Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2061/9202 anonim ***** válasza:

köszönöm Meli :)))

Pixi

2012. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2062/9202 Vica-77 ***** válasza:

Szilvinek itt is Boldog szülinapot!

Pixinek Boldog névnapot!

2012. okt. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2063/9202 anonim ***** válasza:

Köszönöm Vica!!! :)))

Pixi

2012. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2064/9202 anonim ***** válasza:

csajok ezt olvassátok el

[link]

2012. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2065/9202 A kérdező kommentje:
Aaaaaaa!Mik vannak!Szilvus Boldog Szuletesnapot kivanok Neked!!!:-)Pixi neked mrg Boldog Nevnapot!!!Most latom hogy unnepelunk:-)Sok boldogsagot unneplosok Nektek mara es szep viragokat ajandekokat kivanok!:-).En mar ma nagyon kinlodok...mar a Viktor bevetetett velem egy merisztint ebed utan mert csak faj a.hasm.De persze nem mult el:-\ Nem.mensis hanem gorcsizik a hasam de ilyen fajtajat meg nem ereztem tenyleg olyan mint a szelgorcs csak a mehemben erzem :-( egyaltlan nem jo:-( meg olyan mintha.25-en ulnenek rajta es neha beleszur meg a huvelyembe meg a fenekem lukaba is!!!Amikor.nem reg szeretkeztunk.akkor.meg azt hittem megjott mert olyan sargas szinu volt a papir torleskor.De aztan mar feher volt.Ugyhogy most csak fekudni esik jol elegge nyugos is vagyok.Olyan tompan de allandian faj a hasam neha meg sokkal jobban.Kifaradtam benne.Nagyon erdekes erzes de neeeeeeem jooo.Csajok unnepeljetek!Reggel jovok a teszteredmenyemmel!Puszikak!Meli olyan jo hogy mar irtal!!!
2012. okt. 21. 18:18
 2066/9202 A kérdező kommentje:
Irszi!Szilvus!Koszonom a tippet!Addig megcsinalom es bekortyolom a.kavemat reggel:-)amig letelik az ido :-)utana meg megnezem!!Nagyon izgalmas!!Olyan jo lesz ha pozi lesz...ha meg nega akkor mar nem ertem ezt a hasfajast se.Puszikak!!!Melus es persze a Fiadnak is kivanok Boldog Szulinapot!Mar nagy fiu!Biztos oda vannak erte mar a csajok:-D puszik!
2012. okt. 21. 18:33
 2067/9202 anonim ***** válasza:
100%

Köszi Krisztike a fiam nevében is. Már nagyon jo lenne babázni megint :) Már kész felnőtt, úgyhogy nagyon kéne a kisbabus :)


Reggel hamar gyere a hírekkel, ezerrel drukkolok!!! Babás vagy szerintem :) Bárcsak én is az lehetnék :)

Meli

2012. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2068/9202 Vica-77 ***** válasza:
83%
Meli Boldog Szülinapot a nagy Fiadnak! :)
2012. okt. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2069/9202 Vica-77 ***** válasza:
83%
Kedves kérdező!Bocsánat de nem emlékszem a nevedre :( Te babát vársz:) Nyugodtan kortyolgasd azt a kávét majd reggel egy derűs mosollyal :) Aztán nézd meg a két csíkot a teszteden:) És gyorsan újságold el Nekünk! :D
2012. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2070/9202 Vica-77 ***** válasza:
86%

én viszont hülyét kapok :( egész nap az járt a fejemben hogy nem sikerült :( szomorú vagyok. Meg még nem jött...


Szilvi hogy sikerült a szülinap?Mit főzött a férjed????

2012. okt. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!