Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2101/9202 anonim ***** válasza:
83%

Hát Krisztám sajnálom:((((

De mivel kib....ott jo a hozzáállásod,boldogan jön majd hozzád a babád:))

Vica!Most neked meg Melinek ja és Pixinek drukkolunk:))A sorrendet már nem tudom,bocsi:S

Hát én már rettegek a holnaptól:S

Egész éjjel ezzel álmodtam hogy mi lesz holnap,de olyan szörnyüségeket,hogy inkább le se irom:S

Holnap már tul leszek rajta,aztán fekvés:S

Ma megcsinálom a dolgom,hogy utána már csak az alapokat kelljen a férjemnek,és várunk majd szorgalmasan az eredményre:)

Szilvi

2012. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2102/9202 A kérdező kommentje:
Vica koszonom!De neked meg sikerulhet:-)Hajra!Drukkolok hogy ne jojjon meg !!Szilvus koszike remelem ugy lesz ahogy mondod!ne felj a holnaptol nem lesz semmi baj.sztem nem fog fajni max kicsiket kellemetlen lesz de ha.annyira faja nem birnak ki masok sem.Szoritok neked nagyon holnapra!!!!Gondolatban veled leszek!!!Puszikak!!!Ja nekem nagyon faj a hasam:-( de vettem be fajdalomcsillapitot...most kicsit jobb.Pusziiiii!!
2012. okt. 23. 13:07
 2103/9202 anonim ***** válasza:
83%

Kriszti.........:( Biztos? Sok és piros? Nem csak pecsét? El sem hiszem....... Ba....*us, mi lesz most? Már nem kapsz Clostyt, azt írtad. Lehet hogy kevés is. Mi a következő lépés?

Meli, nagyon szorítok! Remélem enyhült a pecsétecskéd! NAgyon szorítok!

Pixike, de jó lenne ha a doki mondaná amikor mész hozzá hogy nocsak -nocsak, látok én itt valakit.....:DDDD

Vica! Hűha! Kezdők szerencséje? Évikénk is épp csak betoppant, aztán egyből pozitív is lett a tesztje!:) Drukk!

Klau, 2-3 naponta szex, mással ne törődj!:) A Ciklus csak támpontot ad szerintem is.

Szilvike, olyan nagyon megértelek! De tudod, ez fontos! ÉS nem fáj olyan nagyon, hidd el, különben bódításban csinálnák! Pl. ha valaki várandós, de műteni kell a méhszájsebét, azt is bódításban, de mindenhol inkább altatásban csinálják! ÉS csak 5 perc az egész, akár ez! Gondolom bár csak beszúrnak és szipkáznak egy kis magzatvizet, biztosan eltart pár percig. Szóval lehet kismamát vénásan altatni, semmi baja sem lesz a babának, alszik ő is egy jót. Biztosan nem csinálnák csak így ha olyan borzasztó lenne, hisz az anya fájdalma a babának sem túl fincsi.

Szerintem iszonyúan hangzik, de hidd el, nem lesz olyan nagyon rossz mint amiket gondolsz. Persze nem lennék a helyedben..... Szegénykém. Bár ki tudja. Legjobb esetben is bő 33 leszek mire szülök, így az a 2 év... simán lehet hogy felajánlják nekem is:/

Nagyon gondolok majd rád! Hol csinálják? Ki lesz az elkövető? Úgy tudom kapsz helyi érzéstelenítést. Na nem mintha az jól hangzana, de gondolom vannak olyan normálisak hogy szép lassan adják, és akkor már a szuri sem fáj. NAgyon -nagyon gondolok majd rád! És nem csak egymás kezét tudjuk ám fogni Krisztivel, fogjuk a tiédet is holnap! ÉS a babáét is...:)

Irszi

2012. okt. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2104/9202 anonim ***** válasza:
83%

Lányok... ismét szerelembe estem!:)

Sok szeretettel ajánlom mindenkinek Szabó Attila: Pocakmese című könyvecskéjét.

[link]

Én a Libriben vettem 2490Ft-ért. Egy kis idézet a könyvből:

"Amikor még benne voltam Anyuban, nem tudtam hogy kívülről is Anyu van."

Egy tüneményes pocaksztori, illetve sztorik sokasága. Hogy hogyan kerül oda egy csöppség, és milyen odabenn az a 9 hónap. Hogy milyen érzés amikor anyunak jönnek a kisrókák. Amikor anyu becsukja a szemét. HOgy milyen amikor apu dörmög neki odakinntről.... Találkozik a még csak gondolat szintem létező kishugával... istenem de édes! A férjemnek is tetszett! Ilyen lelkiállapotban könnyezni és röhögni is lehet rajta, és ez az, amit majd szívesen olvasgatok pocakosan is, illetve a gyerkőcöknek esténként, ha arra leszen kíváncsiak, valyom milyen volt nekik odabenn... Ha könyvesbolt felé jártok (nálunk a Plázában van a Libri...), az új könyveknél van, 2012-es kiadás. Irszi

2012. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2105/9202 Vica-77 ***** válasza:
83%
Irszi ezt olyan szépen írtad Szilvinek!De így van,én is nagyon szorítok Nektek holnap Szilvi!Nem lesz semmi baj! :)
2012. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2106/9202 anonim ***** válasza:
83%

Irszi én is annyira szeretném ha akor látna valamit az orvos de hát ilyen korán ő se fog semmit látni :( amúgy én tuti meg veszem ezt a könyvet :) Szilvi ne aggódj!Mind ott leszünk veled lelkileg :)

Pixi

2012. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2107/9202 A kérdező kommentje:
Irszikem!Igen van benne piros is de inkabb barna...holnap mar tobb lesz biztos ma alig van...de faj a hasam k*rvara :-( Ugyhogy bizti nem pecseteles:-( De ez van!Pedig mennyire olyan volt!Azt hittem babam lesz.Most igazan hittem..szinte tudtam:-| A konyv csuda aranyos lehet:-D lehet h.en is megveszem:-) Olvasnek belole en is a Csoppsegemnek :-).Csak jonne mar!!Ide a szivem alà!
2012. okt. 23. 20:14
 2108/9202 Vica-77 ***** válasza:

Lányok nincs véletlenül valakinek egy doboz felesleges clostija?

Eddig ugyan semmi de hát ki tudja...

2012. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2109/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt Csajok!Mi a helyzet???Vica?Meli?Pixike?Mit ereztek?Ti vagytok a celegyenesben:-) Szilvus fogjuk a kezedet szorituk minden redben lesz!!!!Irj majd hogy mi volt!!Puszikak Mindenkinek!!
2012. okt. 24. 07:42
 2110/9202 Vica-77 ***** válasza:
100%
Sziasztok!Eddig semmi.Az érzéseim változaTOSAK.Egész éjjel alig aludtam.Egyszerűen nem bírtam elaludni.
2012. okt. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!