Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2011/9202 anonim ***** válasza:
95%

Szia Vica!


Nagyon örülök, hogy írtál! Nekem is előző házasságból van két nagy gyerekem, (17 és 11 évesek) és a mostani páromtól szeretnék közös babát, 7 és fél éve próbálkozunk.


Remélem, összejön a babátok minél hamarabb! Nem akarod megint megcsináltatni az átjárhatóságit?????

Nekem csináltak, de minden rendben van, mégsem jön a babánk 4 inszem után sem :(

Meli

2012. okt. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2012/9202 anonim ***** válasza:

Szia Vica:)))

Lányok!Vicának én szóltam,hogy csatlakozzon hozzánk,és kicsit öntsetek egy kis lelket bele,mert ő is azzal küzd mint mi:))

Fogadjátok szeretettel:)

Én most huzok,mert dokihoz kell mennem és megnézem a manócskát,hogy még mindig pofával lefele van e,vagy már mocorgott egy kicsit:)

Majd jövök és mesélek:))

Pusssssz:

Szilvi

2012. okt. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2013/9202 Vica-77 ***** válasza:

Szia Meli!Hát az nagyon hosszú idő!És mit mondanak mi lehet az ok?

Félek újra műtétre menni :( meg hát 2010 február óta csak nez záródtam el megint..:( azóta nem volt semmilyen nőgyógyászati gondom.

2012. okt. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2014/9202 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tuti nincs semmi baj, nem hiszem tényleg, hogy elzáródtál.

Nálunk én totál rendben vagyok, minden szuper, a clostis hónapokban mindig van 9-12 tüszőm, csak a párom már túl idős és nagyon rosszak a spermái, de a legnagyobb és fő baj az, hogy olyan sűrű a spermafolyadékja, hogy nem képesek kiszabadulni belőle a spermiumok, és képtelenek mozogni is abban a sűrű cuccban.

Természetes úton nagyon nagy csodával tudnék terhes lenni, de múlt hónapban azért sikerült, volt halvány pozi tesztem, csak sajnos vetélés lett a vége, hatalmas vérzéssel :(


Most meg a 4.inszememet cseszték el, a spermaelőkészítésnél 380millió spermiumból csak 100.000-et hagytak életben, az meg nulla :(

Meli


De figyelj, itt a csapatban minden hónapban, érted? minden hónapban valaki pozitívat tesztel :)


Te is fogsz, ez tuti!!!!

2012. okt. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2015/9202 Vica-77 ***** válasza:
83%
Sajnálom nagyon!Néha a dokik is nagyon hülyék tudnak lenni....ha nem megyek utána és maradok itt még most se lenne Noémi sem :( De fiatalabb én se leszek.És bánt hogy nem sikerül....meg jövő hónapban már Noémi 2-éves lesz lejár a gyed.És nem szerettem volna vissza menni dolgozni.Hanem folyamatosan itthon maradni.
2012. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2016/9202 anonim ***** válasza:
83%
Szia Vica :) jó hogy itt vagy velünk és te is tudsz nekünk segíteni a tapasztalataiddal :) Én is ittam a teákat de nekem se segítet a babásodásba :( DE beállította 27-38 napos ciklusaimat 30 napra :) már 15 hónapja próbálkozunk alig 21 évesen :( ezt nektek is írom csajok! hosszú hétvége utáni héten,kedden megyek nődokihoz :) Kriszti,azért nem tudok mert reggelente mindig telón voltam és nem fizetem be még az internet előfizetést :/ de Neked ez a bimbó áldogálás nekem gyanús :) Szilvi én is nagyon irigyelek el se tudom képzelni milyen érzés lehet mikor érzed hogy mocorog és egyre többször és jobban fogod már érezni is Pixi
2012. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2017/9202 anonim ***** válasza:
83%

Szia Vica! örülök h.csatlakoztal!! Bővülünk...igy mégtöbb pozitív tesztunk lesz:)

Szilvi olyan jó neked...alig varom h.meselj mivolt a dokinal:)

2012. okt. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2018/9202 Vica-77 ***** válasza:
83%

Köszönöm Mindenkinek a kedves fogadtatást!

Hányan írtok itt összesen?És hánynak sikerült már két csíkosat tesztelni?

2012. okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2019/9202 anonim ***** válasza:
100%

Már sokan vagyunk, Emerenciának ikrei voltak, csak sajnos a szívünk szakadt meg, elvesztette Őket :'(

DE lesz még babája!!!!

Évi szintén babás lett :)

Szilvuskánk is babás lett :)

Kini is babás lett :)


És Kriszti, Klaudia, Írszi, Pixi, Meli mi még várólistások vagyunk, DE Írszike és Én már majdnem babásak lettünk, csak elveszítettük... :'(


Tehát Veled együtt még 6-an szeretnénk babásodni :) És fogunk is!!!!!!!!!!


Meli

2012. okt. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2020/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztopk lánykák!

Hát megjöttünk a dokitól,minden rendben van,megfordult a baba,már nem arccal lefele van,most már össze vissza:)

De még mindig nem tudom mi lesz:S

Azt mondta a doki,totál nem ugy fekstik,hogy lehessen látni,szoval még mindig maradunk a semmibe:)

Amugy mindne okés...

Jövö héten szerdán szurják a pocimat,majd max abbol kiderül,hogy mi lesz a kis pocaklako:)

Már nagyon fosok:S

Feltöltöm a képet is ahogy rászánom magam,bár megint nem sok minden látszódik belőle,de ugy megkinzott a doki,hogy alig élek,már most nem igazán birom a hanyatt fekvést ugy,hogy közbe még nyomja is a hasam az uh fejjel,tök szarul lettem mikor kijöttem,alig vánszorogtam haza,mert ugye majd 1 órára van a doki tőlünk:S

Na de....jelentkezek a képpel:)

Szilvi

2012. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!