Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2191/9202 A kérdező kommentje:
Szia Kini!Jaj de jo hogy irtal!Mar komolyan aggodtam hogy valami nagy baj van visszamentel a korhazba...nagyon rosszul vagy...mindenfelet gondoltam!De most ugy orulok h.mar jobban vagy!!Nemsokara elmulik remelem!!!Kitartast neked!Jaj de jo hogy kisbaba van a pocodban!!!:-)))))))
2012. okt. 28. 13:08
 2192/9202 anonim ***** válasza:
83%

Csak egy percre:)

Kini!

Hát miattad irok most csak annyira megörültem hogy irtál:)))))

De jo hogy végre jelentkeztél:)

El fog mulni ne aggodj,nekem napra pontosan a 12 héten elmult:)))

Most már olyan mintha nem is lennék babás:)

Már csak a mocorgásrol jut eszembe:)

És mint a fiamnál,ahogy megmozdult a picuri lett tejem is,pont a kádba ültem és egy két csepp volt már:)

Elmult nem folyik meg semmi ilyesmi,de jelentkezett:)

Remélem jo sok tejem lesz,mert sajnos nem erről vagyok hires hogy sokáig tudok szopiztatni,de most jo lenne!

Drukkolok Kinikém hogy minden okés legyen veletek és elmuljon ez a szörnyü rosszullét,de elfog:))

Puszi lányok,érleljétek a tüszöcskéiteket:)

Pixi télleg eltünt rendesen:)

Szilvi

2012. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2193/9202 anonim ***** válasza:
83%

De jó Meli! Hidd el, az Utrogestan csodaszer! Azt mondják, ha egy baba menni akar, azt a Jó Isten sem tarthatja vissza, de ha a szervezeteddel van bibi, akkor úgy bennt tartja az Utro, mint a pinty!

Számolgass, nekem a... nem is tudom. Azt hiszem a 14. ciklusnaptól kellett napi 2*2-t hüvelybe falrakni. Én úgy csonáltam, hogy egy órával kelés előttre állítottam az órát, kimenten pisilni, "begolyóztam", aztán visszaaludtam még majd' egy órát. Éste pedig értelem szerűen csak akkor szabad felrakni, amikor már nem kelsz fel semmiért az ágyból. Fura genya jön majd belőled, kiürül a lágy zselatin kapszula külseje, meg egy kis fura folyás szerű is lesz, de normális. TAlán kicsit sárgás, de csak amíg használod. VISZONT: ez nagyon fontos Meli!!!!! A 26. ciklusnapon nekem ezt is abba kellett hagyni, mert különben nem jön meg a mensid! Irodalmi ritkaság ha valakinek emellett is megjön. De rögtön kell csinálni tesztet, mert ha mégis terhes vagy, akkor azonnal tovább kell golyózni!!!!!!!!!!!!!!!!!! Különben nem ér semmit az egész, és ugyanúgy elmehet a baba. ÉS az én tanácsom- bár azt hiszem ezt nem fogadod meg, de hát nem vagyok orvos:) Szóval szerintem egy ciklust hagyj ki, engedd pihenni a szervezeted. Valahol olvastam. Persze azt is, hogy ilyankor könnyebb teherbe esni, szóval ki tudja hol van az igazság:)

Örülök Melike:D

ÉS ne hidd el azt amit az a ba.om -mint szarvasmarha, hogy ne beszéljek csúnyán.......- doki mondott. Az Utró nem igaz hogy növelheti a méhen kívüli esélyét, hiszen akkor nem adná az én dokim pl. Ez tuti! JAjj, örülök nagyon! Azért ne feledd, legyen nyitva a kis szemed egyenlőre...;)

SZilvi! Úgy izgulok, hányadikán lesz meg az eredmény? Akkor kiderül hogy kisfiú-e, vagy kislányka! Mert hogy minden rendben, az tuti:) Te mire tippelsz? NEm nő még a pocód???? Várjuk a képsorozatot!!!!!

Kinikém drága, hogy vagy? Hányadik hétnél tartasz? Otthon pihizel gondolom.

Emerencia... lányok, szerintem annyira fáj neki ez az egész, hogy már nem is olvas minket, és nem is nagyon hiszem hogy valaha is lesz ereje szegénykének visszajönni. Hisz nem írt azóta egy sort sem. Biztosan nehéz lehet minket olvasni egy ilyen tragédián átment nőnek.....

Pixike.... Gyanus ez a csend! ÉS már Krisztinek is feltűnt! Mi a helyzet? 2:1????????????????????,:DDDDDDDDDDD

Klau, ezt nem értem. Most akkor mikor esedékes a spermavizsgálat?

Kriszti, tudod, a női test nagyon fura. Jó becsapós. Biztosan a Closti:) Dolgozzon csak, az a dolga!

Évi is olyan jó lenne ha küldena egy képet, vagy legalább az uh-k alkalmával jelentkezne...

Vica, hogy vagy? Te is nagyon eltűntél.

Nekem furán szurkál a hasam, nem olyan mélyen, de annál a szőrtépős dolognál mélyebben. Megkockáztatom hogy ilyet még nem éreztem. 18. ciklusnap. HA egy 28 napos ciklust veszünk alapul, akkor kb. 10 nap múlvára NEM várom. Nagyon nem, de persze ez nem jelent semmit. Lányok, megyünk hosszú hétvégézni a férjemmel!!!!!!!!! Olyan boldog vagyok!!!! Csak annyi biztos, hogy idén:) Jajj, annyira nagyon örülök!!!!!! Babacsinálós, mindentelfelejtős hétvége.... micsod a boldogság! Már előre várom a nyarat is, hogy újra a Balcsiba dughassam a popsim:) ...hacsak addig nem történik velemi...

Azzal idegesítem a férjem, hogy kérdezgetem:

Szerinted mikor leszek terhes?

teljesen kivan tőlem:) Ilyeneket várok tőle, hogy talán tavasszal, de nyáron már biztosan. Esetleg, ha szerencsénk van, akkor már a télen is.

Nem szeret tippelgetni, szerinte nincs értelme.

Lányok, én tavaly írtam a Jézuskának levelet... hogy hozzon nekünk kisbabát... kitettem az ablakba, másnap pedig elégettem a kandallóben, hogy még a füst is felmenjen hozzá, nehogy elfelejtse... Hát, idén nem írok; minek. De ha van kedvetek, próbáljátok meg. Hátha:) Irszi

2012. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2194/9202 A kérdező kommentje:
Irszikem ugy orulok hogy mentek a Fejeddel!!:-)Legalabb pihizgettek, osszebujtok nyugalomban :-) en is.szoktam kerdezgetni a Szerelmemet :-) de ò sem szeret tippelni...szerinte mindjart sikerul.:-)Hat...meg ez.a honap.aztan a dec...es vege az evnek ::-( hat en iden akartam babasodni :-) ugyhogy fogok is !:-):-) jo persze ha nem,akkor jo lesz jovore is!!!:-)Mast nem tudok tenni :-D na puszi Mindenkinek!!Halgattok mint kaki a fuben :-D:-D:-D:-D:-D
2012. okt. 28. 21:04
 2195/9202 anonim ***** válasza:
83%

Szia Kini! Akkor jelentkeztél, amikor én a "regényt" írtam! NAgyon örülök hogy jobban vagy, hát még annak hogy híztál is végre, és enni is tudsz már valamit! Szegénykém! Milyen borzasztó lehet lányok így létezni, főzni... fúj, azt el sem tudom képzelni! Kriszti, a kaki büdi - a fűben is:) De vicces; jó hozzáállás. Lányok, ma már többször gyakorlatilag emlékeztetnem kellett magam arra, hogy nagy eséllyel nem vagyok terhes, mielőtt beleélném magam. Igen intenzív a pocókám. Mindenhol -mindenhogy fáj. Nem is vagyok túl jól. Talán a progeszteron... ki tudja. De semmi cickó cucc:) ÉS esély sincs -ügyebár. Hihetetlen az ember lányának az agya!

Próbálok úgy hozzáállni, hogy megfigyelem és megszokom a második 2 hétben lévő tüneteket, hogy ne azonosítsam őket tévesen. Az első 2 hétben ... inkább a második végén érzem a tüszőnövést és repit, ilyenkor meg a franc tudja hogy mit, de ugyanolyan normális dolog mint minden. NYilván azért ilyen intenzív, mert figyelünk is rá minden idegszálunkkal, másrészt azért többen kapunk itt mindenféle hormonokat. CSoda hogy nem lettünk kiállhatatlan hisztérikák:) Irszi

2012. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2196/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt Csajok!Irszikem en tegnap este kiallhatattlan hiszterika voltam a Szerelmemmel.Nagyon rossz volt ...bunko voltam :-( aztan ő is :-( biztos a closti...az oraatallitas...a hidegfront.Itt Pesten most havaseső esik.Irszikem!De ne ird le ezt a honapot mert barmikor babas lehetsz barmikor!!!Meg akkor is ha ugy gondolod h.nem!Bar ezek a hasfajas...verzes...hanyinger...meg miden ami nekem volt multhonapbam jol megtrefalt engem,kivanom hogy neked igazi erzeseid legyenek es hogy a Babadat erezd!!!E mar nem hiszem semmilyen tunetnek.De tenyleg.Ezek utan...a mult ciklus utan...nem.Most is fajdogal a hasam egesz nap ...pedig a mensi elmult.Gorcsolgetnek a petefeszkeim meg a mehem...lehet hogy most novesztek vagy 30 tuszot :-) nem tom de valami nagyon keszul.Vagy mar kikeszultek a petefeszkeim a sok stimulaciotol?Ki tudja.Ma.meg holnap meg szedem a clostit...aztan szunet es szex :-D johetnek a dpok...ami majd megint jol megizgat :-D Na pusszancs Csajok!Mindenkinek szep napot!!
2012. okt. 29. 07:25
 2197/9202 A kérdező kommentje:
Na mostmar szakad a hó :-D...olyan szep :-) gyonyoru csak ne kellene kimenni :-D
2012. okt. 29. 07:51
 2198/9202 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok!bocsásatok meg hogy eltüntem csak kórházba kerültem tüdőgyuladás miatt :( így a nőgyógyászat elhalasztva :( ma vagyok a 13. dpo-n,a derekam fáj tegnap óta,ma pedig nyílalgat bal oldalt a méhem,barnázgatam is ismét :( nálunk is szépen esik a hó :) puszi nektek!

Pixi

2012. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2199/9202 anonim ***** válasza:
83%

Miiiiiiiiiii? Pixi, te szegény! Remélem már jobban vagy! Akkor most mikorra tolódott el a nőgyógy? Szegénykém... mi meg már azt hittük... :(((((((((((( Kár hogy nem.

Nem is emlékszem, 13. dpo, vagy 13. ciklusnapod van?????

Krisztike, itt is esett reggel! A tetőablakon néztünk ki először, és olyan nagy pelyhek hullottak, hogy azt hittük, derékig ér:) Prsze dehogy is, szinte rögtön elolvadt... De gyönyörű volt! Ősszel.... na mindegy.

Az a durva lányok, hogy nekem már az előző hónap is úgy telt, hogy nem voltam valami jól ebben az időszakban. ÉS most is úgy van. De igazából nem hiszem hogy a progi, mert régen sem volt ilyen. Nagyon remélem hogy nem hülyülök meg ennyire, hogy már lassan a hányingert is beképzelem... Nem tudom mi lesz, de nekem szent meggyőződésem hogy én aztán tuti érezni fogom, összetéveszthetetlenül, mint annó. Persze ilyenkor van az ellenkezője:) De igazad van, nem írom le. Csak tudjátok ti is, nagyon fáj a csalódás.:(

Semmi más bajom nincs a fura hasi dolgok és a "lassan mintha közelítene a hányinger"-en kívül. Szóval ezért (is) gondolom hogy semmi, bármilyen korai is lenne még. Bár mintha ez a lopakodó kisróka nagyon lassan, de egyre közelebb jönne.... ÉS állítólag a HCG miatt van hányinger, és az már a beágyazódás előtt kezd termelődni. Csak viszonylag soká éri el azt a szintet, hogy kimutatható legyen. Érdekes...

Mi van veletek kislányok, még a madár se jár erre.... Irszi

2012. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2200/9202 anonim ***** válasza:
80%

Sziasztok!


Kini, nagyon örülök, hogy jelentkeztél, már mindenki agyon aggódta magát miattad. Örülök, hogy a picikéd is jól van és Te is híztál végre. Sokszor keveset egyél. MÁr csak pár hét és vége ennek a hányós időszaknak, onnantól élvezheted a pocaknövesztést :) Jaj, olyan csodás lehet :)


Pixike, miért nem írtad, hogy ennyire beteg lettél? Jobban vagy már? Aggódom érted nagyon!

Most ugrik a betegség miatt a hónap?

Egyáltalán otthon vagy már? És ha igen, azért nem tudtok picit finomam összebújni? Hiszen 13.napon vagy :)


Krisztike, muszáj ebben a hónapban pozit tesztelned!!!!!


Klau, mi van Veled? Hogy vagy? Mit érzel? Hol tartasz???


Irszike és Te mit érzel? Mikorra nem várod? Nagyon izgi ez a hónap, hogy sikerüljön a babád! Hidd el, ha már egyszer összejött, bármikor összejöhet máskor is, bízz benne!!!!!


Szilvuskám, hogy vagy? Nagyon fájt a szemműtét? Írjál már!



Lányok, sokat gondolkodom a napokban az egészen. A páromon, a helyzetemen. Tudom, hogy nem érdemel meg engem sem és a babát sem.

De én képtelen lennék létezni nélküle. Akármilyen, szeretem.


És ma voltam a dokinál. Képzeljétek el, behivatta a spermaelőkészítést végző nőt is, meg egy másik doki is ott volt és tanakodtak, elemezték a helyzetemet.

A doki kerek perec megmondta a páromnak, hogy ez az utolsó inszem, ugyanis velem semmi gond, de totál szar a spermája.

Én meg mondtam, ha most is olyan kevés lesz, akkor feladom és nincs tovább.

A spermaelőkészítős nő olyan aranyos volt, nem haragszom rá. Azt mondta, hogy higgyem el, ugyanúgy készítette elő, nem tette magasabb fokozatra a centrifugát (hiszen állítólag nincs szabályozás rajta, ez egy speciális gép, ami állandó fordulaton pörög, éppen azért, ne lehessen túl centrifugálni a cuccot)csak olyan sűrű volt a spermafolyadék, hogy nem tudtak kiszabadulni belőle.


És megígérte, hogy most nagyon-nagyon figyelni fog és sok-sok spermát hagy életben.

Kíváncsi leszek.


Ami a lényeg, mondta nekem, hogy ez lesz az utolsó inszem. Nem fog tovább gyötörni, mert soha nem lesz ilyen spermával babám. Csak a lombik segíthet rajtam.


Jön a karácsony, akkor pihizzek rá és januárt lombikkal indítjuk.

Én határozottan elzárkóztam tőle, mondtam neki, hogy nem akarom a lombikot.

De mikor UH-ozott, rátette a kezét a térdemre és mondta, hogy higgyem el, vigyázna rám lombiknál és sokkal nagyobb esélyem lenne úgy a babára.


Lányok, most vegyesek az érzéseim, mert én mindenáron babát akarok, és ilyenkor mikor eljövök a dokitól, olyan erősnek és bátornak érzem magam egy lombikhoz, de később alábbhagy a bátorságom sajnos.


Nem merem egyenlőre bevállalni a lombikot.

Úgy számolta a doki, hogy jöv.hét pénteken lesz az utolsó inszeminációm.

Ha nem sikerül, akkor végem van :'(


Meli

2012. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!