Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2141/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Vica a 2 csík az 2 csík!!!nincs mese :))) lányok ma járok a 8. dpo-n,tegnap ettem lencsét és ma reggelre annyira fájt a hasam minden lépésnél,nem tudtam mi bajom lehet :/ aztán görnyedve ültem az ágyon és elkeztem szeleket engedni :D na aztán hanyat feküdtem és felhúztam a lábam,olyanokat szelentettem :D na ez tartott vagy 20 percig,aztán semmi bajom nem volt :) ilyen szélgörcsöm se volt sose :)

Pixi

2012. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2142/9202 Vica-77 ***** válasza:
2012. okt. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2143/9202 Vica-77 ***** válasza:
83%
az egyik vakuval a másik nélküle de semmi nem látszik :(
2012. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2144/9202 anonim ***** válasza:

Ez elég homályos kép :/

Pixi

2012. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2145/9202 A kérdező kommentje:
Hat igy a foto tenyleg nem adka vissza.De e latod az a lenyeg.Eloben jobban latszodhat!!Tesztelj ujra Vica!Pixikem ekis szelgorcsos:-) aranyos lehettel ahogy lovoldozted a galambokat :-D az olyan jo erzes :-DMivel ilyen vidam es pozitiv vagy mar nem kell sokat varnod a babara!!!Remeljuk most osszejott :-D Puszikak!!Ja nekem dol a lé masodik ciklusnap :-)de mar annyira nem faj a pocakom mint tegnap ma mar gyogyszer sem kellett :-)Sztem holnap reggel elmegyek a doktorbacsihoz :-)Kivancsi vagyok a tsh -eredmenyre meg hogy most mi a kovetkezo lepes.Gondolom jon a lapar :-/ vajon arra mikorra adnak majd idopontot?!Remelem nem fel ev mulva :-\ Karacsonya pozit akarok tesztelniiii!!Uristen micsoda ajandek lenneeeee!:-)
2012. okt. 24. 18:11
 2146/9202 anonim ***** válasza:
83%

Hát szomoru lennék ha nem.lenne ovum.Amugy gondolkodtam h.lehet a barátcserje szedése miatt nem éreztem semmi...passz.

nah mind1. Lesz Ami lesz....

Csajok mi is a könyv címe ami téma lett?:) én is megveszem!!!:)

2012. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2147/9202 A kérdező kommentje:
Pocakmese :-D
2012. okt. 24. 20:03
 2148/9202 anonim ***** válasza:

Szilvike, egy hős vagy! Látod, mondtam hogy .... úúúúúúúúúúúúúristen, annyira izgultam ám érted!!!!!!!!!!!!! Szegénykém..:( Remélem azért tényleg sikerült valamennyire megnyugtatnom, mert én totál kilennék /leszek, ezt most már elárulhatom:) Pár napig fáj még és feszülget, de ha sokat pihizel, hamar elmúlik, és minden rendben lesz!:)

Vicus!!!!!! Bakker, nem hiszem el!!!! Nincs olyan lányok hogy száradási csík, csak a fruskáknál, akik életükben először csinálnak tesztet, és bedugják az egészet a pisibe... szerintem! Atyaég, a két csík az két csík!!!!! 2 nap múlva tesztelj újra, addig pihenj! Ez a mániám:) Úúúúúúúúúú........... nem is írok semmit:DDDDDDDDDDDDDDD

... Egyébként nekem van fél doboz clostym... Nekem a 2. hónapban napi felet kellett szednem, így maradt fél doboz. De mint említettem nekem megette a nyálkahártyám, szóval nem kell, ha valaki igényt tart rá, szívesen elküldöm:) De azért mellesleg megjegyzem, orvosi ellenőrzés mellett szokták szedni... nem véletlenül receptköteles...

Klau! Nekem is volt olyan hónap a műtétem előtt, amikor nem volt tüszőérésem, és ez miatt nem is akart megjönni. Sajna van ilyen. De bízzunk benne hogy most nem ez volt, csak nem érezted a tüszőrepit -mint ahogy most én sem.

Bár szerintem valami lehetett, mert szúrkál a hasam itt -ott. Tipikus:)

Meli:( Nem akarom elhinni:( Hátha nem fog megjönni mégse...

Kriszti, úgy sajnálom:(

Pixike, rajtad a világ szeme. Ki ne pukizd a kis drágát!:)

Írok nektek pár sort a könyvecskéből, hátha kicsit jobb kedvetek lesz:

Szabó Attila: Pocakmese

"Képzeld el, mielőtt megszülettél, sorba kellett állnod, mint a boltban a pénztárnál, illedelmesen. Amikor sorra kerültél, a pénztáros néni megkérdezte, hogy kitaláltad-e már, mivé szeretnél megszületni? Te csak vágtad a bamba képet. Ajkad lebiggyedt, nyakad a vállad közé húztad.

-Még nem tudod? Akkor majd segítek. Gyere közelebb!- intett a pénztáros néni....

...Szeretnél-e hegy tetején szikla lenni? Patak partján kiskavics? Utcasarkon macskakő?....


...-Látos az anyukádat? -kérdezte izgatottan mackó.

-Aha.

-Hogy néz ki?

-Hát... Pirosságból van, sóhajtásból, simogatásból, meg szívdobogásból. Na és köldökből! Amikor megszületünk, úgy sétálunk majd az utcán, hogy egy zsinórral össze van kötve a köldökünk.

-Ezt miből gondolod?

-Tudom. Persze, ez egy láthatatlan zsinór, de van! Hogy el ne veszítsem anyukámat, arra való.....


Imádnivaló könyv! Aki megvette, vagy beleolvasott a könyvesboltban, azonnal írjon!!!!! Jó éjjt csajok! Irszi

2012. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2149/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Irszikem olyan jo hogy ideztel a konyvbol:-)most megjobban akarom!!<3<3<3:-)Orulok h.szurkal a hasacskad ez jooo jel!Most mar Te is szamolhatod a dpokat:-)Kismamaink es soros Kismamaink irjetok hogy mi a helyzet!Puszik!!
2012. okt. 25. 06:23
 2150/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok:)

Hát én még mindig fekszek,nem tudom hogy fogom kibirni ezt a hetet:S

De ha muszáj akkor m uszáj:S

Megint Irszire kell hagyatkoznom,mert ugyanugy gondolkodom mint ő,ezek szerint!

NINCS száradási csik egy tezsten,jegyezzétek meg,ugyanugy mint álpozi tezst sincs!

Életemben már annyi tezstet csináltam,hogy simán lakást tudnék venni belőle:))

Ha egy teszten 2 csik van,az jelent valamit!!!

Tehát Vica,ha te látod,akkor az ott van!!!!

Az én első tezstemet se lehetett fényképezni,amugy a tiéden azért nem is látjuk,mert pont ugy vakuztál,hogy ráesett a fény!

De ha már látod,hogy ott van,akkor tuti van ott valami:)

Pixikém:)

A lencse képes ilyenekre:))

Kriszta!

Menj a dokihoz,kiváncsi vagyok a tsh-dra:)

Legalább megmondja mi a kövi lépés és közelebb vagy megint a dolgokhoz:)

Klau!

Anno a dokim mondta hogy a szervezetünk képes arra hogy nem minden honapban produkál ovut,sajna...

Igy ha valakinek egy évben egyszer kimarad a mensije,még nem kóros,sajna ilyen bonyolult a női szervezet,de mivel te nem érezted,igy még nem jelent semmit!

Én pl sosem éreztem:)

Amikor clostit szedtem,csak akkor!

Nekem sosem volt tojásfehérjés nyákom és semmi olyan ami kajak arra utalna hogy....

Ha nem mérem a hőmet,nem tudtam volna.

Melusom!

Nyugi!!!!!

1-2 nap eltérés mindig lehet a repedések között,főleg ha sok tüszöd volt,nem fog egyszerre megrepedni,de tudod ezt te is:)

Irszikém:))

Mikor mész dokihoz??

Köszi csajok mindenkinek a tegnapi drukkot,olyan jol esett,hogy el se hiszitek:)

Puszi mindenkinek!!!!!

Szilvi

2012. okt. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!