kellene.es megtelt a szam annyi nyallal h.alig birtam lenyelni.fuj. Na ez kimaradt a beszamolobol. Regen volt a ma reggel.:-D
2012. okt. 16. 16:57
 1990/9202 A kérdező kommentje:
Jaj Kini.annyira vartam h.irj latod most meg elfelejtettelek.Nagyon orulok h.irtal Draga legyel jobban drukkolunk neked h.minel hamarabb hazamehess es kis boldog legy nyugodt kornyezetben.Vegre h.irtal!!
2012. okt. 16. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!